Режимът на д-р Ори Хофмеклер 3

  • 15 788
  • 343
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 673
Здравейте и хубава събота и неделя!
Вчера менюто на мъж ми: през деня сливи. Вечерта: 1.шопска салата 2. кюфтета - 5, но малки 3. маааалко пържени картофи 4. тъмен шоколад 5. излизахме и: уиски, бира. Днес ще го изтегля да видя има ли някакъв резултат. Знам, че първите дни се сваля доста вода и няколко кг хвръкват ей така. Ще видим Wink

# 16
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

dtti,  буболечка - много сте раннобудни Heart Eyes. Аз се приготвям за работа и влязох само за да поднеса кафето, а то поднесено вече - dtti , благодаря ти, добре ми дойде Hug.

 di_, ти снощи, освен че си била режимна, си наблегнала и на спорт в домашни условия Hug.

От мен една режимна закуска Heart Eyes:

                           
                                 


Аз днес съм целодневка, ще ви наблюдавам от работата Rolling Eyes.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug.

                                 

# 17
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
добро утро мили момичета! dtti Благодаря за кафето! Аелис, бързо оздравяване на детенцето ти желая! Честито ви бебче! Много харесвам това име Ванеса но моят възлюбен не искаше да кръстя бебка така. Бубулечка така е смъква се доста и ако имаш повечекг за сваляне. Гледам хапвате диня аз още не съм я кусвала.Но ще си наваксам. Laughing Аелис приятна работа ти желая! А на всички мацки лек и минусов ден!

# 18
  • Мнения: 487
Здравейте момичета,вчера оплесках нещата бяхме на гости пийнах и алкохол,днес сутринта изядох две праскови,но сега на обяд се олях,в МЦ съм и сигурно заради това доядох на малката храната изкуших се и от една вкусна мусака абе ......... Embarassed срам,утре ще пробвам всичко от начало,защо така се получава цяла седмица преди това бях на този режим без да искам,а сега немога да остискам ако и утре не стане в понеделник  със сигурност,тогава си почвам пак тренировките,че тази седмица не ходих,остават ми броени дни до морето а се излагам  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 19
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Ейййййййй, да не ме забравите hahaha hahaha hahaha
Аелис ,  Hug Hug Hug за новата тема   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
На всички - стари, нови, надничащите от балкончето Peace - приятен уикенд !!!  bouquet


Време е за айс кафе   

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 16:12 от lenny_pld

# 20
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет newsm03!

По едно следобедно съботно кафе 4470:


                                       


Цветомира , всяка от нас по някое време оплесква нещата Joy- някои по- често, други по - рядко, нормално е, особено пък в МЦ / и аз съм много гладна в този период Heart Eyes/.Освен това съм забелязала, че е най-трудно да се спазва режима през уикенда smile3530. И аз тази седмица се разминах с фитнеса, колежката, с която ходим, има болки в петата и си е дала почивка. Другата седмица ще трябва да се пробвам да ходя сама, че ми липсват тренировките.

mozila, малката днес е по- добре / по думите на баща й Joy/, благодаря ти за загрижеността Hug.

буболечка, стискам палци кантара да покаже минус goodscale.Аз през първите 2 седмици нищо не свалих, но съм чувала ,че мъжете свалят по-лесно/ дано и при твоят е така newsm10/.

lenny_pld, не сме те забравили Hug.Приятен уикенд и на теб Hug.
dtti , честито минусче smile3501.

Аз все още съм на работа, така ще е до 19 ч.- вече съм доста уморена, но не остана smile3503.

Чао за сега  bouquet hug  bouquet.

# 21
  • Мнения: 673
Нямаше никакъв резултат на кантара. Но няма да се обезкуражаваме, продължава нататък. Днес бяхме на басейн и освен сливите и ябълката, хапна малко пилешко месо без кожа, нямаше и половин плешка. Ама Д-р Ори позволява белтък ако ти пристърже.
Сега ще си починем малко и ще мятам пак салатите. Ще приготвя пак зеле със сметана, голяма вкусотия ми е това зеле. После ще дояждаме туй-онуй, има пилешки плешки, едно кюфте и оризче останало.

# 22
  • Мнения: 3 804
да се от4ета и аз-и днес съм режимна и без прегрешения  newsm68,изядох една пълнена 4ушка +салата+десерт

# 23
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер newsm03!

буболечка , и аз днес като съпруга ти хапнах малко пилешко на обяд - то на моята работа е много трудно да си режимен, цяло чудо е , че се разминах само с пилешкото Crazy. Жалко, че няма минусче - така ми се искаше да има, за да е стимул за мъжа ти Weary.

dtti , надявам се , че чушката е била между салатата и десерта newsm10. Много е важен редът, който се спазва по време на вечерята, както и пиенето на много вода - не знам съвпадение ли е или не, но първият минус беше няколко дни след като се научих да пия повече вода.

Моята вечеря беше салата, пиле, ориз и няколко бисквити, сега и малко фъстъчки хрупам Embarassed.Странното е, че като си хапвам не ми изглежда много, но като го напиша имам чувството , че много нещо съм изяла Embarassed.

Малката все още е с температура, но си дивей newsm68. Поканиха ни на ресторант, ама изпратих само скъпия - аз останах дежурна вкъщи smile3506.

Това е от мен за днес newsm03.

Пожелавам ви лека нощ smile3524.


                                 

# 24
  • Мнения: 3 804

dtti , надявам се , че чушката е била между салатата и десерта newsm10. Много е важен редът, който се спазва по време на вечерята, както и пиенето на много вода - не знам съвпадение ли е или не, но първият минус беше няколко дни след като се научих да пия повече вода.

е определено,а вода по принцип си пия много,при нашите жеги няма как Mr. Green
бързо оздравяване на принцесата  Praynig
лека и от мен   bouquet

# 25
  • Universe
  • Мнения: 1 556
    или 

 
                 и   


ДОБРО УТРО И ПРЕКРЕСЕН НЕДЕЛЕН ДЕН!!!

# 26
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
 Добро утро newsm03!


lenny_pld , благодаря ти за кафето и закуската  love001. Ето и нещо от мен:

                         


dtti, радвам се, че стриктно  се придържаш към препоръките на д-р Ори smile3554.


Аз още от сутринта съм в нарушение - ама така е през уикенда - то какво ли нямаше на масата за закуска Embarassed. Ще гледам днес поне да не прекалявам с количествата Heart Eyes.

Пожелавам ви приятен ден hug.

                   

# 27
  • Мнения: 3 804
добро утро и от мен

благодаря за по4ерпката  Hug
Аелис аз преди това изкарах един курс на 90 дневната и свалих 13 кг,така 4е свикнах на режимно хранене,но пък и организма ми свикна така 4е спрях да свалям,и бях решила да си по4ина през лятото и есента пак-докато слу4айно не попаднах на вас и реших да опитам-и има резултат ве4е съм -2,дано да продължава така  Praynig Praynig Praynig
лек и успешен на вси4ки  bouquet

# 28
  • Мнения: 673
Днес малко ми беше неловко... Ходихме на язовир и ни поканиха на обяд. Е, мъж ми нали е на диета и очаквах обаче да развали малко диетата, то все пак, хора сме. Той обаче каза, че иска да си тръгваме и се прибрахме  Embarassed Дано не се чувства кофти.
Аз също съм на режим, но мога да хапвам по всяко време на деня и то повечето неща, които "нормалните" хора ядат: месо, яйца, зеленчуци...Ама с това неядене през деня при Уориър-а..Но, няма начин, добре че повечето събирания, празници и т.н. са вечер и дори в книгата май го пишеше, че по време на празници, когато останалите хора масово качват кг заради преяждането, то тези на Уориър са си точно в режима и вечер на една трапеза могат да похапнат солидно.

# 29
  • Мнения: 286
Здравейте момичета от днес се присъединявам към вас,до сега съм спазвала месец и половина За 90 дни фиданка стани и свалих 5 кг,сега три месеца по-късно съм се върнала 1 кг само на зад но отново не се чувствам комфортно особено пък че е и лято и ще пробвам да сваля някое килце например 5 за да се чувствам по-добре Peace
Аз съм майка на близнаци и преди още да станат на годинка бях в килограмите които и преди да забременея но тялото ми се е деформирало и не се харесвам и нямам самочувствие Tired
С предишният режим се справих доста добре при все че не мога да спазвам драстични диети и на плодовият ден там ми стана толкова зле,че щях да се откажа но получих подкрепа в темата на която се надявам и от вас Hug
Сега е идеално за този режим който спазвате и аз вече от днес,има плодове и зеленчуци в изобилие,днес например до сега съм пила едно кафе на обед една шопска салата и малко сиренце и няколко кайсии и малко череши много добре се чувствам чак учудващо дори и за мъжа ми който ми сподели преди малко че се радва когато съм ентосиазирана от нещо такова и не съм злобна и гладна Joy
Успех на всички стартирам от 65кг при височина 168см и целта ми е 60кг,дано я постигна по-скоро,ще правя и упражнения и преди правих коремни и други а на вън доста тичам след децата така че  animal037

Общи условия

Активация на акаунт