Режимът на д-р Ори Хофмеклер 3

  • 15 802
  • 343
  •   1
Отговори
# 60
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Аелис ,    bouquet
Ядките /сурови/ са белтъчна храна.
Медът – за предпочитане нектарен пред манов – е концентрирана храна – може до 30-40 гр/дневно, разреден с вода или билков чай.
      В никакъв случай не бива да се консумират в едно и също време разнородни видове белтъчини като месо, риба, яйца, млечни или ядки /но в същото време могат да се ядат едновременно 2 вида месо или 2 вида ядки/
      От въглехидратите могат да се ядат 2 или повече вида на едно хранене.

Защо да няма готвено в тоя режим newsm78 newsm78 newsm78. На прима виста:
- белтъци със зеленчуци/кавърма, меса с грах, зелен фасул, домати, мусака с патладжани и тиквички и кайма/, фасул, леща, грах, постни супи, супи с месо /без ориз и фиде/, пълнени зеленчеци с кайма /без ориз/, сирене в гювече, омлети разни. Всичко това може да е и със соеви гранулати.
-  въглехидрати -ориз със зеленч., картофи със зеленчуци, пържени картофки, постни пълнени чушки
- зеленчуци на фурна /на скара/, гъбена супа,гювеч, постна супа
Права си, че няма сладкиши, ooooh! или поне не съм се замисляла Thinking, но ще проверя по дебелите ми книги hahaha hahaha hahaha
Аелис, ти от кой град си newsm78? Ще те ползвам за консултант по фитнеса Wink Wink Wink

Jerry F, хубави снимки и ти си мацка Hug Hug Hug Колко струваше удоволствието на човек и със самолет ли беше организирано пътуването?

b_ivanova Боби, чакаме и от теб снимков материал Peace

PEPANP, - ленено семе - максимум 2 с.л. /дневно Naughty, то е протеин , но аз го консумирам вечер заради овесените трици, които са въглехидрат Peace. Миш-машът е протеин със зеленчук  chef


Didona007 , браво за минусчето и режимността  bouquet

Цветомира, честито кошарка, само хубави морски емоции Party

little stranger, аз също не го долюбвам фитнеса Shocked, а трябва да се стягам Crossing Arms

Бубулечка, твоя ник ми навява асоциации за много разпространения сега кючек /уфффффффф Embarassed, мразя чалга Stop Stop Stop, ама теб не Hug Hug Hug/
mozila,dtti , нещо се губите днес newsm78 newsm78 newsm78

Дано не пропускам някой  Praynig, хубава вечер от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 22:36 от lenny_pld

# 61
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
lenny_pld , нали мазнина / олио, масло, зехтин / може да се слага само в зеленчуците - като казах,  че не може да се хапва готвено имах предвид , че не мога да си представя да готвя без мазнина newsm78. Как ще направя кавърма без мазнина?Или пък пържени картофи? Може аз нещо да не съм разбраля newsm78. Колкото до фитнеса - понаучих някои неща, най- вече от Поци smile3540. Относно това от къде съм - от Пловдив съм, но се омъжих в Пазарджик и сега съм пазарджиклийка Joy.

# 62
  • Мнения: 487
Аелис и аз съм от Пазарджик  Joy много се радвам.Да ви се оплача бях на тренировка и ми стана лошо падна ми кръвното,от една седмица не бях ходила,че инструкторът беше на море и днес голям зор,сега нищо не ми се яде,знам че нее правилно но си хапнах само диня и това щее за тази вечер Simple Smile

# 63
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Цветомира , много е неприятно, че ти е станало зле по време на тренировка Weary. Ти кой фитнес посещаваш? Аз най- често ходя в този до пицария "Примавера", по -рядко в този до канала.


 lenny_pld , сега видях , че въглехидрати и мазнини може да се комбинират, това значи, че не са съвсем забранени сладкишите Joy. Само месцето и омлетите как ще се хапват без мазнина newsm78.

# 64
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Аелис, не си дочела Joy Joy Joy
в/ Мазнините /масло, олио, зехтин, маргарин, сметана, маслини,мас, авокадо/ се съчетават добре само със зеленчуците и въглехидратите.
Откакто съм на Дюкан готвя всяко месо без мазнини и въобще не се усеща от домашните, които всеки петък, събота и неделя бяха дюканци по неволя hahaha hahaha hahaha
Месцето и омлетите - на скара или тефлонов тиган Peace
Е, значи можем да се видим във Филибето с теб /като си идваш/, пък можеш да вземеш и Цветомира Wink на едно кафепиене със сладък мухабет bowuu
Цалиффффффффкииииииии на тракийките и на всички останали Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes /аз съм македонка от Благоевград Peace, омъжена в Пловдив, защото изпуснах Пища Хофнагел hahaha hahaha hahaha Спомняте ли си семейство Мейзга newsm78 newsm78 newsm78/

# 65
  • Мнения: 487
Ходя в зала "хебър" там има и тае бо и фитнес,аз сега ходя само на тае бо,по едно време ходих и на двете някъде около два месеца,но ми идваше на нагорно.Ходя там защото са само жени,в другите ме е срам Embarassed lenny това за кафенцето ми харесва като идея но с моя дребосък,трудно намирам на кой да я оставя като съм в залата,и двете баби работят Sad

# 66
  • Мнения: 487
От мен лека нощ,че съм капнала,утре сутринта ще ви чета   love001 smile3524

# 67
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
lenny_pld , имам братовчеди  в Благоевград и Сандански, татко е от онзи край Joy. Майка ми си е пловдивчанка.То малко като сценарий на сапунка се получи rotfImao Аз рядко идвам в Пловдив, че трябва да мъкна децата и пада носене на много багаж ooooh!. Но като се наканя ще пиша , да пием по кафенце, и Цветомира ще вземем Joy. А за въглехидратите редактирах поста си - после прочетох, че се комбинират с мазнини newsm10.

Цветомира, сещам се къде е зала "Хебър" - голямата ми дъщеря миналата година ходеше там на волейбол. Аз предпочитам фитнеса пред аеробика, тае - бо и други подобни - много бързо се уморявам Sick.От модерните упражнения най ми харесва пилатес #Crazy.

# 68
  • Мнения: 286
Добър вечер момичета,аз пък съм от Чирпан ама се омъжих в Благоевград от 2 дни вече съм на вашият режим съвсем успешно и днес се претеглих  goodscaleминус 1 кг от няколко месеца се бях заковала на 65 а сега мръднах на долу супер много се радвам и продължавам на пред,успех на всички ви Peaceсамо дето не съм правила упражнения още само тичане след децата непрестанно разтребване,,,,,,,, smile3514

# 69
  • Мнения: 3 804
дидона 4естито минус4е   bouquet
и днес удържах фронта,же4ерях яйца и сирене+салата
мозила полу4ихме и отговорихме  Hug аз бях ка4естжен контрол 4е госпожицата има проблем с ъ понякога
jinjer_78 4estito   bouquet

# 70
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Македоно-тракийска темичка заформихме hahaha hahaha hahaha
Не се учудвам, че се чувствам чудесно тук Hug Hug Hug
dtti, браво за удържания фронт, пълен напред Peace
jinjer_78,, поздравления за смъкнатия килограм и за факта, че си в най-хубавия град Hug
Бреййййййййй, ако карам така, ще има с кого да пия кафе във всеки град bowuu

# 71
  • Мнения: 3 804
[Бреййййййййй, ако карам така, ще има с кого да пия кафе във всеки град bowuu
пък и не само в БГ,добре дошла ако ти се идва насам  Hug
по този повод да попитам има .ли някой от Ст ЗАгора-аз скоро ще се прибирам за месец  newsm78

# 72
  • Мнения: 487
Добро утро момичета,бързам да се похваля мерих се сутринта и съм минус един кг.  Joy къде спазвала къде не,но това си е стимул за мен и продължавам да съм режимна,лек ден на всички  Hug

# 73
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте мили момичета! Аз през деня хич не мога да пиша защото бебка от топлото не спи и иска все да я подхвърлям. Аелис, това е вид фитнес все едно че гирички от 7кг и половинавдигам Laughing. нали все се оплаквам че не мога да ходя на фитнес. Леле момичета няма ли някой от моя край да пием по едно кафе? Аелис браво на каката че помага моята е голяма калпазанка.Лени от много хубав край си! Dtti Радвам се че си пишат децата! джинжър браво за смъкнатия кг! докато е лято трябва да се справим с кг че после ще е трудно. Аз днес не знам какво плодче да си хапна? newsm78Много ми се яде банан но не знам дали е правилно? Желая ви лек и прохладен ден! Сега видях че Цвети е писала -браво за смъкнатия кг пожелавам ти още многода свалиш!

# 74
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро newsm03!

По едно кафе?

                       

jinjer_78 , честито минусче smile3501.

dtti, поздравления за стриктността newsm10.

 Цветомира , честито минусче и на теб smile3501.

mozila, аз хапвам банан от време на време, когато съм навън и няма друго подходящо плодче за хапване Crazy. Не е много препоръчителен, но е много полезен и вкусен, за това си хапвам по един, но не всеки ден  bouquet.


Днес ще се гледаме с малката babydust7. Тя вече е добре, няма температура, но е на лекарства и си е вкъщи. Днес ще я заведа и на контролен преглед.



Това е за сега, по- късно пак ще пиша smile3523.

Пожелавам ви приятен ден hug  bouquet Hug.

                     

Общи условия

Активация на акаунт