Негърски плитки

  • 23 372
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Не знаех... Сори за невежеството  Embarassed

Е,няма проблем.Не може всичко да се знае.И аз преди да ми направят не съм знаела как точно са нещата.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Не съм си правила точно негърски плитки, по-скоро са ми сплитали косата на много плитчици - поне 50 имаше  Laughing. Харесва ми много, но лошото е, че когато спиш косата се измъква по-малко и след няколко дена имаш един облак около главата, макар че имаш плитки. Не е красиво. Ако си слагаш мрежичка или нещо подобно като спиш, може би няма да го има този гаден ефект. И може би е добре на края на плитките да се слагат ластици или някакви специални прихващачи, за да не се разплетат. Ако се решиш - покажи снимки  Peace

При негърските плитки се слага допълнителна коса,която не позволява това да се случва.С тях седиш месеци и няма такива проблеми.
И не е коса, а вносна прежда, който има вид на коса!

# 17
  • Мнения: 4 435
Не съм си правила точно негърски плитки, по-скоро са ми сплитали косата на много плитчици - поне 50 имаше  Laughing. Харесва ми много, но лошото е, че когато спиш косата се измъква по-малко и след няколко дена имаш един облак около главата, макар че имаш плитки. Не е красиво. Ако си слагаш мрежичка или нещо подобно като спиш, може би няма да го има този гаден ефект. И може би е добре на края на плитките да се слагат ластици или някакви специални прихващачи, за да не се разплетат. Ако се решиш - покажи снимки  Peace

При негърските плитки се слага допълнителна коса,която не позволява това да се случва.С тях седиш месеци и няма такива проблеми.
И не е коса, а вносна прежда, който има вид на коса!

Глупости.Има и с прежда,има и с коса- азиатска.Аз съм се правила с азиатска коса.С преждите става много по-различно,но има хора които си правят и с тях.Въпрос на избор и на пари.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 255
Момичета, а според вас дали биха седели добре такива плитки на коса до рамото? Аз съм била само на диадема и беше доста добре, но тези силиконови ластичета се късат много  Rolling Eyes и резултатът не е много траен..

# 19
  • Мнения: 4 435
Момичета, а според вас дали биха седели добре такива плитки на коса до рамото? Аз съм била само на диадема и беше доста добре, но тези силиконови ластичета се късат много  Rolling Eyes и резултатът не е много траен..

Негърските плитки се правят с допълнителна коса,и твойта и до ушите да е,плитките може да са до кръста.И не им слагат  ластичета,а се палят отдолу,така че няма ластици за късане и опасност от разплитане.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 255
Момичета, а според вас дали биха седели добре такива плитки на коса до рамото? Аз съм била само на диадема и беше доста добре, но тези силиконови ластичета се късат много  Rolling Eyes и резултатът не е много траен..

Негърските плитки се правят с допълнителна коса,и твойта и до ушите да е,плитките може да са до кръста.И не им слагат  ластичета,а се палят отдолу,така че няма ластици за късане и опасност от разплитане.

Супер, мерси за отговора! А някой знае ли колко излизат едни такива плитки долу-горе (разбирам, че за всеки салон сигурно е различно, но момичетата, които са си правили ще могат да препоръчат салон и да кажат колко долу-горе им е излязло  Hug

# 21
  • Мнения: 884
И аз преди три години , точно за морето, си направих плитки. Имам доста коса, но косъмът ми е тънък и принципно лесно се уврежда. Но точно от плитките не се увреди, то не се сещам и от какво може да се получи някакъв фал. Аз не издържах два месеца, защото бързо ми омръзна. Съпругът ми ме разплита за цял един ден, на почивки.Вярно, точно след разплитането косата е уникална, но с едно две миения този "извънземен вид" отива в историята, а и космите , които през това време са се откъснали от скалпа, се махат лесно...Сега пак бих си направила, но бретонът ми е къс, и не знам дали ще се захване в плитките. Направи си, няма да съжаляваш, лесно се поддържат , а и си е разнообразие.
 Е, интересно ми е какво точно се е случило с косата на РЕД Thinking, че четири години няма възстановяване...

# 22
  • Мнения: 4 435
Момичета, а според вас дали биха седели добре такива плитки на коса до рамото? Аз съм била само на диадема и беше доста добре, но тези силиконови ластичета се късат много  Rolling Eyes и резултатът не е много траен..

Негърските плитки се правят с допълнителна коса,и твойта и до ушите да е,плитките може да са до кръста.И не им слагат  ластичета,а се палят отдолу,така че няма ластици за късане и опасност от разплитане.

Супер, мерси за отговора! А някой знае ли колко излизат едни такива плитки долу-горе (разбирам, че за всеки салон сигурно е различно, но момичетата, които са си правили ще могат да препоръчат салон и да кажат колко долу-горе им е излязло  Hug

По напред в темата е писано за цени,и доста други неща.Върно се и попрочети.Значи ако искаш хубави плитки,Twister-Sister са най-добрите в Бг.Специално с това се занимават.Виж им сайта има много снимки на видовете плитки,и цени.Аз като ги правих бяха 300лв.Има и с прежди,правят ги разни момичета,около 50лв са,но е изключително грозно и нехигиенично.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 255
Момичета, а според вас дали биха седели добре такива плитки на коса до рамото? Аз съм била само на диадема и беше доста добре, но тези силиконови ластичета се късат много  Rolling Eyes и резултатът не е много траен..

Негърските плитки се правят с допълнителна коса,и твойта и до ушите да е,плитките може да са до кръста.И не им слагат  ластичета,а се палят отдолу,така че няма ластици за късане и опасност от разплитане.

Супер, мерси за отговора! А някой знае ли колко излизат едни такива плитки долу-горе (разбирам, че за всеки салон сигурно е различно, но момичетата, които са си правили ще могат да препоръчат салон и да кажат колко долу-горе им е излязло  Hug

По напред в темата е писано за цени,и доста други неща.Върно се и попрочети.Значи ако искаш хубави плитки,Twister-Sister са най-добрите в Бг.Специално с това се занимават.Виж им сайта има много снимки на видовете плитки,и цени.Аз като ги правих бяха 300лв.Има и с прежди,правят ги разни момичета,около 50лв са,но е изключително грозно и нехигиенично.


Много мерси за отговора, ей сега ще се върна и ще проверя..  Peace

# 24
Аз съм момче и си правя пълзящи плитки. Правил съм си 5 пъти за сега и на този етап смятам да си правя още години напред. Преди ходех да се плета в Люлин 7 в салон Валинт до 79 СОУ Индира Ганди, но въобще не бях доволен и не бих отишъл пак там. Мой приятели ми препоръчаха едно момиче от Овча Купел. Много съм доволен от нея, плитките ми издържаха 15 дена, но спокойно можеха още една седмица просто от водата и слънцето ми изгоря ластичето на едната плитка и нямах ластиче в къщи и затова ги разплетах. Тя взима по 15 лв. за прави плитки и 20 лв. за каквито искате, но ако са супер сложни цената малко ще се вдигне, зависи от плитките.Ето вище правени плитки от нея. Аз съм на последната снимка.   http://www.myspace.com/braidfashion

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Бих искала да споделя и моето мнение по въпроса.
Лично аз съм била три пъти на негърски плитки с допълнително вграждане на коса и безброй пъти на пълзящи.
Нито един от тези пъти не съм имала проблем с косата. Не ми е била изтощена и т.н.
За мен това беше възможно най-лесната прическа - сутрин ставам, един възел за две секунди и съм готова. Направо се родих.
Както по-горе някой вече е споменал, шашкащото при свалянето на плитките е вашата коса, която пада заедно с тази за вграждане. Но тази коса е косата, която е трябвало да падне през периода от двата месеца през които сте били на плитки. Нормално е да има такава, всеки ден от главата ни падат безброй косми на които не обръщаме внимание.  В случая просто ги виждаме накуп.
Не смятам, че плитките изтощават косата, напротив - смятам че стимулират растежа й, тъй като малко или много опъват нашата коса.
А на тези, които се чудят колко дълга трябва да е косата за да си направят негърски плитки, мога да кажа само едно... стига да е поне два сантиметра косата ви, значи нямате проблем за да си направите такива. Много мацки ако са с къса коса и искат да имат дълга, използват този метод докато им порастне тяхната. Моя позната беше непрестанно на плитки (докато и порастне нейната) близо година, само ходеше периодично на поддръжка.
Лично аз съм се правела в салон "Джиа" на Раковска. Мацките там са много готини и работят много добре.
Сега обаче салона вече е затворен, но доколото знам продължават да плетат в домашни условия. Цената им е 200лв.
Към края на лятото мисля да им звънна пак да ме сплетат... мнооооггоооо ми тича..... Simple Smile  особено като има и малко тенче...
Ако има някой, който се чуди къде да се направи му ги препоръчвам. Телефона им е: 0899120054

# 26
  • Мнения: 636
 Joy hahaha Joy Големи реклами, голямо чудо. Модерни ли са още?

# 27
  • София
  • Мнения: 803
niko_96 дай някакви координати на тази девойка , много ме впечатили . Ако не е удобно в темата , пиши на лични  Peace Peace Peace

# 28
  • sofia
  • Мнения: 1 426
niko_96 дай някакви координати на тази девойка , много ме впечатили . Ако не е удобно в темата , пиши на лични  Peace Peace Peace

И аз се интересувам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт