ПЛЕВЕН - 58

  • 24 822
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
Сетих се за Блек чери, не трябваше ли и тя да ражда вече?

# 16
  • Мнения: 5 278
Ди,и аз се бях сетила за нея,даже гледах,че термина и е тези дни,но дали е родила не знам . Ще се чуе Simple Smile
Грета,защо ни изоставихте днес Simple Smile
glivo4,добре дошла Simple Smile Разказвай повече за себе си.
Мира,идея си нямам дали Каручката има лятна градина.Много ми се ходеше там,но нали се развали предния път уговорката за там.На мен ми казаха и за Булгари,че е много хубаво,но пак не зная имат ли градина. Трябва един път да се организираме чалгаджийките да посетим някоя от тези кръчми Simple Smile Но сигурно пак няма да има много желаещи Sad Иначе на мен много ми харесва градината на този ресторант  Александра мисля,че беше до Авис медика,но никога не съм сядала там и не знам дали е хубааво като обслужване и меню. Май с нищо не ти помогнах Simple Smile

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте момичета!
Сетих се да ви попитам,Меги преди около 10 дена имаше
хрема и сега още и хърка нослето,да знаете за нещо
което се капе в такива случай.Вечер като легне да спи по
гръб даже похърква,вече почнах да се притеснявам. newsm78

# 18
  • Мнения: 5 026
slanced, на мен лекарката в такива случаи ми казва да давам Пулсатила-хомеопатично е , при упорита хрема и след лечение с капки обикновено го ползвам.

Здрасти на glivo4 , нещо повече за вас Simple Smile ?

# 19
  • София
  • Мнения: 9 860
glivo4,добре дошла и от мен! Hug
Аз освен Стеримар и в тежки случаи Виброцил,не съм капвала друго..а да-капвала съм и разтвор на клеева тинктура.
Возихме се днес на влакчето,много е приятно,послушахме и хубави детски песнички. Grinning

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Мерси Атракция ще го пробвам и аз.
Валенце и аз капах Виброцил,сега продължавам със
Стеримар,но засега няма подобрение.Преди малко и сварих
лайка,да видим какъв ще е резултата.Като сме на село и
не работи аптеката,през почивните дни.....

# 21
  • София
  • Мнения: 9 860
О,да,и лайка съм капала...по принцип хремите са упорита работа,но щом не кашля и няма Т ще се оправи.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Забравих да приветствам glivo4. Hug
Как си,разкажи ни повече за теб?  bouquet

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Уважаема Доня Валенте, бихте ли казали кога и откъде тръгва влакчето? Възнамерявам да повозя Вики в неделя.
Новата титла много ви отива. Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 9 860
Уважаема Доня Валенте, бихте ли казали кога и откъде тръгва влакчето? Възнамерявам да повозя Вики в неделя.
Новата титла много ви отива. Laughing
bowuuОтива ми,я,титла с тежест дето се вика.Като мене. Sunglasses
Значи влакчето има изключително странно разписание.В началото на Кайлъка,на моста,на самата полянка,има запучено едно разписание.На него пише,че влакчето ръгва в 11,12..не помня точно,но после в 18,19.15..Ние отидохме ,защото мислехме,че има и в 7ч.Видяхме разписанието,там никъде нямаше 17ч и тръгнахме да си ходим и тъкмо тръгнахме,то дойде.Беше 16,40.Та така.Човека каза,че тръгвало на всеки кръгъл час,само наобяд в жегата почива.Обаче ако се напълни тръгва по-рано от кръглия час..абе много неорганизирана работа.Тръгва от мостчето и ходи до басейните.Много е приятно.

# 25
  • Мнения: 5 026
ЧРД на Ники! Мериан,жив и здрав да ви е!

# 26
  • София
  • Мнения: 9 860
Честит рожден ден на Ники!

Мериан,да ви е жив и здрав,много усмихнат и щастлив!

# 27
  • Мнения: 248
Днес моят малък мъж става на 3 годинки!
Черпя всички по случая.
http://media.snimka.bg/0033/006321930-big.jpg

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на Ники!
Весело и щастливо детсво му желая.

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 10:58 от valja

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
           newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ!!! nbirthday
                                     bigdance2 ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСВО!!!! Tada

Общи условия

Активация на акаунт