ПЛЕВЕН - 58

  • 24 897
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 903
Деси,красавица е тя като кака си! HugМежду другота дали Елена ще казва на Яна "како"?Аз бях много против...обаче как стана-айде виж кака,айде Бубе ти си кака и ей го на-какосва се Мими.
Момичета,на мен ми извадиха зъб Tired.Един мъдрец,дето ме мъчи от доста време,ама понеже тия дни го усещах повечко-викам дай да не ида на море и да ме свие. LaughingТа ми го извадиха,чак в 18ч, а знам,чене  едобре вечер да се вадят зъби .Ама на,така се случи.Не беше голям проблем,имам чувството че прага ми на болка вече е толкова висок станал,че ...Даже и не си изпих предвиденото за след това Аулинче.Но за нощес ще видим.Пия и АБ-зъбарката каза,че заради жегите,пък корените били не знам си какви..за всеки случай.
Мериан,дали не видях теб в колата днес...или бъркам,щото беше след ваденето на зъба и може и да съм имала зрителни халюцинации! Crazy

# 76
  • Мнения: X
Здравейте момичета.Казвам се Ирена и съм на 22 години родом от Ловеч,но живея в Плевен защото тук се омъжих.Скоро очакваме нашето първо детенце и вече нямаме търпение да го видим и  Hug baby_neutral .Ще ми бъде много приятно да си пиша с вас и да давате съвети когато се налага защото съм доста неопитна с децата Embarassed.
И искам да ви попитам нещичко какво ви е мнението за доцент Байчев/онко хирург/.Има ли момичета които са ходили при него и ако да какво мислят за него като лекар.
Извинявам се за малко разбърканото писане но така ми се спи ,че едвам виждам и трудно си подреждам мислите.Хайде лека нощ от мен и сладки сънища Ви пожелавам.

# 77
  • София
  • Мнения: 9 903
Добре дошла,Дяволски чаровна! Hug
Бях точно на твоята възраст,когато родих първото си дете. GrinningНа 25 вече имах две...ще се справиш,не се безпокой! PeaceДевойка ли очаквате или мъж?
За доктора нищо не мога да кажа,но някой сигурно ще се включи!

# 78
  • Мнения: X
Здравей доня Валенте.Казаха ,че очакваме момиченце но не смеят да потвърдят на 100%.На всеки преглед казват момиченце и като попитам дали е сигурно казват ,че не е .Надявам се да са познали защото свикнах с мисълта за момиченце и в един момент ако се появи момченце ще съм доста изненадана.Пък и все пак дама лекари които не знаят какво е казал единия и другия казват за момиченце.Но ще поживеем и ще разберем/поне мъничко остана/.Единственото което ме притеснява е,че сме били изостанали по коремче и крачета с една седмица назад.
А за доцент.Байчев питам защото ме гони някаква параноя. Embarassed
Е добре аз да се отправям към леглото ,че колко неща написах Laughing

# 79
  • Мнения: 5 309
Добре дошла на новата бъдеща мама Simple Smile Ще му се радвате каквото и да е Simple Smile Аз така не исках много момче,но сега не мога да си представя живота без него.
Аз да се похваля,че вече сме добре. Днес не са вдигали Т,а и вчера само Ивайла вдигна веднъж по вечеря и това беше. То веднага си пролича,че не мога да се добера до компа да пиша Simple Smile Само попрочитам отвреме навреме.Не че има голямо движение де.Най-ги мразя летните месеци откъм чат Sad Но пък и по-малко свободно времем имаме,така че няма лошо Simple Smile
Атракция,дай снимки на това клубче.Ние минахме озни ден с колата оттам,но изобщо не разбрах къде се намира,само табелата му видяхме.И как са цените? ЗА наесен и на зима ще имаме много възможности,но пък ще тръгнем на ясла  .
ДЕси,хайде купувайте по-скоро количка,че да ви видим на пясъка Simple Smile Или ще сменяш стоянкато като си с бебо?

# 80
  • Мнения: 5 653
Добре дошла на новата мама! За пола не се притеснявай, то и моя мъж трябваше да е момиче. Laughing Последния видеозон беше 5 дни преди да родя и лекаря беше категоричен, ама накрая излезе момче. Да е живо и здраво, пък каквото се роди.  Simple Smile
За онко съм чувала добри отзиви за Горчев. Моя позната дойде специално при него, за да се оперира. Заради робота Да Винчи. Доволна е. Дано се включи някой да сподели и за Байчев.

# 81
  • Мнения: 5 026
Атракция,дай снимки на това клубче.Ние минахме озни ден с колата оттам,но изобщо не разбрах къде се намира,само табелата му видяхме.И как са цените? ЗА наесен и на зима ще имаме много възможности,но пък ще тръгнем на ясла  .
Имам 2-3 на телефона, но не обхващат всичко вътре. Взела съм едни рекламни брошури, ще ги снимам/сканирам тях и ще ги кача  Peace Цените- 3лв. на час. Малко е и ми хареса,че не се блъскат много деца (като в Диснимания).
Беше ме питала за яслата май преди, кога ще ремонтират, а може и да бъркам. Може би сега,август,ще сменят дограми, но и те не са сигурни, ако не сега, септември.

Здрасти,  DqVoLsKi_ChArOvNa, добре си ни дошла !  Hug

# 82
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Момичета,здравейте от мен Simple Smile Снощи се завърнахме от морете. Никак не ми се тръгваше за Плевен,но няма как. Видяхме малко зор с Михаела,ама баща й, с нея та с нея. Като я видя какво е чудо му идваше да избяга Laughing.
DqVoLsKi_ChArOvNa, glivo4 и erota , добре дошли  bouquet

ДеЩо, честита дъщеря  bouquet Много да ви радва и да слушка! Каката как се чувства ?

# 83
  • Мнения: 2 111
Как ми се ходи и на мен на море момичета.Вече 2 години не съм ходила-миналата година бях бременна,сега -с бебе.Но другата година отивам.
ДеЩоВиди да  е жива и здрава красивата Елена! Hug

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
erota , ние миналата година ходихме сами.Майка ми гледа Михаела. А сега в хотела беше пълно с бебета. Имаше едно,което беше на не повече от 2 месеца. Чужденците явно не се притесняват и ги водят,но все пак да го влачиш в колата или в самолет толкова малко newsm78 . На плажа имаше много колички,слагат си ги до водата и бебетата спят.

# 85
  • Мнения: 2 111
Ние сме тежък случай-кърмим се 6 пъти на ден,почти не яде пюрета и каши,не става да я оставим тук.Тя навън не спи от 6- месечна-само гледа,голяма е любопитка.Искаше ми се да отидем,но прецених,че с това зверче просто ще ми се скъси живота. Grinning

# 86
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
Добре дошла на DqVoLsKi_ChArOvNa  welcome За доц.Байчев мога само хубави неща да кажа - и като лекар,и като човек  Peace
Нади,къде бяхте?Може и да си казала,ама нали съм си малко блейка  Embarassed

# 87
  • Мнения: 2 070
Е, на 6 месеца е детето, не можеш ли да я кърмиш там на място - по плажа, по кафетата, завита с някоя пелена? Не че ще ти е почивка, но ще разнообразиш. А детенце на сянка...
Аз снощи кърмих в Пещерата, на масите до детския кът, беше късно и нямаше много хора, но май това ми е първото кърмене навън, после тя си заспа в кошчето за кола и откара бая време така.

Джинка, ще се появя и в музейчето и в градската, то няма къде другаде. Сигурно пак така - сутрин на сянка в музея, вечер в Градската. А Яна като тръгне пак на градина ще си джиткам с количката по-срободно.
Харесах горе-долу едно Уно на Пег Перего, но е скъпо, 700лв, ако го вземем ще трябва да го продам после и много да го пазя да е в приличен вид. Пък аз съм си мурдарка. Има обръщаща се дръжка, което ми е важно. Само дето в сравнение с по-скъпите колички бебето седи някакси по на ниско и аз ще се навеждам повече, ама карай. Сега ще гледам и на Кенгаро, че са по-евтини, може и такава да вземем, а после за лятна да дадем повече пари, има едни много яки Бъгстър, ама и те са 600лв... сега ще ровя пак по линковете. кажете ако знаете някой да продава Уно на Перего втора ръка.

# 88
  • Мнения: 872
ДеЩоВиди, какви са тия пари за бебешка количка  Shocked Онзи ден един човек ни предложи за толкова пари да купи стария ни Ситроен  Laughing  Нашата количка е куча марка - Дриимс или нещо подобно беше,обаче излезе много яка - комбинирана,с подвижна дръжка,кошът й се маха и в момента го използваме като кошница за колата и преди година струваше 170 лв.

# 89
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
di_p,бяхме на Златни Пясъци. Аз не бях ходила от мнооого години там. Циганийка си е по улиците,но поне хотела беше страхотен.
ДеЩоВиди ,аз пак да си кажа за Чико-то. Ако имам второ дете пак с такава количка. Ей тука има каталог,ако не си разглеждала http://www.chicco.bg/strallers.htm . Бутах веднъж Пег перего,но не твоя модел,но никак не ми хареса как се управлява в сравнение с моята.

Общи условия

Активация на акаунт