Отново за евтините полети

  • 2 980
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
Момичета, благодаря ви от сърце за изчерпателните отговори и за бързата реакция. newsm51 newsm51

# 16
  • Мнения: 293
При евтините е обратното - лети се от малки летища, в повечето случаи си носиш багажа до самолета сам, никакви напитки и храна в самолета, билета е електронен, няма Чек-ин и еветуално ти предлагат серщу доплащане автобусен трансфер до по големия град
Аз съм летяла сигурно над 10000 пъти с билети по 29 евро, дори другата седмица наново политаме. Винаги съм летяла я от Нюрнберг я от Мюнхен, все големи летища. А багажа никога не съм си носила сама. Има си чек ин. И храна са ни давали. Според мен няма кой знае каква разлика с другите полети. Летяла съм и с редовни линии до София, е дали са ни малко повече храна за тези два часа дето летиш. Билета не ми е бил онлайн ами винаги закупен от бюро.

# 17
  • Мнения: 945
Момичета, и аz да ви попитам...

Ще летя до БГ в средата на август (около 11 август) от Германия (Южната и част). Някоя от вас може ли да си спомни до каква цена падаха чартарите преz Август? Все ми се върти иz главата, че цените не падаха под 150 евро, а и не беше много лесно да се намери билет zа това време(имам пред вид, че поне 3 седмици по рано трябваше да се купи билет)

Уф, дано някоя от вас си спомни, че сега ми се вижда рано да си купувам билет(пък и от Южна Германия няма по евтин полет от 220 ?), а пък ме е страх като оставям до последния момент да не ми се наложи пеш да си ходя...

Мерси...

# 18
  • Мнения: 1 959
Момичета, и аz да ви попитам...

Ще летя до БГ в средата на август (около 11 август) от Германия (Южната и част). Някоя от вас може ли да си спомни до каква цена падаха чартарите преz Август? Все ми се върти иz главата, че цените не падаха под 150 евро, а и не беше много лесно да се намери билет zа това време(имам пред вид, че поне 3 седмици по рано трябваше да се купи билет)

Уф, дано някоя от вас си спомни, че сега ми се вижда рано да си купувам билет(пък и от Южна Германия няма по евтин полет от 220 ?), а пък ме е страх като оставям до последния момент да не ми се наложи пеш да си ходя...

Мерси...


Ако  можеш да намериш номера на едно туристическо бюро в Мюнхен ще ти дадът пълно инфо.Собственичката на бюрото е българка а самото бюро се казва "Пирин бюро"от там можеш да си купиш самолетни и автобусни билети(весници,дискове та даже и лютеница).Ако някоя от мамите знае номера може да пише ако не друго поне инфо ще намериш.Бюрото се намира на Холен цолен штрасе.

# 19
  • Мнения: 351
Afroddita, аз пътувах Берлин - Бургас - Берлин за обща цена 58 ?

# 20
  • Мнения: 351
За München: бЮрото се казва " Pirin Reisen ", мисля оба4е, 4е беше на Schleissheimerstr., а собствени4ката е Алма Рангелова. Мамите от München могат да се вкл4ат с то4но инфо.
Ако си flexibel и можеш да летиш от цяла Южна Германия - потърси месец преди полета при LTur, те имат хубави Lastminute, но трябва 4есто да ги проверяваш. Според мен по - скъпи от редовните полети няма да станат, само може по - евтини. Но това си е мое мнение. 

# 21
  • Мнения: 1 959
Aia може и на тази улица да е ние така го водехме по простата причина че от холен цолен се върви пеша да бюрото. Laughing

# 22
  • Мнения: 351
aniji, и аз съм забравила, затова и не знам дали съм права  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 017
Редовни директно само от София. И цени средно м/у 300-350 евро.

За съжаление това си е положението за Париж.
Аз лично не съм търсила, но мои приятели миналата седмица са проверявали за чартъри от Бг за Париж и не е имало.

# 24
  • Мнения: 4 244
Редовни директно само от София. И цени средно м/у 300-350 евро.

За съжаление това си е положението за Париж.
Аз лично не съм търсила, но мои приятели миналата седмица са проверявали за чартъри от Бг за Париж и не е имало.
Нямам фреснки туристически компании които да предлагат България по каталозите си толкова много както е в Германия
Знам за немски компании които летят от Страсбург май, ама не съм много сигурна

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Редовни директно само от София. И цени средно м/у 300-350 евро.

За съжаление това си е положението за Париж.
Аз лично не съм търсила, но мои приятели миналата седмица са проверявали за чартъри от Бг за Париж и не е имало.
Надин,мила,споко. И тук е така  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 4 244
За съжаление това си е положението за Париж.
Надин,мила,споко. И тук е така  Twisted Evil
Така е hahaha
Като си имате средиземно море и някои атлантически океан, хич не им дреме за мижавото черно море.
Това на шега разбира се.

# 27
  • Мнения: 1 017

Нямам фреснки туристически компании които да предлагат България по каталозите си толкова много както е в Германия
Знам за немски компании които летят от Страсбург май, ама не съм много сигурна

Ами те франсетата ходят на море тука и за това е нормално.

Цитат
Надин,мила,споко. И тук е така  

Абе мани smile3515 умирам от яд smile3516


Шегувам се smile3533

то ние не си плащаме билетите сами, така че ми е все тая.

Ама  родата като вземе да идва на гости и smile3511

# 28
  • Italia
  • Мнения: 4 492
За съжаление това си е положението за Париж.
Надин,мила,споко. И тук е така  Twisted Evil
Така е hahaha
Като си имате средиземно море и някои атлантически океан, хич не им дреме за мижавото черно море.
Това на шега разбира се.
Ааааа,моля моля Stop Какво обЩо има това Crossing Arms Wink И англи4аните могат да си топят дупетата в къЩи ама Щъкат по света  Crossing Arms Wink
Майтап бе,Уили Wink

# 29
  • Мнения: 4 244
Ааааа,моля моля Stop Какво обЩо има това Crossing Arms Wink И англи4аните могат да си топят дупетата в къЩи ама Щъкат по света  Crossing Arms Wink
Майтап бе,Уили Wink
Цитат
А ти топвала ли си си дупето към Острова или по нашето Северно море.
Ще ти замръзнат на място карантийките, гарантирано hahaha

Общи условия

Активация на акаунт