Скъпи майки, моля ви подкрепете Бербатов!

  • 5 773
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 376
 sohappy
Какво пък толкова и аз дадох глас.

# 17
  • Мнения: 1 919
айде и аз гласувах

# 18
  • Мнения: 121
Гласувах, защото е българин!

# 19
  • Мнения: 3 069
И аз не си падам много по футбола но той е Българин и за това гласувах!

# 20
# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
 Laughing За момента само 1 ни води с 1% , гласувах  Grinning

# 22
Момичета, супер сте! Извинявам се, че темата не е в клюкарника, но не съм много запознат с правилата тук. Извинявам се и на който съм разстроил с контраста между моята тема и повечето теми тук, но да ви кажа, тук пишете толкова много по толкова различни теми, че на мен този форум ми се превърна в нещо като в кристална топка, която дава отговори на всички въпроси. Пиша в гугъл - рецепти, излиза бг-мама, пиша хотели пак бг-мама, търся добър доктор бг-мама, дето се вика от началния взрив, адам и ева и личинките, та чак до атомната енергетика, за всичко  човек може да се информира тук  Simple Smile
Та всъщност чета отдавна и въпреки темата, която постнах искам да изкажа абсолютен респект и уважение към всички настоящи и бъдещи български майки, участниците, модераторите и създателите на форума. Един ден ще се включа и в основните теми, но за момента аргументът ми е малко далечен.
Обичам ви всички,
целувки и милувки!

# 23
Да ви кажа, вчера следобеда, като почнах да промотирам инициативата гласовете на Бербатов бяха около 160 а на Торес само с 3 по-малко от сега, до вечерта на Бербатов станаха 240, и като го сложих в БГ мама...сами виждате резултата!

# 24
  • някъде в България
  • Мнения: 65
sohappy sohappy sohappy

# 25
  • София
  • Мнения: 2 132
 football football football 

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 972
И аз гласувах

# 27
  • някъде
  • Мнения: 979
 Peace bg  Hands Clap

# 28
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз гласувах за Бербатов, макар че не знам за какво иде реч в статията Embarassed.

# 29
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
и аз гласувах Peace bg

Общи условия

Активация на акаунт