Дупка в стената

  • 5 605
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
Предаването изглежда доста разтоварващо и забавно, дано водещ да не е Румен, не мога да го понасям.

# 16
  • Мнения: 1 447
Kато стана дума за Гала, още ли има " Имаш поща"?

Има,има и още как  Mr. Green баба ми я чака с нетърпение  Crazy
До колкото знам щели да го спират това предаване.

# 17
  • Мнения: 342
Много се посмях с линка Simple Smile
Явно ще е много забавно това предаване.. но пък Румен толкова ме дразни..

# 18
  • Мнения: 133
ето какво открих
.....
Ново шоу на вода в лятната програма на „Нова”

Хитови филм и през юли и август, сред които „Зараза”, „Перфектна  буря’, „Гатака”, „Поверително и лично”, „Гладиатор”...

Румен Луканов от „Сделка или не” ще води българския вариант на телевизионното шоу „Дупка в стената”. То започва на 18 юли по „Нова телевизия” и ще се излъчва всеки петък и събота от 20.00 до 21.00 ч.

Този съвсем нов формат, разработен от „Фриментал” – компанията, която държи правата и на „Мюзик айдъл”, само за три месеца е продаден в над 20 държави по целия свят.

“Hole in the wall” върви с голям успех в Испания, Франция, Австралия, Русия, Аржентина, Тайван, съседна Гърция, а през есента е премиерата в САЩ, както и по Би Би Си 1 във Великобритания.

По регламент в състезанието участват два отбора по трима души, които се борят за наградата – огромен железен бонбон, опакован от БНБ. Сред декора, решен в ярки цветове, има движеща се стена и басейн, в който падат всеки, не успял да мине през дупките в движещата се стена.

Родният вариант на играта ще ни срещне с участници от различните сезони на "Биг Брадър", Любо Ганев, Рачков и Зуека от „Господари на ефира”, заедно с адреналинките, Миодраг Иванов, професионални състезатели по културизъм, радио и тв водещи, дори политици...

Зрителите пред екрана могат очакват смях до дупка, и то не от нещо казано, а от комичните ситуациите, в които се поставят героите на шоуто, коментира водещият.

Ролята на спасители край басейна са поели Гергана Гунчева (Мис България 2004) и колегата й модел Иво Иванов.

# 19
  • Мнения: 916
Родният вариант на играта ще ни срещне с участници от различните сезони на "Биг Брадър", Любо Ганев, Рачков и Зуека от „Господари на ефира”, заедно с адреналинките, Миодраг Иванов, професионални състезатели по културизъм, радио и тв водещи, дори политици...

Защо ли не се учудвам... Sick

# 20
  • Мнения: 133
Родният вариант на играта ще ни срещне с участници от различните сезони на "Биг Брадър", Любо Ганев, Рачков и Зуека от „Господари на ефира”, заедно с адреналинките, Миодраг Иванов, професионални състезатели по културизъм, радио и тв водещи, дори политици...

Защо ли не се учудвам... Sick

ами преди да стартира през септември БИГ БРАДЪР 4 е редно да ни пуснат едно подгряване с ББ1 срещу ББ2 отбор , жсе пак е по НОВА ,ти какво очакваш от сървайвър ли да пуснат еййййй още не виделО и плюе hahaha
Негативистки те това е   bouquet

# 21
  • Мнения: 4 520
Аз мисля, че f1ST14ka имаше предвид, че вече до гуша ни дойде от развлекателни предавания с участниците от всички сезони на ББ, за което напълно я подкрепям и се учудвам, че теб не те дразни това.  Mr. Green То не беше "Стани космат", опа, богат, "Сделка или не", "Имаш поща" и т.н. и т.н. - де що имаше предаване, те оттам минаха. Еми омръзнаха ни вече, к'во сега?! Дано само началото да е такова, а после да си участват съвсем "нормални" и никому неизвестни българи!  Confused

# 22
  • Мнения: 9 193
ами,аз мисля ,че е нормално да са от изброените по горе известни личности ,защото след като никой не го е гледал как съответно би се обадил за да се запише Нали? малко за логика става въпрос
да не се впускам в спор,но f1ST14ka  не е права
Със сигурност само в началото ще е така ,после идва и нашия ред , ще видим от 18.7.

# 23
  • Мнения: 916
Аз мисля, че f1ST14ka имаше предвид, че вече до гуша ни дойде от развлекателни предавания с участниците от всички сезони на ББ, за което напълно я подкрепям и се учудвам, че теб не те дразни това.  Mr. Green То не беше "Стани космат", опа, богат, "Сделка или не", "Имаш поща" и т.н. и т.н. - де що имаше предаване, те оттам минаха. Еми омръзнаха ни вече, к'во сега?! Дано само началото да е такова, а после да си участват съвсем "нормални" и никому неизвестни българи!  Confused

Да, точно това имах предвид! Благодаря, Анту bouquet

# 24
  • Мнения: 4 520
ами,аз мисля ,че е нормално да са от изброените по горе известни личности ,защото след като никой не го е гледал как съответно би се обадил за да се запише Нали? малко за логика става въпрос
Хм... А за риалити формати като Стар Академи, Мюзик Айдъл и ББ как имаше кастинги за участие? Какво им пречи да обявят телефон за записване, като пускат рекламни клипове на играта от други държави?
За малко логика става въпрос...

# 25
  • Мнения: 4 841
Честно казано в подобни комични програми предпочитам да гледам "познати муцуни". Хич не ме вълнува, че непознат човек от Горно нанадолнище ще се дупи в странни пози и ще го изкъпят в басейн, докато с известни хора става сеир. Особено за някои, които си мислят, че имат супер излъскан имидж на горди интелектуалци....

# 26
  • Мнения: 916
Просто може да пропуснат участниците от всичките сезони на ББ ("това наистина поучително предаване"). Всъщност те май обиколиха ефира на Нова. Има достатъчно личности, които са известни с постигнатото от тях, а не с това, че са стояли 3 месеца в къща и са се излагали пред цяла България. На мен лично никой от тях не ми е приятен, дори някои не ги помня.

# 27
  • Мнения: 851
Няма прошка бате...ще ги гледаме повече и от съпрузите си ooooh!Сега нали повтарят и ББ2 по Нова + /то и вие май това имахте предвид Thinking/...ами така е нали им се води най-успешното шоу...до втръсване ще го има.
А иначе по темата и на мен ми се вижда смешно и забавно. Ама и Румен ми е втръснал...толкова ли пък свършиха водещите в БГ та все едни и същи. Те май са като мафията - държат се здраво един друг да не би да се набута някой нов и да им изяде хляба. Както бяха едно време Паганини, Карерас и Доминго Mr. Green

# 28
  • Мнения: 9 193
ами,аз мисля ,че е нормално да са от изброените по горе известни личности ,защото след като никой не го е гледал как съответно би се обадил за да се запише Нали? малко за логика става въпрос
Хм... А за риалити формати като Стар Академи, Мюзик Айдъл и ББ как имаше кастинги за участие? Какво им пречи да обявят телефон за записване, като пускат рекламни клипове на играта от други държави?
За малко логика става въпрос...

сама си си отговорила на въпроса де! това е запис ,да бъда пунктуална  Wink не е риалити и за това няма кастинги! Сигурно по нататък ще е със записване за такива като нас  bouquet
А пък относно водещите които циркулират из телевизиите , ами сигурно няма желаещи и можещи !/не се засягайте ,но е истина вервайте ми от личен опит го казвам , а ако има кандидати за водещи , моля на ЛС , СВ-тата

# 29
  • Мнения: 4 520
Те май са като мафията - държат се здраво един друг да не би да се набута някой нов и да им изяде хляба. Както бяха едно време Паганини, Карерас и Доминго Mr. Green
Павароти май имаше предвид? Иначе комплимент за Карерас и Доминго, че са били трио с Паганини.  Wink  Hug
Ако вие имате предвид, че най-известните, популярни и харесвани личности в България са ьььььььььььь-те (бях писала кофти дума, махам я) от ББ, значи живеем в чудно общество.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт