Дупка в стената

  • 5 630
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
абсолютна тъпня!
няма ли кой да каже на девойчето в червен бански да се усмихва повече и да не се чуди къде да си тури ръцете
седи като жури. личи си като са вкарани малко пари в някое предаване. не ми харесва!

# 61

   видя ми се супер безинтересно...а участващите грозно  преиграваха

# 62
  • Мнения: 34
много тъпо предаване според мен няма да се задържи дълго на екран Laughing

# 63
  • Мнения: 2 908
На мен пък много ми допада,весело и забавно е,особено снощи с Господарите.Смяла съм се от сърце.  Joy

# 64
  • Мнения: 4 435
На мен пък много ми допада,весело и забавно е,особено снощи с Господарите.Смяла съм се от сърце.  Joy

Досега не ми беше харесвало,но снощи умрях от смях с Господарите.

# 65
  • Мнения: 233
Аз все още не съм го гледала.Като гледам едно-две оредавания и ще пиша.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 009
Случайно попаднах на предаването снощи. Направо цвилих от смях като гледах как Любо Ганев припка в сребристо костюмче тип Остин Пауърс. hahaha

# 67
  • Мнения: 233
 Naughtyна ми хареса.

# 68
  • Мнения: 11 607
Пишете и мен при гледащите предаването.....всичко зависи от гостите, които участват дали ще е шоу или да.....

# 69
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Смешно е, но наистина зависи от гостите.

# 70
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Голяма тъпотия е, както и другото предаване на Румен Луканов. И аз мисля, че скоро ще го свалят от ефир и ще започне нещо по-смислено и забавно.

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Само веднъж съм го гледала и ми се стори голяма тъпня едва ли ще повторя да го гледам пак.

# 72
  • Мнения: 4 435
Днеска са ББ1 срещу ББ2- Зара,Стойка и Зейнеб срещу Петко,Вего и НИДЯЛКО. Mr. Green

# 73
  • Мнения: 9 225
Гледам тоя Петко от ББ2 го помня колко бързо говореше като се караше с бебето /дебелата Радмила/май се казваше Joy

# 74
  • Мнения: 2 018
Не ми допада предаването, но спомняте ли си - имаше реклама с Миодраг Иванов, как си тръгнал от снимките. Исках да го гледам точно път и не успях. Някой знае ли какво е станало?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт