Получих ДВД от върнатите подаръци

  • 2 867
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Бургас
  • Мнения: 64
 smile3501
Браво на Ем,и на приятелте и.

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз съм 943-та, но изобщо не съм на ясно какво си приказвате...какво ДВД, за какво "браво"...  Rolling Eyes newsm78

# 19
  • Мнения: 5 619
Първата тема е заключена, защото доста се изроди. Заповядай!
В резюме - компания отишли на гости за нова къща и РД с подаръци, но били негостоприемно посрещнати и подаръците им били върнати. Един от подаръците е дарен на авторката на темата.

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мерси, Кати! Сетих се, че я четох преди време. Браво на момичето, че е намерило подходящо място на един от подаръците... БРАВО!

# 21
# 22
  • Мнения: 1 455
Браво и от мен.. Hug

# 23
  • Мнения: 4 515
Moмичета, защо казвате, че е заключена другата тема?  newsm78 Ми не е...
Сега къде да пишем -тук ли, там ли...?
Майче, не се тревожи за Ивката - много ще му е гот с тати на палатка. Ти лжи и почивай, че беборана май нещо се противи, че майка й е толкова дейна.  Wink
Мацки, някой ще може ли да вземе нещата от пощата за Мая? С пълномощно ли, не знам как става... Thinking
Упс, щях да забравя - да си ползвате ДВД-то с радпст, Ивко много филмчета да изгледа.  Hug

# 24
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Според мен Мая имаше впредвид ,е е заключена темата за върнатите подаръци,а не нейната...

# 25
  • Мнения: 172
Наистина имах предвид темата за подаръците.Тя е заключена.Бебка наистина буйства,ама то и аз да се бях спряла малко...........Вярвам,че добрите хора просто се крият,но в никой случай не са на изчезване.Уверявам се всеки ден.Благодаря на всички,които дори с добри думи ми дават кураж Hug

# 26
  • Мнения: 347
Майче, има ли на кой да оставиш момченцето, докато си в болницата да раждаш бебка
гледам от линийката, че термина наближава
и още нещо-мога да пратя дрешки за момченце
ако имаш нужда само ми пиши един адрес на лични
и въобще от каквото имаш нужда спокойно ми пиши, ще измисля нещо

# 27
  • Мнения: 1 447
smile3501
Браво на Ем,и на приятелте и.
Браво и от мен в един момент мислех,че няма да пратят на Мая нищо и ,че само си пишат.
Но явно съм сбъркала.Още веднъж браво на тях. smile3501

Общи условия

Активация на акаунт