Пак проблем с продавалника

  • 7 995
  • 129
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 428
Преди да изчезне продавалника си трих ЛС сигурна съм,че оставих едно съобщение от една жена, на която пратих едни дънки. Явно обаче за без пари. Тя каза че не и ставали и уж щеше да ми ги плати. Ако не бъркам беше нещо от сорта на вещи4ка или подобно. Дори еимето не помня, май беше Виолета, ама не съм сигурна.Ако някой се сеща за подобен потребител да ми пише ЛС. Не ми е за парите, но не е почтенно така

Защо не оставиш това за форума на Продавалника, като тръгне. Тук не е много подходящо ми се струва  Stop

А Продавалника се бъгва, защото всеки си прави каквото си иска в него. Има сигурно стотици обяви, които вече не са актуални, но си стоят и натоварват сървъра. А потребителите просто не благоволяват да си ги изтрият. И още много такива подобни причини.

# 91
  • Мнения: 994
Преди да изчезне продавалника си трих ЛС сигурна съм,че оставих едно съобщение от една жена, на която пратих едни дънки. Явно обаче за без пари. Тя каза че не и ставали и уж щеше да ми ги плати. Ако не бъркам беше нещо от сорта на вещи4ка или подобно. Дори еимето не помня, май беше Виолета, ама не съм сигурна.Ако някой се сеща за подобен потребител да ми пише ЛС. Не ми е за парите, но не е почтенно така

Защо не оставиш това за форума на Продавалника, като тръгне. Тук не е много подходящо ми се струва  Stop

А Продавалника се бъгва, защото всеки си прави каквото си иска в него. Има сигурно стотици обяви, които вече не са актуални, но си стоят и натоварват сървъра. А потребителите просто не благоволяват да си ги изтрият. И още много такива подобни причини.
да за това съм съгласна с теб 100%, продаде ли се една обява или не е ли актуална,веднага трябва да се трие  Peace

# 92
  • София
  • Мнения: 1 020
То хубаво да се трият обяви, но имаше една тема във форума на Продавалника, че ние трябва да слагаме наспис "Продадено", а модераторите трият обявите, защото ако си ги трием ние, ни се губели публикациите или нещо от сорта, не помня точно.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
То хубаво да се трият обяви, но имаше една тема във форума на Продавалника, че ние трябва да слагаме наспис "Продадено", а модераторите трият обявите, защото ако си ги трием ние, ни се губели публикациите или нещо от сорта, не помня точно.

На мен до сега модератор обява не ми е трил.Ако не я изтрия собственоръчно ще си стои сама с надписа продадено незнайно до кога. Thinking

# 94
  • Мнения: 4 428
И аз сама си трия обявите. А колко обяви със СОЛД има не е истина  Rolling Eyes

Ако съм абсолютно честна, в Продавалника не се усеща особено присъствието на модератори. Само на първа страница на всеки подфорум може да се намери поне една обява некоректно публикувана, която е за местене или триене. Най-редовно си стоят обяви, които не са за този подфорум и т.н. Добре, че има тема и самиет потребители го посочват. Явно модераторите не влизат много в обявите  Rolling Eyes
По-скоро май се заниват да играят ролята на падари във форума и си губят времето да четат всички теми, и да следят кой какво и как пише  Rolling Eyes Не мисля, че това трябва да им е основното занимание.
Но това е друга тема...

# 95
  • София
  • Мнения: 958
И аз четох темата, че не трябва да си трием обявите, а само да подадем, че е продадено....

Ако някой знае със сигурност как е най-добре, моля да сподели........  bouquet

# 96
  • Мнения: 1 941
Ето, вижда се, че нещата куцат. На мен специално продавалника ми е страшно удобен и полезен, но подръжката му е пълна нула. Не съм обръщала внимание дали има някакви реклами, които да носят приходи или всичко е от добра воля, но нека наистина когато нещо се прави да е като хората. Помня, че да се регистрирам беше голяма мъка, ежеднвено във форума има по няколко мнения на хора, които не мога да се регистрират, да получват ЛС и тн. Тоест - всеки ден едно и също и никакви корекци. Виждам също така, че никой не си прави труда да каже - проблема е еди какъв си, работим и до 1-2 дни всичко ще е ок. В крайна сметка има стотици момичета, които си чакат я пари, я покупка.... редно е когато се ангажираш с нещо или да го правиш както трябва или да се откажеш. Надявам се след това си изказване регистрацията ми в продавалника да не бъде изтрита Peace

# 97
  • Мнения: 994
Аз винаги сама си трия продадените...никога не са ми ги трили модератори.......ох,дано да го пуснат скоро,че утре заминавам за няколко дни  Tired

# 98
М/у останалите мнения и аз да кажа за това, че също съм останала с впечтление, че продавачите трябва само са слагат SOLD, а след това обявата се изтривала след 3 дни. Но не ми се струва, че е точно така. Имах една обява, която стоя така в наблюдавани 2 месеца понеже не бях влизала точно толкова време след, което я изтрих.
пп: надявам се до довечера проблема да е отстранен понеже нямам търпение вече  Stop

# 99
  • У дома
  • Мнения: 135
Добре де, няма ли някой да се появи и да даде някаква информация?Кои са модераторите? Не се ли срещат във форума?
И аз сама си трия обявите. Докато се регистрирам минах през 9 кръга на ада. Получих съобщение, че не ме допускат, защото съм била в някакъв черен списък, хабер си нямах за какво става въпрос. След това помолих учтиво да не ми се преписват чужди грехове и най-сетне стана.
Дано да го оправят по-бързо. Praynig

# 100
  • Мнения: 3 641
Когато си сложиш Солд другите не я виждат,но тя си стои на сървъра. Трябва от "Моите обяви" пак да влезеш вътре и да я изтриеш Peace

# 101
  • Мнения: 4 428
Когато си сложиш Солд другите не я виждат,но тя си стои на сървъра. Трябва от "Моите обяви" пак да влезеш вътре и да я изтриеш Peace

А вижда си се  Laughing Аз си мислях, че понеен може да ес пише в такива обяви, но се оказа, че и това може. Така, че нищо не ес променя, само дето не се вижда цената от общия списък.

И аз съм оставяла мои обяви със СОЛД. не за друго, а за инфо на останалите момичета, за да не я търсят. Стояла е и по седмица, не се трие. Аз си я изтривам.
Пък и за това, че не трябва да се трият чувам за първи път. Аз във форума не влизам особено. Доста неприятно място ми е  Rolling Eyes

# 102
  • София
  • Мнения: 958
Изрично пишеше в темата да не ги трием заради някаква статистика...... newsm78

И мисля, че беше казано от модераторите.........и аз нали съм си изпълнителна...... Laughing


Иначе не е по темата, но и аз да споделя - много е полезен продавалника и дано да продължи!!!   Предполагам, че зад това да може да го ползваме стои сериозен труд, за което поздравления и благодарности!


  bouquet

# 103
  • Мнения: 90
И аз сама си трия обявите. А колко обяви със СОЛД има не е истина  Rolling Eyes

Ако съм абсолютно честна, в Продавалника не се усеща особено присъствието на модератори. Само на първа страница на всеки подфорум може да се намери поне една обява некоректно публикувана, която е за местене или триене. Най-редовно си стоят обяви, които не са за този подфорум и т.н. Добре, че има тема и самиет потребители го посочват. Явно модераторите не влизат много в обявите  Rolling Eyes
По-скоро май се заниват да играят ролята на падари във форума и си губят времето да четат всички теми, и да следят кой какво и как пише  Rolling Eyes Не мисля, че това трябва да им е основното занимание.
Но това е друга тема...
аа когато искат виждат и трият,на мен ми изтриха 1 обява и 1 тема,после се разсърдих и пак пуснах тема и нея я заключиха бързо ,бързо,новите там малко са игнорирани ако трябва да бъда честна ,такива са ми наблюденията(лично мнение)

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И аз сама си трия обявите. А колко обяви със СОЛД има не е истина  Rolling Eyes

Ако съм абсолютно честна, в Продавалника не се усеща особено присъствието на модератори. Само на първа страница на всеки подфорум може да се намери поне една обява некоректно публикувана, която е за местене или триене. Най-редовно си стоят обяви, които не са за този подфорум и т.н. Добре, че има тема и самиет потребители го посочват. Явно модераторите не влизат много в обявите  Rolling Eyes
По-скоро май се заниват да играят ролята на падари във форума и си губят времето да четат всички теми, и да следят кой какво и как пише  Rolling Eyes Не мисля, че това трябва да им е основното занимание.
Но това е друга тема...
аа когато искат виждат и трият,на мен ми изтриха 1 обява и 1 тема,после се разсърдих и пак пуснах тема и нея я заключиха бързо ,бързо,новите там малко са игнорирани ако трябва да бъда честна ,такива са ми наблюденията(лично мнение)

Обяви трият,когато нямат посочени размери.А за темите във форума идея нямам,защото почти не чета там. Peace

Общи условия

Активация на акаунт