Пуснах оплакване в господари на ефира .......

  • 4 330
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 487
И тук се плаща!Кожодери мръсни!!! #Cussing out

# 16
  • Мнения: 7 186
Щом само на някои им искат пари,а на други не,нещо наистина не е както трябва.След като всички сме осигурени...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз си платих само изследванията за кръвна група, при това с някакво намаление, защото съм била бременна. Затова пък мъжа ми (тъй като аз съм отрицателен резус фактор, трябваше и той да се изследва) си плати пълната цена.
Всички други изследвания ми бяха безплатни - вземаха ми само по левче за консумативи.

# 18
  • Мнения: 4 068
Всички изброени до тук изследвания се поемат от ЗК.
Аз в началото вдигнах луд скандал на моята предишна докторка и и занесох разпечатка на програмата Майчино здравеопазване. Веднага клекна кожодерката и ми даде всички нужни направления. Даже хламидия и токсоплазмоза се поемат.
Така че има от какво да се оплакваме. Щото ни обират посред бял ден и това е то. Кумбса се поема също.

# 19
  • Мнения: 6
Да ама една птичка пролет не прави! Затова силно се надявам други също да им пишат, та барем някои се трогне и земе присърце въпроса. А иначе звънях в здравната каса да поразпитам; даже потребителска такса не трябва да плащат бременните и абсолютни всички изследвания се поемат от ЗК. Лошото е, че го разбираме чак след като си платим.

# 20
  • Мнения: 7 186
Кумбса се поема също.
А Кумбса еднократно ли се полага за цялата бременност по ЗК?

# 21
  • Мнения: 46 518
Абе аз дете родих, а не знам какво е това "Кумбса"  Embarassed

# 22
  • Мнения: 235
Оф  bash и аз си платих за кръвната група ама тогава не бях запозната че е безплатна.

# 23
  • Мнения: 46 518
Оф  bash и аз си платих за кръвната група ама тогава не бях запозната че е безплатна.

Добре де, къде е безплатна, аз на няколко места питах, а и гинеколога ми гледаше да ми дава такива направления, че да не плащам. Това е единственото нещо, което платих ...

# 24
  • Мнения: 980
Аз си платих само изследванията за кръвна група, при това с някакво намаление, защото съм била бременна. Всички други изследвания ми бяха безплатни - вземаха ми само по левче за консумативи.
И в Пловдив сме така!

# 25
  • Мнения: 7 186
Абе аз дете родих, а не знам какво е това "Кумбса"  Embarassed
Теста за антитела,който се прави само ако си отрицателен резус фактор.Нарича се тест на Кумбс.

# 26
  • Мнения: 7 186
Аз си платих само изследванията за кръвна група, при това с някакво намаление, защото съм била бременна. Всички други изследвания ми бяха безплатни - вземаха ми само по левче за консумативи.
И в Пловдив сме така!
На мен дори и за кръвната група не са ми искали пари newsm78

# 27
  • Мнения: 46 518
Абе аз дете родих, а не знам какво е това "Кумбса"  Embarassed
Теста за антитела,който се прави само ако си отрицателен резус фактор.Нарича се тест на Кумбс.

Аааа, благодаря, не съм разбрала, защото съм положителен  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 807

СПИН, Васерман и Австралийски антиген са безплатни, но в ХЕИ-то на Сливница.
Цитат

Безплатни са и в поликлиниката в Дианабад - забравих кой номер беше, май 14-поликлиника, но не съм сигурна  Embarassed

# 29
  • Мнения: 3 562
И при нас нищо не се плаща.

Общи условия

Активация на акаунт