Батериите в банята

  • 5 254
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 175
Батерийте ми са на Видима и съм много доволна от Медикс срещу котлен камък.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз почиствах с ЦИФ, докато не открих в БИЛА ! Страхотно е- след баня само пръскаш със спрея и не се налага да минаваш с кърпа, и почиства котлен камък, а при нас водата е доста варовита! И не е скъп! абе въобще прозвуча като реклама Ама не знам дали става за пластмаса!
И наистина не се налага да минаваш с кърпа....няма ли капки после
Не, аз наистина не ползвам кърпа-препарата се впръсква, и това е. При следващото къпане само заплаквам и пак са като чисто нови!

# 17
  • Мнения: 1 080
Този ЛЕКС е страхотен и чисти и не само в банята, ами и мазно и мноооого мръсно и  наслоено, където другите препарати нямат шанс.

# 18
  • Мнения: 80
 С   А1 и с Миглио става идеално

# 19
  • Мнения: 1 311
С микрофибърна кърпа без препарат или с малко веро и меката страна на гъбата. Батериите ми са Видима, нямат проблем.

# 20
  • Мнения: X
Цялата баня включително и батериите и душа чистя с  този препарат.

 Невероятен е! Изобщо не се налага да търкам и да бърша. Само поливам с препарата, изчаквам около десетина минути и поливам с вода. Понякога за разнообразие взимам от този, който съдържа оцет (в розова опаковка)

# 21
  • Мнения: 970
Цялата баня включително и батериите и душа чистя с  този препарат.

 Невероятен е! Изобщо не се налага да търкам и да бърша. Само поливам с препарата, изчаквам около десетина минути и поливам с вода. Понякога за разнообразие взимам от този, който съдържа оцет (в розова опаковка)


 Peace

# 22
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Батерийте ми са на Видима и съм много доволна от Медикс срещу котлен камък.
Peace

# 23
  • Мнения: 21
здрасти, след като измия батериите независимо с какъв препарат и ги подсуша , хубаво ги полирам с чорапогащник или дамски чорап.успех Simple Smile

# 24
  • На село
  • Мнения: 873
И аз чистя батериите с Лекс - напръсквам и след 5 мин. само изплаквам с вода, не ги забърсвам, но не съм забелязала да остават капки. Видима са и моите.

# 25
  • Разград
  • Мнения: 3 110
И аз чистя с Лекс.Много съм доволна.Всичко в банята блести,без да се налага търкане.Там,където съм напръскала минавам с твърдата част на домакинска гъба,но само минавам,без да търкам и изплаквам.Струва от 1,98-2,19лв,в Метро даже е по-евтин.

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 20:59 от max-mama

# 26
  • Мнения: 3 621
Аз почиствам батерийте и в банята и в кухнята, с препарат за стъкло и микрофибърна кърпа

# 27
  • Мнения: 172
Пробвах препарата ЛЕКС.Много хубаво почисти.Наистина останах много приятно изненадана!Благодаря на всички включили се в темата.

# 28
  • Мнения: 8 999
Абсолютно цялата баня - батерии, мивки, вана, плочки,дори тоалетната отвън и зад капака, чистя с обезмаслител. По-често ползвам на Меглио, но съм пробвала и на други марки и ефекът е сходен. Напръсквам, изчаквам 10тина минути, разтърквам с мека гъба и изплаквам с вода. Образува се защитен слой, по който капките се плъзгат и не остават петънца за известно време.

# 29
  • Мнения: 2 169
С "Цилит" си ги пръскам и аз, после минавам с микорфибърната кърпа. Светват като нови.

 Peace Не мога да си представя да ги търкам само с кърпа, в Пловдив варовикът ме съсипва!

Общи условия

Активация на акаунт