LaRedoute.fr - 70 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 94 646
  • 1 660
  •   1
Отговори
# 45
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 783
Напьлних кошницата и се чудя дали да чакам 9-ти за евентуално по-ниски цени
Първоначално се знаеше,че намаленията ще почнат на 9 юли,но те започнаха от 25 юни.Това ако не си разбрала,че в момента текът намаленията  Peace

Tрябва да сьм идиот за да не сам разбрала. Нямах известно време нет и като влязох в кошницата ми доста неща бяха или намалени или липсваха. Сложих други и се чудя за сряда дали ще има нови цени

# 46
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 783
Някой поръчвал ли е бебешки дрешки?Интересува ме за новородено какъв размер да взема  Rolling Eyes

..извинявам се...Нещо стана с нета ми и си публикувах съобщението два пъти  Embarassed

Зависи от детето. Порьчах за малката едно комплектче за 60 см., а тя е 56 и не и стана.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Това с питането не го разбрах нещо newsm78
Като не ме питаш конкретно мен,кажи конкретно кой,за да чакаме да ти отговори точно той поименно Mr. Green

# 48
  • Мнения: 22 430
Някой поръчвал ли е бебешки дрешки.Интересува ме за новородено какъв размер да взема  Rolling Eyes

Зависи колко см се роди бебето, но мисля че 54 или 61см ще са ок.

Miriel, те ще намаляват и още неща, но въпроса е че в повечето случаи са останали съвсем малко размери. Така че ако нещо в момента е намалено го поръчвай, едва ли ще го намалят повече от 80-90%.

gevestra, аз се ориентирам по номера на дънките, който носи тук и слагам още 10отгоре.
30ти номер дънки в БГ, взех 40ти номер панталон и му е ок

# 49
  • Мнения: 2 957
Miriel    благодаря ти  Hug Значи трябва да избирам по-големи размери.
 

# 50
  • София
  • Мнения: 1 078
Четох в предишната тема за 33 номер на Адидаски, че са 21.5. Значи дъщеря ми е за 32 или даже 31, защото е с крак 20 см. А и тук носи 31-32 в зависимост от марките.  А по таблиците на Редутските обувки е за 33 размер. Знам, че за всяка марка си е различно, но ако има някой от Редутските 33 да измери стелката, а от Адидас да измери 31 или 32, ако е възможно.    bouquet

# 51
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Някой поръчвал ли е бебешки дрешки.Интересува ме за новородено какъв размер да взема  Rolling Eyes

избирай по-голям номер, 60 или 67, трябва да се вземе и предвид и памперса, че опъва малко дрешката. И зависи за кой сезон я искаш. Много е хубава материята на бодитата. Поръчах доста и съм много доволна.Изобщо нямам забележка за бебешките дрешки  Peace

# 52
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
От утре започват кръглите цени, нали? Да приготвяме картите?  Twisted Evil

# 53
  • Мнения: 1 140
От утре започват кръглите цени, нали? Да приготвяме картите?  Twisted Evil
Това пък откъде ти дойде наум  newsm78

# 54
  • Мнения: 639
Mirama взех такива дънки за мъжа ми и понеже не му улучих размера и той хич не ги хареса така и не им обърнах внимание.Но скоро имаше питане за тях и давах размери ,че им обърнах внимание - хубави са -габардин,много са меки.Сега ги носи баща ми и си ги харесва,а и момичета които ги бяха взели също ги похвалиха  Peace  А колкото до горничките,мисля че смело можеш да си поръчваш 162.Аз съм 165 и 162 са ми точни.
Stefoni и аз си помислих че може би на по-малките размери ще е с гащички,заради памперса,а аз взех 102/само той беше останал/,но дори и след година да я носи - роклята е страхотна     bouquet
Алекс     bouquet  Благодаря за допълненията .Това което аз се сещам ,че може да се допълни е надписа,който указва при обувките да се поръчва +1 както и че ако им се пише на Ларедут -автоматично изпращат отговор с входящ номер.Защото след мен имаше доста момичета които също питаха за това  Blush
Но отнова благодаря за труда ти     bouquet

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 23:48 от mamaB

# 55
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Възможно ли е поръчките да са в Суивито, но сумите дори да не са блокирани? Thinking

Ами да, пише, че поръчката е в процес на регистриране.  Peace

Не ме разбра. Имах в предвид, поръчката в Суиви да е наред / а доминикал , не знам така ли се произнася  Blush / , но парите за нея дори да не са блокирани в картата. Или в момента в който поръчката влезне в Суивито, блокират сумата?  Дано се изразих по - ясно.  Grinning

amber , и аз това питах в предната тема. Поръчах два - три номера дрешки вече и ако те интересуват размерите мога да ти пиша като ги получа. Поръчах даже две гащеризончета, ръст 45 см., ама Алекс май ще си облича куклите с тях. Много ми харесаха, много, а нямаше по- големи и въпреки всичко поръчах. Все се надявам все пак да имам късмет и да вземат да му станат на бебко, като родя. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 3 214
Иренка, парите се блокират автоматично, веднага щом направиш поръчка  Peace За пръв път чувам за такъв казус  newsm78 Един път не ми бяха блокирали парите, но артикулите ми не бяха в суивито, а пишеше, че поръчката ще се обработи ръчно, което така и не се случи  Tired Младеж ли чакаш този път  Grinning

# 57
  • София
  • Мнения: 843



Възможно ли е поръчките да са в Суивито, но сумите дори да не са блокирани? Thinking

Ще си приберат парите. Peace Най-много да получиш подарък но ме съмнява. Ако те притеснява пусни им един имейл да си спокойна.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 966
и още един въпрос, от детската номерация си поръчвам дънки и един потник имам размер 168. Сега обаче искам едни като суичери, но има само 162см, аз съм 165 та въпроса ми е дали ще са ми къси ръкавите и изобщо самите те, или не
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6243614& … ue&ksource=-1

Аз съм висока 165 см., поръчах си една туника 162 и на дължина ми беше ок, ръкавите също бяха добре, само дето ми беше широка, но съм слаба и може би за това.

# 59
  • Мнения: 3 219
От утре започват кръглите цени, нали? Да приготвяме картите?  Twisted Evil

мЕЧТАЙ СИ....ще почакаме още доста за тях Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт