Споделете мнение за доктор Стаменов

  • 123 195
  • 565
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 342
Айде стига с тия спорове кой е по по най!  Crossing Arms Никой няма полза от такива приказки! Naughty Всеки сам преценява на кого да се давери!

# 241
  • Мнения: 185
Моето скромно мнение е, че момичета като Мери78 много трудно биха били доволни от който и да е лекар и отношение. Просто има хора, които е трудно да удовлетвориш, независимо какво и как го правиш. По самите й изказвания разбирам, че е труден и негативен човек. Тя пречи сама на себе си повече отколкото другите не й помагат.

А иначе аз също имам 2.5 стерилитет, неизяснен, така че съм съпричастна към страданието на всички в моето положение, а д-р Стаменов изобщо не го познавам. Нямам пристрастия, просто се чудя на хора, които смятат, че трябва да са център на вселената и всичко трябва да се върти около тях. А когато това чувство е придружено с неблагодарност, картината става доста мрачна.   

# 242
  • Мнения: 616
Стига сте се карали момичета. Всяка от нас си е избрала и се е доверила на един лекар - най-добрия /без значение името му/. Но той не може да направи чудеса ако самите ние не повярваме и не станем позитивни. Негативизма може да направи сбъдването на мечтата ни невъзможно. Точно за това ви препоръчвам да насочите енергията си към нещо добро. А доброто след това ще ви се върне и на вас. И дано се върне с ревливо вързопче  Hug

# 243
  • Мнения: 11
и не клиника " Надежда" е най-добрата в България.

за тебе може и да не е, но за мене може и да е! най-добрата клиника за пациента е тази в която е успял!
и в интерес на истината анкетата в Зачатие точно това показва- клиника Надежда е най-добрата и с най-много успели момичета!

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3198.0

# 244
  • София
  • Мнения: 2 908
най-добрата клиника за пациента е тази в която е успял!
[/quote]

И аз съм на това мнение но момичета хайде стига вече с тези спорове,защото всеки от нас си има някакво създадено мение и впечатление за неговият доктор и няма да си го промени,кой каквото ще да пише и ще си повтяря едно и също така че се водят безмислени спорове. Simple Smile
А що се отнася до анкетата в зачатие според  мен тя само до някъде показва каква е успеваемостта на съответната клиника,защото има много момичета,където изобщо не пишат по форумите но са успяли.
Успех на всички,вярвайте на докторите си и бъдете позитивни! Hug

# 245
  • Мнения: 36
Здравейте момичета повече ви чета от колкото пиша, но сега и аз да кажа че анкетите според мен са относително нещо.Като те отлюспят от една клиника попадаш в друга-така сега съм в трета.Никъде досега не успях/5 опита/ така че какво ме интересува успеваемоста като цяло обаче ДОВЕРИЕТО това е друго нещо.Именно за това се радвам че попаднах в Надежда.Доктора не е лекар ,не е  просто човек той за мен е ЯВЛЕНИЕ!И с него за сега не успяваме 2 пъти обаче мисли индивидуално за всяка от нас и това ме кара да продължавам борбата ,стиснала с две ръце НАДЕЖДАТА!Вече знам че ще успея и го желая на всички вас само имайте търпение и намерете вашето явление!

# 246
  • Мнения: 822
и не клиника " Надежда" е най-добрата в България.

за тебе може и да не е, но за мене може и да е! най-добрата клиника за пациента е тази в която е успял!
и в интерес на истината анкетата в Зачатие точно това показва- клиника Надежда е най-добрата и с най-много успели момичета!

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3198.0


не доброволните анкети определят коя клиника е по - добъра, а научно обосноване и коректна статистика за успеваемостта, още повече в клинака " Надежда" случаите с извънматочни бременности са най-много, какти и многоплодните, последвани от редукция и ранни неуспешни раждания, замислете се върху това.

# 247
  • София
  • Мнения: 23 190
още повече в клинака " Надежда" случаите с извънматочни бременности са най-много, какти и многоплодните, последвани от редукция и ранни неуспешни раждания, замислете се върху това.
Къде е тази научно обоснована и коректна статистика за извънматочни бременности и т.н?
Или за да плюем не е нужна статистика?

# 248
  • Мнения: 2 259
А бе що не четете заглавието първо?
Преди да стигна до д-р Стаменов загубих 4 години,много нерви,претърпях безмислени операции и др.
За около 2-3 посещения стана ясна причината  за неуспеха.
За мен този доктор наистина е явление както и  д-р Александров от Варна /малко извън темата  Wink/.

# 249
  • Мнения: 822
как да я има кате те никаква нямат,иначе се  отразява  след графите за живо родени здрави бебета.
а пък и се поразровете във форума, ранните раждания след редукция маи само там се случват.

........... както и  д-р Александров от Варна /малко извън темата  Wink/.


подкрепям те с двете ръце, само че аз загубих 8 години преди да стигна до д-р Александров.

# 250
  • Мнения: 36
Да ви кажа на мен едната ми извънматочна беше след инвитро ама в друга клиника-така че... Темата е за доктор Стаменов-той беше първия който каза след 4 опита в други клиники:Ами с тез тръби цяло чудо ще е ако е ок.

# 251
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
как да я има кате те никаква нямат,иначе се  отразява  след графите за живо родени здрави бебета.
а пък и се поразровете във форума, ранните раждания след редукция маи само там се случват.

След всичко написано, трябва само да си признаеш, че работиш в администрацията на клиника "НАДЕЖДА" и да изнесеш още по-конкретни данни за тежките съдби на милионите смърти, милиардите редукции и ранно приключили бременности на десетината пациентки на клиниката.  Peace
Хайде, отвори книгите и сподели с нас всички данни, дето са неизвестни простолюдието  Praynig. А аз в твоя чест ще ида да си целуна децата, дето спинкат в съседната ста, и да благодаря още веднъж на Доктора, че ги има.

# 252
  • Мнения: 616
Пиша за последно, защото темата е за заключване. Твърде много злоба лъха от някои момичета....

Та относно редукциите и ранните раждания /или спонтанни аборти/. Аз съм една от тези преминали този ад. Но решението за редукция бе изцяло мое. В очите на Д-р Стаменов имаше толкова мъка когато се разбрахме да направим редукция.... Да не мислите че на него му е приятно да прави тези процедури? Аз избрах броя на ембрионите и аз реших да направя редукция. И никой не ме е принуждавал или подтиквал към това. И никой няма вина, защото живота е такъв и явно трябва да преминем през редица изпитания. Това обаче може да ни направи само по-добри /ако ние желаем/ и това да ни помогне да успеем!
Лекарите работещи репродуктивна медицина не обичат да "махат бебета", бъдете сигурни в това!
Спрете тази злоба и оплюването. Много е грозно.
Всяка от нас се е доверила на СВОЯ ЛЕКАР и за нея той е най-добрия. Уважавайте избора на другите за да уважават и те вашия.
И пак ще кажа - МИСЛЕТЕ ПОЗИТИВНО ЗА ДА УСПЕЕТЕ И ДА СБЪДНЕТЕ МЕЧТАТА СИ!

# 253
  • Мнения: 11
не доброволните анкети определят коя клиника е по - добъра, а научно обосноване и коректна статистика за успеваемостта

да, това наистина е така, но тази анкета е единствената в нета, достъпна до публичното пространство и показваща коя клиника е най-добрата!- факт!
ако ти разполагаш с конкретни статистики от достоверни източници ще се радваме да ги споделиш!

още повече в клинака " Надежда" случаите с извънматочни бременности са най-много, какти и многоплодните, последвани от редукция и ранни неуспешни раждания, замислете се върху това.

надявам се тези твой твърдения ги подплатиш с доказателства, защото иначе звучи като махаленско оплюване от страна на конкуренцията!

И не на последно място искам да заявя, че прегледах всички твои постове, включително и в Зачатие и ми звучат като клакьорство!

# 254
  • София
  • Мнения: 6 232
момичета,нека се опитаме да запазим добрия тон поне в този форум!! достатъчно сме изнервени от чакане,процедури и лекарства,на моменти отчаяни и обезверени, за да се нападаме една друга. Всички имаме своите неуспешни и успешни  опити при един или друг лекар,като едва ли за неуспехите ни са виновни само хората,които се опитват да ни помогнат. И без друго те са толкова малко, а ние толкова много, дано са живи и здрави дълги години  да могат да обърнат внимание на всеки един наш случай и да го решат PraynigЕдва ли можем да се доверим на официални сатистики,каквито не се правят,затова подкрепям Lora 33 да мислим позитивно и да сбъднем мечтата си!

Общи условия

Активация на акаунт