Препоръчайте шофьорски курсове

  • 165 844
  • 318
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Бих препоръчала фирмата, с която аз си изкарах наскоро курсовете. Много съм доволна. Инструкторът, при който аз карах е много търпелив! Сайта на фирмата е : http://www.rulan-auto.com/.

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
запис да следя темата

# 17
При Спас Митов всички взимат книжка без значение колко могат,ей затова сме на това дередже и има толкова пътни инциденти........
Ни най-малко не съм съгласна с теб , аз също изкарах курсовете при Спас и не са ми искани пари за изпита , не са ме и късали! Препоръчвам го определено!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Ако те интересува района около Централна гара има жесток инструктор. Млад е, не крещи, похвали всеки път когато заслужаваш, когато влезеш дупка казва "Тя колата е за това, да я чупите, а аз да си я правя.", идвал е да ме вземе от нас в 6:00. Научи ме да паркирам и си карах плътно часовете. За листовките бях много притеснена, бях готова и пари да дам и той ме изяде с парцалите. Взех си изпита от първия път без да съм дала 1ст.
Успех!
Някой ако иска тел. на ЛС.

# 19
  • Мнения: 299
Аз карам курс сега. Инструктора ми е готин. Е вика , ама има и защо. Важното е , че учи добре да караш. По теория преподава жена му и е доста добра, обръща внимание за подвеждащите въпроси в листовките.  Курса е 700 лв. с включени такси за изпитите.

# 20
  • Мнения: 2 353
  Аз ги карах при Тодор Костадинов, в "Тара М". Че крещеше, крещеше, но ме научи да карам прилично (все пак мислех, че скоростния лост е нещо като бастун). Не гледа часовника, държи да запомниш, не просто той да си каже и е много свестен човек. Ако искаш координати, пиши ми на лични.

# 21
  • Мнения: 121
Аз мога да препоръчам инструктор от Русе, който е от Русе и се интересува да пита цената е 630лв.  с включени всички изпитни такси и безплатни актуални учебни материали просто накрая му ги връщате, а не като някои да искат наем за тях. Отделно се съобразява изцяло с Вашето свободно време, в колтото Ви е удобно и от където Ви е удобно Ви взима и остовя където поискате ако имате други ангажименти след това, а не като другите ела едиси къде в едиси колко часа без да се интересува дали можеш. За колата мога да кажа, че е супер, ново Рено Клио с всички екстри няма забележки по колата. И най-важното ще Ви научи да шофирата, а не само да имате шофьорска книжка. Името и телефона му ще изпратя на лични, който се интересува.

# 22
  • Мнения: 84
цоп тук -и аз да питам -за Варна обаче newsm78 Sunglasses

# 23
  • Мнения: 19
При Спас Митов всички взимат книжка без значение колко могат,ей затова сме на това дередже и има толкова пътни инциденти........
Ни най-малко не съм съгласна с теб , аз също изкарах курсовете при Спас и не са ми искани пари за изпита , не са ме и късали! Препоръчвам го определено!
Мила гостенке,аз не съм карали при Спас,аз познавам Спас и знам че той не къса,преди да отговориш и да ме цитираш трябваше да прочетеш първо какво съм написала.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Каква е цената на шоф. курс в момента - чух че с всичките такси и таксички излизало и до 1000 лв.  Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 2 958
Ами Киса, ако те скъсат 3 пъти точно толкова излиза. Имаш такса за листовки, кормуване, БЧК, медицинско и за документите. Първите две такси бяха около 80лв- 100лв/заедно/, БЧК- 24лв /беше/ и в зависимост от каква поръчка за документи искаш до 40лв/ мисля, че беше/ и медицинското 15-20лв . Като те скъсат на кормуване 2-3 пъти и си с 150лв отгоре. Ако курса е около 700лв стават 850лв, а като добавиш и останалите такси, които съм ти изброила смятай. Ако имаш лошия късмет да те скъсат и на листовки може и да надхвърлиш 1000лв.

# 26
какво ще кажете за спас митов освен че 100 % взимаш книжка учили на нещо

# 27
 Автошкола "City Car Auto" провежда
теоретично и практическо обучение за категория "В" и "М", както и ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОНТРОЛНИ ТОЧКИ!
Съобразяваме се с вашите желания и удобното за вас време.Автошкола"City Car Auto"гарантира комфортно и безопасно обучение, осигурява всички необходими учебни материали на своите курсисти.
Обучението се извършва с автомобил по Ваш избор - Volkswagen Golf 3;Volkswagen Golf 4;Volkswagen Golf 5;2 учбни коли-Ford Fiesta
Заповече информация:mariana_sf_14@abv.bg

# 28
  • Мнения: 19
PRESIPO -аз ги карах преди близо две години при Щерев.Много е добър.Във Варна масово се насочват към автошкола Кали..не ти я препоръчвам..ако искаш ще издиря телефона на моя инструктор..много е добър..обяснява,не вика,много е внимателен..теорията я преподава също той.Познавам много хора,който са взели при него книжка..всички са добри шофьори.Ако решиш пиши на лична

# 29
Аз ги карах в Надежда и съм много доволна. Мога да ти дам адрес и телефон. Успех   bouquet
Привет на всички!
Във връзка с шофьорските курсове да се включа и аз.
Може ли bouquet да ми дадете някакви координати за фирмата в жк. Надежда?
Имам намерение да ги изкарам и аз най-накрая, но не ми се иска да ми крещят!

Общи условия

Активация на акаунт