Препоръчайте шофьорски курсове

  • 165 867
  • 318
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Здравейте, аз започнах шофьорски курс в края на Декември в Български автомобилен съюз и съм страшно доволна. Часовете се водят стриктно, а теорията се обяснява толкова добре, че няма начин да те скъсат. Инструктора ми е един от най-добрите и най-хвалените в София - Атанас Атанасов. Супер доволна съм и Ви препоръчвам да се запишете там. А също забравих да кажа, че цената е 350 лв., което е почти наполовина от цената на другите школи, а обучението е на много по-високо ниво. Ето и сайта: http://dc.bau.bg/

# 61
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 207
Една приятелка ми се оплакваше наскоро, че инструктора през цялото време я обарвал. А тя една грозничка такава...семпла, вместо да се зарадва, му вдигнала накрая скандал ?!

Здравейте, аз съм млада шофьорка. Миналата седмица изкарах изпита и ми е мнооого кеф. Аз карах курсовете в една школа сравнително нова, и инструкторите които са там са млади мом4ета , много амбициозни и вси4ко е много на ниво. Въобще няма такива неща обарвания и всякакви такива. Аз незнам какви са тия идиоти. Ако ми се беше слу4ило незнам. Аз да ви кажа изкарах много яки курсове. Първо тази школа се намира на Сточна Гара и ми бе6е много удобно, там се провеждаше теорията, а инструктора е млад и много готин, много са толерантни и по отношение на плащането-давала съм им на няколко пъти парите. Инструктора ми се казва Митко , а школата У МОБИЛЕ , вижте и сайта. Препоръчвам ги на вси4ки . Страшни са. Успех на вси4ки. ако има не6то пишете ми....... Laughing Laughing Laughing. Аз 6те карам....
Да не си от Пловдив защото аз миналото лято карах в тази школа курсовете а инструктор ми беше г-н Миневски и наистина всичко там е на ниво и съм им много благодарна на целия екип.

# 62
  • Мнения: 0
Аз за Български Автомобилен Съюз чух от познати че нямат техни коли и ползват на други школи.Общо взето несериозна работа.само лозунгите са им големи,като им погледнах сайта.По добре изберете фирма която се е наложила с времето.Но всеки си избира къде.един е доволен от едни друг от  други и така. Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 910
Само не мога да разбера ,защо е тази тема има толкова много ново регистрирани???
Прилича на евтина реклама на калпави инструктори,който се регистрират , за да се излъже някой!
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 64
  • Мнения: 4 785
БАС наистина са с отнет лиценз...

# 65
  • на морския бряг
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен.Вчера приключих с часовете и ми предстои изпита по кормуване(листовките ги минах успешно).Отделно ли плащахте таксите за изпитите и има ли право инструктора да изисква от вас да си закупите допълнителни часове?Питам понеже имам някакви съмнения,че нещо нещата нетрябва да се случват така.И последно-плащахте ли предварителния(вътрешния)изпит,кога научихте за датата на вашия изпит?

# 66
  • София
  • Мнения: 981
bebelinka аз плащах и вътрешние изпити и пред комисията
скъсаха ме 1 път на кормуването , но аз не бях доволна от инструктора ми преди изпита нито карахме на заден , нито сме паркирали нито тръгвали с ръчна и нормално тези неща ги имаше на изпита  #Cussing out
така че ако не си доволна изкарай си изпита и ако те скъсат вземи си всички документи и ги занеси в друга школа и с тях вземи няколко часа и да те запишат на изпит

# 67
  • на морския бряг
  • Мнения: 30
Благодаря,за отговора!Предполагам документите трябва да си ги поискам от него?Принципно аз за себе си съм уверена,че ще се справя,но тои настоява да взема допълнително часове(минимум 4) Money Twisted Evil
Ако се явя втори път,освен изпита(50лв.),задължително ли е да вземам още часове?

# 68
  • София
  • Мнения: 981
bebelinka да ,задължителни са 4 ч

# 69
  • Мнения: 151
  Здравейте,
  някой да препоръча автошкола в района на Мусагеница (без Български автомобилен съюз, Лир или Idrive) и най-важното да мога да карам и да ходя на лекции, когато аз искам, понеже съм с малко дете.

 

# 70
  • Мнения: 0
Здравейте най добре си прочетете в кормилната  книжка която седи при вас как протича целия курс и е обяснено и за вътрешните изпити.по принцип на вътрешния по теория могат да те късат докато не го вземеш.на вътрешния по практика могат да те скъсат само веднъж,ако те скъсАТ втори път може да се подпишеш и да откажеш повече часове и трябва да те пуснат на външния.това е направено с цел да не те изнудват само с късане и допълнителни часове.така ми каза моя инструктор. Wink

# 71
  • Мнения: 78
Мисля скоро да почвам шоф. курс.Препоръчаха ми автошкола,,Автостарт,,  Варна  - инструктор Димитър Алексиев.Ако някой скоро е убочаван там ,нека сподели мнение.

# 72
  • Мнения: 0
 Hug  БАС  Най после да се случи нещо хубаво в България и давайте да ги оплюем.Мисля,че тези, които не повярват на БАС,ще загубят. Практиката ще се води на чисто нови коли...Ако искате ми вярвайте. Peace

# 73
  • Мнения: 0
Имам много добри впечатления от инструктор на име Андрей той работи в фирма с име Цеан ООД намират се на адрес София, Ж.к. Люлин - 8 бл.821 а телефон за връзка е 0893373450 ако не се лъжа саита motokurs.com.
Коректна фирма нямам забележки Mr. Green
А относно фирмата БАС които са заявили цена от 350 лева а със таксите се получава нещо от сорта на 500-550 лв как да им вярваме на тези хора просто не знам...

# 74
  • Мнения: 4 785
Hug  БАС  Най после да се случи нещо хубаво в България и давайте да ги оплюем.Мисля,че тези, които не повярват на БАС,ще загубят. Практиката ще се води на чисто нови коли...Ако искате ми вярвайте. Peace

Абе то хубаво новите коли, но те са с отнет лиценз и нямат право да провеждат изпити! И какво - карам при тях курс, стигам до изпит и сори, евентуално се прехвърлете към друга школа с друга кола, току виж си изкарате изпита. Междувременно може да ви се наложи някой друг час на новата кола и то пак ще докараме сумата, само дето насреща ще има един много объркан курсист - айде моля ви се  Stop

http://www.focus-news.net/?id=n1483024
http://www.teenviewsofia.com/article/2454/Evtinoto-vinagi-izliza … shkola-bez-licenz

Общи условия

Активация на акаунт