Ненормална работа

  • 3 730
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тъжна, никога не е късно, не се отчайвай!

# 16
  • Мнения: 45
Да, наистина ми трябва друга връзка, знам го. Но по думите на приятелките ми имам таланта да привличам "тъпанари"  Confused А и честно казано така съм се отчаяла, че няма нормални мъже на моите години, и да са свободни ... Аз съм на 39. Пък и с това сринато самочувствие, сигурно отдалеч мириша на чувство за малоценност, кой мъж ще доближи такава. Трябва върху него да поработя, а времето си лети, шансовете стават все по-малки. Незнам. Тежко е да си мъж и жена в един дом, понякога съм скапана от умора. Въпреки това намирам сили да се усмихвам и да иронизирам себе си. Казват това показвало сила на характера. Може би. Само че искам да съм слаба поне отвреме на време... Благодаря още веднъж, че ми отделихте от времето си. 

Леле-мале, закъсала си го наистина!  Sad ooooh! Какви са тия работи, които пишеш? На 39 години, мила, си в най-хубавата възраст! Не само си женственна и съвършенно оформена като външност, а и като личност и характер!  Hug Знаеш какво очакваш и искаш от живота!  Hug Имаш опит, познания, изградени качества и умения!  Hug
И! Живота е пред теб, хубавото ти предстои! Наистина, повярвай, това не са празни, окуражаващи думи. Само трябва да се отърсиш от този негативизъм и да си кажеш: това беше фаза от живота ми. Научих и от нея нещо, ако не друго, то какво не искам! Искам.... еди какво си! Създай си модел на отношения с мъж, в които искаш да живееш. И настрой сензорите си към това хубавото, което искаш! Отвори се за нови преживявания, приятни, а не се затваряй в усамотенение, самосъжаление, самоупрекване и чакане.

Я се съвземи. Не си заслужава за описаната от теб ситуация, да се изоставяш на събитията. Бъди про-активна, т.е. търси! а не чакай щастието да те намери.

Успех!   bouquet

# 17
  • Мнения: 189
Разбирам те, донякъде...
Но везната ти е счупена нещо. Ако от едната страна е всичко това, което си описала, не знам какво тежи от другата страна просто...
Страхът да останеш сама? Че ти и сега си сама. Поне ще си сама без нерви, а сега?
Финансова зависимост? Че той вероятно харчи повече пари по залагания, отколкото ти дава. А, след време може да почне и да ти иска. Тогава? Не разбрах - работите заедно, т.е. той ти плаща заплатата ли или имате бизнес някакъв?
Независимо на колко години си, шансът да намериш свестен мъж се увеличава, ако нямаш връзка, мисля, т.е. си свободна да посещаваш места, където би могла да намериш такъв.

# 18
  • Мнения: 103
Този мъж е бесперспективен тъпанар. И егоист също. Той нищо не може да ти даде, може само да ти вземе. Консуматор е. Този топ мъже не стават за семейство и ти го е доказал. Остави го да си живурка с мама и алхо компанията. Ти не си за там, сама усещаш, че не се вписваш. А за смочувствието, всички жени изпадаме в дупки в определени периоди, но това не е фатално, още повече че имаш доста трезв поглед върху нещата. Вложи малко в себе си, отиди на фризьор, купи си някаква дрешка или нови чехли, или козметика, направи някаква видима промяна със себе си и ще видиш, че ще се почувстваш по добре. Бях чела някъде, че когато човек е в депресия, подтиснат, и с негативни мисли, привлича най неподходящите за себе си хора. Отдели се от този тип, погледни по ведро на живота и нещата ще се променят. Успех.

# 19
  • Мнения: 2
Не знам, доста съм далеч от тази възраст, но мисля че този мъж ти дължи поне едно обяснение, аз съм имал подобна ситуация, и дори много по-млад, но поне обясних на момичето защо я отбягвам, а не съм я оставил в подобно невидение, макар че всичко което и казах се подразбираше и беше доста явно, тя просто имаше нужда да го чуе от мен, така се почувства по-добре и с лекота продължи напред.
Този мъж няма някои основни качества които трябва да има всеки един човек.
Според мен и това което си написала, няма да имаш тези моменти които ти се искат с него, описала си ги доста готино и нежно бтв.
Най-много би се отбил при теб в някакви буферни моменти само, определено няма привличане за него, няма желание да бъде с теб.
Тъпото е само че не ти го казва като хората ами прави така наречените "детски работи", такива неща се правят 5-6 клас когато хората не знаят какво е отговорност все още, дори за гимназията е грозно.

а това в последния ти пост дето си го писала, ако продължаваш така със себе си, няма да имаш голям успех и да усетиш онези сладки така добре описани от теб моменти, малко наблегни на Аз и нещата ще си дойдат на мястото, не бива човек да губи искричката, има страхотни свободни хора на всякаква възраст точно защото има и такива като този описан от теб мъж.

желая ти сладки моменти и спокойствието на мъжка прегръдка

# 20
Разбирам те, донякъде...
Но везната ти е счупена нещо. Ако от едната страна е всичко това, което си описала, не знам какво тежи от другата страна просто...
Страхът да останеш сама? Че ти и сега си сама. Поне ще си сама без нерви, а сега?
Финансова зависимост? Че той вероятно харчи повече пари по залагания, отколкото ти дава. А, след време може да почне и да ти иска. Тогава? Не разбрах - работите заедно, т.е. той ти плаща заплатата ли или имате бизнес някакъв?
Независимо на колко години си, шансът да намериш свестен мъж се увеличава, ако нямаш връзка, мисля, т.е. си свободна да посещаваш места, където би могла да намериш такъв.



Не, не ми плаща той заплатата. През седмицата работя на друго място, от 8 до 17. Там заплатата ми е сравнително малка. Той се занимава с търговия и миналото лято ми предложи хем да му помагам събота и неделя, хем да си изкарам някой лев отгоре. Наистина имам нужда от тези пари. Може би, ако се огледам за друга втора работа, но трудно се намира, а и ще трябва да е само вечер.
Пак искам да  благодаря на всички, които ми отговориха,  но наистина сте много мили.

# 21
  • Мнения: 189
Няма да се наемам да давам съвети, смятам, че ти знаеш какво трябва да направиш.
Само искам да ти пожелая да си силна и да намериш смелост да направиш това, което е добре за теб.

Вярно, че хората са създадени, за да живеят по двойки, но смятам, че и сама можеш да бъдеш това, което искаш. Не знам защо хората/включително и аз/толкова се страхуват да останат сами, без половинка имам предвид.

# 22
  • София
  • Мнения: 173
Наистина е ненормална работата.Все едно аз съм писала,с тази разлика , че не се запива и не живее с маминка ,а с мен.Хазартно зависим и от две години слушам как аз съм ненормалната и си въобразявам и внушавам.Вярвам ти и за това,че ти влияе с тези думи - при мен беше същото.Не ми е оправданието ,че съм омъжена за него,за да не го разкарам от главата си.Аз просто съм решила да дам последен шанс.Но ако не живеехме заедно,до сега да го бях забравила.
Не се измъчвай! Не си виновна ти.А и никой не заслужава да търпи подобно поведение.
Пожелавам ти сила,вяра и късмет!

# 23
  • Мнения: 1 731
Пие без мярка. Хазартът го влече.
Абе, жена, плюй си на петите и се благодари, че този мъж (това не е мъж, ама хайде) не е поискал и продължава да не иска да се обвърже по-сериозно с теб.
Да не е само неговата кръчма. Я горе главата. Ще немериш човек, който да те уважава като личност и като жена.

Това е и моят съвет. PeaceМъже много.Остави малко сърцето си да почине и впрегни мозъка да разсъждава.За какво ти е такъв мъж? newsm78

# 24
  • Мнения: 2 803
Мила, от поста ти разбрах, че си прекрасен човек, топла, сърдечна, добра, търпелива, готова на саможертва. А за него гнусно ми е да го описвам - гадняр, не си заслужава!!! Не се вкопчвай за него като удавник за сламка. Скъсай емоционално с него и тогава ще намериш човека, които ще ти даде любов и грижа, които заслужаваш. Това не е човека! Върни си самочувствието, убедена съм че заслужаваш повече, не някакви трохички внимание. Ако можеш намери си книгите на амер. психоложка Барбара Де Анджелис, Неините професионални съвети много ми помогнаха. Успех ти желая от сърце! Hug

# 25
Благодаря ви, че сте толкова позитивно настроени към мен. Очаквах и критики, всичко се е случвало в този форум, но наистина приятно ме изненадахте. Казахте толкова топли думи, че ми давате тласък да тръгна напред и да забравя лошото.

# 26
  • Мнения: X
Казали са ти вече,че няма смисъл да продължаваш.....но наистина,първо преосмисли отношението ти към самата себе си-определено имаш основане за по-високо самочуствие и самооценка.Дори и в малкия Ви град,предполагам,има достатъчно други възможности-и за работа ,а и мъже,но докато си с него -едва ли ще ги забележиш....Тегли чертата и почвай на чисто.

Общи условия

Активация на акаунт