Искам ето тази чанта на Бенетон

  • 13 963
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 178
Има още един на Витошка, но както казва CbBecT , ако намериш такава, но не е на Бенетон-какво ще направиш?

# 16
  • Мнения: 51
Поздрави от Пловдив!!!
Обикновено се прибирам пеш до вкъщи и пътя ми е точно покрай този магазин, така че не ми е проблем да проверя.
Ще ти пиша довечера
Дано имаш късмет  bouquet

# 17
  • Мнения: 723
Ехх  nica ....  ако можеш да погледнеш наистина - ще съм ти страшно благодарна, пък ако им е останала една такава - направо мога и да те разцелувам...
И не виждам нищо странно в това човек да търси по-целенасочено нещо, което му е пленило окото. Аз по принцип не съм такава и много рядко изпадам в подобни състояния, но тъй като имам много конкрента представа за нещата, които искам да нося и следователно много радко се случва да намеря точно такова съвършено - независимо дали са обувки, панталони, чанта или нещо друго.....тогава наистина си заслужава според мен.
А и почти всички магазини в София практикуват това да носят стоки от магазините си из страната - когато някой много настоява да си купи въпросната стока.
И щом има подобна практика..значи не съм само аз тази, която отива една крачка по-нататък, за да има нещо, което е "съвършено" в моите очи.    bouquet

# 18
  • Мнения: 723
И да допълня - въобще не ме интересува на коя марка е, просто се случи така, че я видях в Бенетон. Ако я бях видяла на някоя сергия същата тази чанта, щеше да ми хареса точно толкова, колкото и сега и някоя циганка да ми вика "Айде ма какоо, само за 10 лева" - щях да я взема на минутата.

# 19
  • Мнения: 51
Лоша новина - няма я чантата
Съжалявам че не можах помогна

# 20
  • Мнения: 723
ehhh.... nishto de.. Mersi mnogo nica za pomoshta!  mnogo milo ot tvoia strana   bouquet

Shte se opitam da vidia v Bansko ili V. Tarnovo... i ako niama..emi zdrave da e

# 21
  • Мнения: 85
Във Банско я няма. Аз бях в магазина в неделя.

# 22
  • Мнения: 723
Mersi Roly Poly.... pone da znam da ne ia tarsia tam 

# 23
  • Мнения: 2 386
Проверих, марката е немска: http://www.gintonic.de/
Имаха и туники в такъв десен, но днес бяха свършили.

# 24
  • Мнения: 723
Izviniavam se za latinicata, no tuk v ofisa niamam kirilica na PCto

Eva na scena, a takav model chanta imat li, ili samo sashtia desen, no na drehi?
bi bilo stranno ako 2 marki imat absolutno edni i sashti deseni i modeli, no znam li

# 25
  • Мнения: 2 386
Десен на дрехи, чанти не знам имат ли.
На мен не ми е странно, всички възможни комбинации на цветове вече са измислени, въпросът е кой, как и къде ги ползва.  Wink

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 18:26 от Ева на сцена

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не виждам нищо странно в това да я е харесала толкова много и да търси точно такава.
И на мен се е случвало, да не мога да спя, заради някой парцал. Друг е въпроса, че аз бързо се отказвам и нямаше да се занимавам да звъня да търся, може би, не знам.
Но не виждам нищо лошо, а и чантата е симпатична.

За Велико Търново, влез в отчетните по градове и помоли там мамите да проверят. Вярвам, че ще се намери някоя отзивчива мама. Пък и дано късмета ти е там. Grinning

# 27
  • Мнения: 3 695
аз не мисля, че е проблем да попиташ за дадено нещо или стока и т.н. във форума - може някой да има по-точна информация за търсеното нещо  Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
аз не мисля, че е проблем да попиташ за дадено нещо или стока и т.н. във форума - може някой да има по-точна информация за търсеното нещо  Peace
Да, особено ако работи в Бенетон, член е на БГ-МАММА форума, и погледне складовите наличности!  Joy

# 29
  • Мнения: 247
Добре, че авторката на темата живее в малка България. newsm78 Ако беше в държава в пъти по-голяма, още по-трудно щеше да бъде търсенето.  newsm78 newsm78
Не мисля, че някой е искал да я обижда. Нейно право е да търси каквото си иска. Това е нейната тема все пак. Успех ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт