Созопол-помагайте с хотелчета!

  • 5 161
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 779
аз в момента пиша от Созопол
обаче не е хотел от голям тип а по-скоро семейна вила
много съм доволна от стаята.

би ли споделила на коя улица е къщата?И до кой плаж е по-близо?..виждам,че цената която казваш не е зле..

# 16
  • София
  • Мнения: 3 581
намира се на улица Стара планина 8, това е улицата на РПУ. На 1 мин пеша от центъра на Новия град и 10 мин пеша от двата плажа - централния и Хармани.Много е близо до всякъде - ние сме си паркирали колата отпред и въобще не сме я ползвали

# 17
  • Мнения: 779
намира се на улица Стара планина 8, това е улицата на РПУ. На 1 мин пеша от центъра на Новия град и 10 мин пеша от двата плажа - централния и Хармани.Много е близо до всякъде - ние сме си паркирали колата отпред и въобще не сме я ползвали

наистина е добър вариант за вас (както сте си двамка) даже идеално,но аз с малката ,която  е супер дива ,10мин ми идва далече да ходя пеша...а и трябва да я прибирам рано от плаж,да спи и пак да ги водя след 16.00 часа.. Rolling Eyes

евентуално мисля ,че улиците:
одеса
тракия
ропотамо
лозенград
и републиканска края ,ми вършат работа.. Rolling Eyesте са най-близо до плаж Хармани Peace

ето ви още един адрес на хубаво хотелче,за тези които нямат претенции да са на самия плаж Sunglasses

http://www.hrisiehouse.hit.bg/gallery.html


и цените не са им високи!

ето и тези не са никак зле ,но са малко по-скъпи :
http://www.guest-house-natally.hit.bg/contact.htm

# 18
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
на 30 юни се върнахме от созопол,също бяхме с 9годишно момче и бебе което онзи ден направи годинка,бяхме тукhttp://bghotelite.com/family-hotel-hedi.499_bgстрахотна къща за малчугани.намира се на има няма 10мин от хармани,стаите са с мокет както и терасите което е супер удобно за неходещо дете.басейна е невероятно чест и удобен за следобедни бани на бебето,просто си изкарахме страхотно,има и ресторант.

# 19
  • Мнения: 289
И аз бях в Созопол преди няколко седмици - в хотел "Мартинез" /по-точно апартхотел, защото предлагат само студиа и стаи/ - www.martinez.bg.
Не мога да го препоръчам като "хотелче" в смисъл на прилично и на добра цена, но да споделя, че определено ми хареса. Мисля че цената си заслужава. А и ние сме с 2 годишен палавник, и търсех повече пространство за него, двете стаи в апартамента бяха напълно достатъчни. Комплексът е сравнително голям, предлагат закуска и по желание вечеря, има ресторант, барове, детски кът, басейн, спа център, а и е доста близо до плажа - "Харманите" - улицата е "Република" - може да я добавите като близка до плажа  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 386
Аз пак да попитам за Стария град... От една година мъжът ми говори, че като се прибере иска да сме в къща сред скалите, до морето..
Помагайте, моля. Чета бгхотелите от вчера.

# 21
  • Мнения: 779
И аз бях в Созопол преди няколко седмици - в хотел "Мартинез" /по-точно апартхотел, защото предлагат само студиа и стаи/ - www.martinez.bg.
Не мога да го препоръчам като "хотелче" в смисъл на прилично и на добра цена, ................................................ доста близо до плажа - "Харманите" - улицата е "Република" - може да я добавите като близка до плажа  Simple Smile


хотела е страхотен !Поздравления! Peace
НО! ЗА ТАЗИ ЦЕНА бих предпочела да съм на първа линия - на самия плаж Whistling,например тук
http://geocities.com/flatinsozopol/flis_bg.htm
много хора предлагат  невероятни апртаменти ,доста по-големи от тези,които предлагат в Мартинез!все пак цените са към 100 и повече евро за апратмент във въпросния  хотел !
Но за това си има хора с различни възможности Laughing.Все пак радвам се ,че сте изкарали добре!

Ние търсим нещо далеч по-скромно като оферта! Wink

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 17:23 от zlatina_ZZ

# 22
  • Мнения: 779
на 30 юни се върнахме от созопол,също бяхме с 9годишно момче и бебе което онзи ден направи годинка,бяхме тукhttp://bghotelite.com/family-hotel-hedi.499_bgстрахотна къща за малчугани.намира се на има няма 10мин от хармани,стаите са с мокет както и терасите което е супер удобно за неходещо дете.басейна е невероятно чест и удобен за следобедни бани на бебето,просто си изкарахме страхотно,има и ресторант.

Ей това много ме заинтригува. Peace.даже може да направя запитване,че няма цени..много ми хареса.. Simple Smileпроблема са само 10 то мин до плажа..С какво темпо?ще те помоля да споделиш повече подробности.. Hug

# 23
  • Мнения: 779
Аз пак да попитам за Стария град... От една година мъжът ми говори, че като се прибере иска да сме в къща сред скалите, до морето..
Помагайте, моля. Чета бгхотелите от вчера.


http://www.sozopol.fractime.com/

заповядай!за мен тук е сууупееер! Peace

# 24
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
на 30 юни се върнахме от созопол,също бяхме с 9годишно момче и бебе което онзи ден направи годинка,бяхме тукhttp://bghotelite.com/family-hotel-hedi.499_bgстрахотна къща за малчугани.намира се на има няма 10мин от хармани,стаите са с мокет както и терасите което е супер удобно за неходещо дете.басейна е невероятно чест и удобен за следобедни бани на бебето,просто си изкарахме страхотно,има и ресторант.

Ей това много ме заинтригува. Peace.даже може да направя запитване,че няма цени..много ми хареса.. Simple Smileпроблема са само 10 то мин до плажа..С какво темпо?ще те помоля да споделиш повече подробности.. Hug
а ти количка няма ли да носиш на бебето newsm78 ние с количката за нула време стигахме до плажа,не са 10 по-малко са,много е близо плажа.

# 25
  • Мнения: 779
на 30 юни се върнахме от созопол,също бяхме с 9годишно момче и бебе което онзи ден направи годинка,бяхме тукhttp://bghotelite.com/family-hotel-hedi.499_bgстрахотна къща за малчугани.намира се на има няма 10мин от хармани,стаите са с мокет както и терасите което е супер удобно за неходещо дете.басейна е невероятно чест и удобен за следобедни бани на бебето,просто си изкарахме страхотно,има и ресторант.

Ей това много ме заинтригува. Peace.даже може да направя запитване,че няма цени..много ми хареса.. Simple Smileпроблема са само 10 то мин до плажа..С какво темпо?ще те помоля да споделиш повече подробности.. Hug
а ти количка няма ли да носиш на бебето newsm78 ние с количката за нула време стигахме до плажа,не са 10 по-малко са,много е близо плажа.

малее,много ме заинтригува да знаеш GrinningЩе нося количка!Ама моята малката е ужас ти казвам,за това не искам да е далече..Ами остава да разбера как са цените ,пък да видим... WinkАко знаеш -пиши ,може и на лични...

# 26
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
обади се и питай,ние бяхме 10 дни от 20 до 30 юни на 45лв стая,вратат на двора се заключва и басейна се ползва само от наематели,а бе с две думи мого ми хареса къщата,но созопол ме разочарова.

# 27
  • Мнения: 289

Ние търсим нещо далеч по-скромно като оферта! Wink
[/quote]

Да да, аз разбрах това, но все пак исках да споделя добрите си впечатления от Созопол  Simple Smile между другото има много хубави квартири, в случай че сте съгласни да сте на квартира - а и много голяма част от тях са разположени на улицата, на която е Мартинез - не е първа линия, но все пак е само една улица за пресичане, и си на първата линия  Wink за разлика от Несебър например, където повечето квартири са на другия край на града.

Съществен момент обаче е, че квартирите/ респективно наетите апартаменти /не хотелски/ не се поддържат - в тези които гледаш пише че минава дом. помощница два пъти в седмицата, докато хотелските стаи/ ап. се чистят - в нашия случай всеки ден, което на мен лично много ми допада :Р това също се отразява върху цената.

Желая ви приятен и слънчев престой, където и да отседнете  Hug

# 28
  • Мнения: 1 325
Миналата година бяхме в хотел Виктория и съм много доволна.Тази година запазих една стая в къща която се намира на 50метра от морето.Стаята е голяма с голяма тераса и на прилична цена-55лв. От 5 август сме там така , че после ще напиша отзиви

# 29
  • София
  • Мнения: 3 581

Ние търсим нещо далеч по-скромно като оферта! Wink

Да да, аз разбрах това, но все пак исках да споделя добрите си впечатления от Созопол  Simple Smile между другото има много хубави квартири, в случай че сте съгласни да сте на квартира - а и много голяма част от тях са разположени на улицата, на която е Мартинез - не е първа линия, но все пак е само една улица за пресичане, и си на първата линия  Wink за разлика от Несебър например, където повечето квартири са на другия край на града.

Съществен момент обаче е, че квартирите/ респективно наетите апартаменти /не хотелски/ не се поддържат - в тези които гледаш пише че минава дом. помощница два пъти в седмицата, докато хотелските стаи/ ап. се чистят - в нашия случай всеки ден, което на мен лично много ми допада :Р това също се отразява върху цената.

Желая ви приятен и слънчев престой, където и да отседнете  Hug
[/quote]
зависи къде попаднеш - нашата вила се чисти всеки ден - даже на мен ми е неудобно защото е разхвърляно много но наистина е ок- кърпите и чаршафите се сменят пред 2-3 дни

Общи условия

Активация на акаунт