Въпрос за правителствена болница и д-р Асенова

  • 16 011
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 596
сигурно знаете вече, че Мариана Векилска е родила момченце и то Правителствена болница - някой знае ли обаче при кой лекар е била?

# 31
  • Мнения: 7 114
Можеш да питаш в сайта на БТВ - въпроси и отговори.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 562
сигурно знаете вече, че Мариана Векилска е родила момченце и то Правителствена болница - някой знае ли обаче при кой лекар е била?

Точно щях да напиша, че показаха д-р Асенова. При нея е раждала явно, защото мъжът й каза, а това е д-р Асенова .

# 33
  • Мнения: 5 393
А жената на министър Милен Велчев е раждала при д-р Христова.

# 34
  • Мнения: 46 529
Мда и аз видях, че Асенова беше при тях. И са му разрешили да присъства, на нас обикновените пациенти беше забранено присъствието на таткото  Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 5 370
Да се включа и аз=и да успокоя всички мами.Аз съм сравнително прясно родила там-ма 06.03.Мой лекар следящ от 7 г.с. беше доктор Станев.Писала съм някъде благодарствена темичка -няма грешка!!!!! условията са идеални,стандартът е ВЕДНЪЖ!!! при мен се наложи спешно секцио заради изтекли води и незапочващя родова дейност.Добре,че е направено навреме-бебото е бил с двойно увита връв.Как веднъж някой не дойде да ми се кара,да ми повиши тон,питаш за всичко,даже една сестра ми смени системата и вика-как може да не си казвате,че ви боли-нещо ми беше пооттекла ръката.
абе като се върнах у дома-първата вечер от стрес си плаках за болницата.  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 7 242
Доктор Асенова ми беше препоръчана й на мен като най-добрата там от "вътрешен" човек още преди години.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 708
Хубава темичка точно катоза мен-и аз ще раждам в правителствена.Моята лекарка е Христова,следи ме още от началото в частния си кабинет.От другия месец се местя на прегледи в болницата.Болницата работи със Здравната каса сигурна съм.Ехографа е 3Д.Много ме успокояват добрите отзиви които чувам от вече раждалите там мами.

Аз също раждах при д-р Христова, тя ми следи и цялата бременност, пък и преди това Simple Smile Нямам забележки нито към докторката, нито към персонала, нито към обстановката. Абе въобще много съм доволна Simple Smile

# 38
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
I az shte rajdam v Pravitelstvena. Parite koito dadoh do sega sa 240 lv (kato az otidoh tam za pyrvi pyt na 25.06) - vkliuchvat zapis na tonove 2 pyti, 1 ehograf i pylni kryvni izsledvaniq+kryvna grupa, izsledvane na urina i na dadena proba ot men na ako Simple Smile..Prie me i me registrira d-r Furnadjieva. Neznam koi shte me izrajda obache..shte razchitam na dejurniq ekip. Bolnicata naistina e mnogo lyskava..rodilnoto (do kolkoto mojeh da go razgledam) syshto e OK..Az izbrah tazi bolnica tochno zashtoto pochti vsichki otzivi na rajdali mami tam sa polojitelni, che nqma napliv na rodilki i q nqma tazi isteriq kato v golemite AG bolnici..Za sega shte rajdam normalno i si stiskam palci vsichko da mine normalno.. Praynig
Imam samo edin vypros kym rajdalite mami tam - kak e hranata v bolnicata? Da mi nosqt li hrana ot vkyshti?

Последна редакция: чт, 21 юли 2005, 20:11 от Izida

# 39
  • Мнения: 7 640
Според мен д-р Асенова си разбира от работата, прекрасен човек и добър специалист.

# 40
  • София
  • Мнения: 596
Imam samo edin vypros kym rajdalite mami tam - kak e hranata v bolnicata? Da mi nosqt li hrana ot vkyshti?

Храната не е лоша, но не е като домашната  Joy Joy
Аз раждах секцио, и това ноложи и по-особен режим. Ако не ме лъже паметта първите дни бях на сок, после картофено пюре, и посления ден на обща храна.
Но, този въпрос с храната ще ти е последна грижа, след като родиш.
Леко раждане!

# 41
  • Мнения: 5 370
Imam samo edin vypros kym rajdalite mami tam - kak e hranata v bolnicata? Da mi nosqt li hrana ot vkyshti?

Храната не е лоша, но не е като домашната  Joy Joy
Аз раждах секцио, и това ноложи и по-особен режим. Ако не ме лъже паметта първите дни бях на сок, после картофено пюре, и посления ден на обща храна.
Но, този въпрос с храната ще ти е последна грижа, след като родиш.
Леко раждане!
ОФФ-Да потвърдя и аз-след такъв един режим излезнах оттам с 10 килца по-малко иииии...дотук.Добре,че заради секциото ме държаха два дни гладничка...и после,както е обяснила Миссели.А на нормално родлите между другото веднага се дава нормално ядене,разбира се.  chef

# 42
  • Мнения: 46 529
...............Добре,че заради секциото ме държаха два дни гладничка..........

Аз 24 ч. не ядох след операцията, но за сметка на това ме напълнига с глюкоза, та се напрасках повече, от колкото, ако бях хапнала малко Close
Аз съм много капризна за храната, затова няма да отговоря на въпроса  Mr. Green

# 43
Здравейте!
Аз раждах при Д-р Асенова през януари 2005г., и съм с отлични впечатления от нея и от целия екип на родилно в болницата. Такова отношение към пациентите няма никъде на друго място. Д-р Асенова е страхотен човек и професионалист.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Здравейте!
Аз раждах при Д-р Асенова през януари 2005г., и съм с отлични впечатления от нея и от целия екип на родилно в болницата. Такова отношение към пациентите няма никъде на друго място. Д-р Асенова е страхотен човек и професионалист.
наистина е страхотен лекар и чоек, още като я видях я харесах и си казах "при нея ще родя". Имам и доверие

Общи условия

Активация на акаунт