Дюканки хубавелки - изкукали лелки - 113 тема

  • 52 784
  • 998
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 171
за Вещи   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет, момичета       bouquet
Пропуснах предните две теми, но си имам оправдание - бях на почивка и ... срам, не срам  Embarassed ... признавам си ... прегрешавах, ама по малко  Embarassed
Сега очаквам задържане, ама ще си го изтърпя  ooooh!

Много минусчета на всички и хубава вечер   bouquet
Аз се връщам да чета  Grinning

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 19:00 от Amidala

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 361
Ори,моля те ,не спирай да пишеш!  Hug
Вещи,мерси за темичката.....дано е по-ведра от предната....

# 18
  • Мнения: 305
Урааа!!!!
Имаме си нова тема. Честито!
Айде и ...КЪСМЕТ!

# 19
  • Мнения: 243
          Бре, бре, пу и аз на първа - ако успея да се захвана на опашката, опасни сте, днес направо ми разказахте играта, да взема да си взема отпуската, така е много трудно.
           ОРИ - ако наистина се откажеш да се явявяш тук на спявка, ще липсваш МНОГО. Ма че ако има виновни, ние с какво съгрешихме, че да ни лишиш от копанията си. Не се предавай така лесно - искаме си те тук!
            АДЕ ФИЛЮДКИ НА ВСИЧКИ СЪРДИТКИ ОТ ПЪРВА СТРАНИЯ!

# 20
  • Мнения: 1 610
Тук съм, аз не се отказвам да пиша. Ори, разбирам те., Като настанеше скандал в немската тема и все имаше някой обиден, все някой си заминаваше. ?хайде стига раздели. Никому не са нужни.

# 21
  • Мнения: 305
И аз днес бая пописах...
момичета какъв подсладител си купувате?(моля без  #2gunfire)

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 236
пухчо - Аз мога да отида и да резервирам ако се налага,минавам оттам.За пицарията,която е горе-Джърсито -или ресторанта долу под нея/бившата пицария на Лео/.Пишете ми на лични,ако трябва да ходя и за колко човека?

# 23
  • Мнения: 332
Честита темичка и от мен   bouquet Hug  bouquet


Имам проблем - определено задържам вода и не съм в МЦ. Краката ми са отекли, а се гордеех до скоро поне с тънки глезени. Някой пил ли е по време на режима диуретици и по-точно какви?
А началните снимки са страхооооотен мотиватор Peace

На мен зверски ми отичат краката и преди режима бях на Фурантрил.Но ги спрях и оня ден прегреших с един хап,ама обещах,че няма вече  Blush В следствие разбрах,че не задържам вода.По добре отиди на лекар.  bouquet

Момичета много се извинявам,че ще постна това,но докато го пишех сте направили нова тема,а искам да кажа някои неща

 Shocked #Crazy Shocked Леле,какво става тукинка бе сладури  Shocked
Баххххххххххх....Моцарт и Бетовен...направо се оцъклих от тия постове.  Shocked Shocked

Мааа... понеже много хора се обаждат където не им е работа ,айде и аз да се изкажа.  Crossing Arms
Знае ли се, не знае ли се и аз съм НОВА  Wink
В този половин месец не видях лошо отношение към" новопостъпилите",освен,че има хора ,на които определено не им се чете първа страница и книгата.И чакат на преразказ да научат повечето неща.Ми не става...Няколко пъти прочетох всичко в началото,книгата я изядох с кориците за часове,но когато наистина искаш да успееш в нещо толкова силно,определено няма да ти се стори безинтересно и в голямо количество.Една колежка ми казва"ми не ми е интересна тая книга...".Бе тва да не ти е любовен роман...ми сори ама няма как да успееш,щом не можеш да вникнеш в нещата.Както каза една от Дюканките в началото/извинявам се,че не помня кой/-Прочиташ книгата няколко пъти и тя трябва да стане твоя начин на живот.
Не може да питаш "колко кренвирша трябва да изям днес..ама пилешки или телешки." и " ама може ли мляко с 5%масленост"Sick #Crazy и  .../айде да не продължавам,че ще има и с мен кой да се скара/...и да чакаш нормален отговор.Ми не може. Naughty

До тук видях само добро отношение и страхотна подкрепа.Благодаря за което   bouquet
Който не му изнася,чао при плужаците,защото  ние тук не сме такива  Shocked

Аз ще кажа само Момичета много Ви благодаря,че всеки ден сте с мен.Благодаря,че Ви намерих.Благодаря Ви за страхотната подкрепа,без която нямаше да стигна до тук   bouquet  bouquet  bouquet

Оффф олекна ми  #2gunfire
Аре сега и едно мерси за татуто  Mr. Green

Еми това с калинката беше жестокоо ооооо  smile3532

# 24
  • Мнения: 9
моят подсладител е Fli(e)x

# 25
  • Мнения: 27
ЧЕстита ни нова тема!!  Laughing
Дано в нея преборя повече килца.
На вас случвало ли ви се е след 6 дни П да не сте свалили нито грам????
Айде да ми идва гадния МЦ, че да падат тези кг.
И нека темата не яа разваляме с кавги.
Честито на всички, които имат повод да празнуват
цЪлУфки и много гушки  Hug на всички мацки, а да айде на младежа

# 26
  • Мнения: 17
  Здравейте отново.
  Може ли да се готви с  вино.Знам ,че е забранено за пиене,а за готвене става ли?Примерно ,ако готвя бутчета в плик мога ли да им ливна една чаша бяло вино,вместо вода?
    Ори  наистина ще е много жалко ,ако спреш да пишеш.От твоите постинги се научава много.Определено ще липсваш.
 

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
ВК, аз ползвам Суитли на хапчета и имах течен Хускол - ползвах го една година, докато свърши и не съм си купила втори все още. То и Суитлито ми е от преди повече от година и май доста има в него. Купила съм ги не, защото съм чула че са по-хубави, а защото в момента имаше такива.
Дариа, досега си свалила много добре и нямаш поводи за притеснение. Нормално е да се задържа.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 236
Вещи  едва сега прочетох темата и ми се понрави доста  Flowers Rose
А снимките са ... супер /само в мечтите ми мога да съм като втората,но понякога мечтите се сбъдват/.

Ори- определено и на мен много ще ми липсващ,моля те да размислиш?  spoko

Моят подсладител е Стевия.

# 29
  • Мнения: 552
Лиота, не може, но пък ако искаш-всичко е въпрос на личен избор.

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 17:53 от МAMS

Общи условия

Активация на акаунт