Дюканки хубавелки - изкукали лелки - 113 тема

  • 52 860
  • 998
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7 474
Leo. Ама снимките в подписа ти ме размазаха просто Shocked.
Потекоха ми лигите какви са вкусотии. Crazy

 Hug Трябва да сложа надпис, дюканките да не влизат,
че само се дразнят  Joy Последните 5 снимки са дюкански рецепти обаче  Party

# 391
  • Мнения: 5 026
Татит, изглеждаш великолепно и ти   bouquet

maikata na Hrisi , ЧРД, жива и здрава да си!   bouquet

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 11:05 от Atrakcia

# 392
  • Мнения: 243
               Добър ден и от мен. От сутринта се опитвам да напиша два реда и заминават в небитието.
               МАЙКАТА НА ХРИСИ - да, заслужаваме си тигана, такъв пропуск, ЗЛО да те ЗАБРАВИ, честитя ти РОЖДЕННИЯТ ДЕН С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ И ОБИЧ!
                 А, сега благодаря за кафенцето сутринта. Да сте живи и здрави все така ранобудни, да правите и сервирате кафенцето.
                 Татит - направо ме хвърли в тъч - БРАВО!!!
                  КАТЯ ДЖИН - БРАВО МОМИЧЕ!
                   И понеже не искам да пропусна някой, и да има обидени - моля, моля,  Hug на всички и по една филюдка   love001
                 В личен план - залепнахме пак - но не пречи, строго режимна съм!
                  ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА!!!












# 393
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,
Благодаря ви, че ви има! Чета вече почти един месец темите и все повече се нахъсвам. Досега събирах сили и вече се хванах за рецептите , а книгата чета вече трети път.Пожелавам ви хубав ден и много минусчета Simple Smile

# 394
  • Мнения: 308
Добър ден от мен!
Докато стигна да напиша нещо, то станало обяд.
Първо Честит рожден ден на maikata na Hrisi! Макар и на патерица (извинявай миличка, но вчера беше ужас във форума, а и в работата и сме те забравили). Да си жива, здрава и много щастлива. Всичко, което си пожелаеш да ти се сбъдне! newsm51 bdbaloni happy bd
Katyadjin, Rien, Tatitt - браво, момичета! Чудесни резултати, прекрасни снимки и визия!  bouquet  smile3521 smile3501
Ance, Ло, Katyadjin - честити ви месечинки. Успех и занапред с режима. smile3525
Пух Мечо, добре дошла при нас и успех с режима! welcome
Ако пропускам някого това е за него  Hug Hug Hug
Лек ден на всички!

# 395
  • Мнения: 252
Моми4е та ве4е съм 64кг а бях 66 newsm44 smile3521 smile3521

# 396
  • София
  • Мнения: 3 090
Жозефа, Иви, Аnce, честит ви първи дюкански месец!  bouquet Да рподължавате все така!  bouquet
Жана Дарк  Hug честито постигане на целта! Желая ти леко преминаване през трета фаза и задържане завинаги на желаното тегло!  bouquet
Риен  Hug и всички останали -  проблема с 00 не трябва да се подценява, защото води до проблеми с дебелото черво, дори ако оставим дискомфорта настрани. Трябва всеки да намери своя начин, но поне 3 п седмично да  smile3550 Най-добре е може би да се редуват чайове, свещички, клизми и т. н., за да не привиква огранизма. Да се надяваме, че в 4 фаза ще се преборим с този проблем (тези момичета, които го имаме по-сериозно от останалите). Но наистина доктора, с когото говорих, каза, че дори всекидневното пиене на Сание е по-безвредно от нередовното ходене и задържане на отровите в организма.
Татит Hug Hug Hug страхотна фотосесия си ни спретнала   bouquet промяната е страхотна, браво на теб! smile3501 newsm51
Дорето хубаво го е казала, да добавя, че Джуфката ни е много мила и любима дюканка, която пише рядко, но по този начин се обажда, че при нея всичко е наред и е жива и здрава. А по линийката й можем да разберем как е и с килата - тоест прави своего рода отчет. Наистина на мен ми липсва, като не пише повече, но какво да се прави. Не всеки разполага с толкова свободно време. По този повод искам не да се извиня, а малко да пообясня защо спамим толкова и раздаваме  гушки  Embarassed Като поостанете повече време в темата и ще разберете. За изминалото време ние много се сближихме и се случва да имаме нужда от малко повече излишни приказки. Ако ви отегчаваме, скролвайте ни  Embarassed
Доре  Hug искам и аз така да ти махна от плажа....Дано докато отида на моренце успея да постигна и такова телце  Joy
Майката на Хриси  Hug Честит рожден ден на патерици! baloni bdbaloni baloni Мила, никой не го е направил нарочно  Hug а ти можеше не да се цупиш, а да почерпиш  Joy
Мишана, по-добре не чети последната тема  Laughing
Василики, филюдки и на теб  Hug
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 10 нови отговора.  #Crazy
Рокипагане  Hug
Пух Мечо, добре си ни дошла, да се представиш по-обстойно? Дюканките сме големи любопитки  Joy
Ха сега дано да мога да публикувам вече...
Тадела, честито намаление!  bouquet

# 397
Здравейте! Айде и аз да се похваля : 19 дни на диета - 6 кг по - малко! Чувствам се страхотно, мъжът ми и той слабее всичко е на 6 Hug Желая ви спорен и минусов ден и не се отчайвайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

# 398
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Здравейте

Само да попитам - в 3-та фаза през строго протеиновият четвъртък приемат ли се трици , а десерти с подсладители ? Нали не трябва да има изобщо въглехидрати или аз се бъркам нещо ?

# 399
  • Мнения: 11
Хиляди благодарности на всички, които ми стискат палци!  bouquet
Да се похваля - вчера ходих да си купувам панталон (въпреки многото кг не мога да нося пола, защото ми се протриват ужасно краката и боли адски) и успях да се навра в един номер по-малко. Страшно съм щастлива.

 ros4o   rotfImao умрях от смях - ролетка имам със сигурност (нали знаеш - професионално изкривяване, ама не ми беше хрумвало, че мога да я използвам и с такава цел)

Всички видове трици -едри, дребни, пшеничени и т.н. имаше в магазин BIO ZONA на Красно село, между пицария Дон Вито и ресторант Хасиенда (ама и аз едни ориентири изпрасках  Wink)

На мен също не ми се получаваше палачинката в тигана, но си купих хартия за печене и сега я печа във фурната - става супер и си прилича на арабска питка.

# 400
  • Мнения: 308
Присила, здравей!
Ето това го прочети за триците:
http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/06/12/%d0%b2-%d1%87%d0 … 1%8a%d1%80%d1%82/

# 401
  • Мнения: 12
Кри,благодаря за доброто посрещане. Дълго събирах сили и не смеех да почна живота на дюканка, страх ме беше ,че като всеки предишен път ще се проваля.Но сега ви има и вас и ще има кой да ме потупва по рамото когато кантара заспи на едни килограми и да ми се кара , когато прегреша.... Embarassed Heart Eyes Hug

# 402
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Здравейте дами,
след ужаса, който ми причини моя кантар, да ме показва 50,9кг за двата ми дни в трета фаза (като аз включих само плод за сега, защото ме е шубе още) днес ме зарадва с 49,8 newsm44
За Majkata na Hrisi - честито на патерица, миличка!

искрено съжалявам, че пропуснах вчера Embarassed
Татит и Катетоджин - изглеждате направо страхотно! Браво и от мен!
Tadela, имаме почти еднакви "параметри" - пожелавам ти бързо да достигнеш целта!
Приси, ти влезе ли в трета вече? Как е?
На всички пожелавам слънчево настроение в този мрачен дъждовен ден, но поне е хладно навън. Hug

# 403
  • Лом
  • Мнения: 235
Майката на Хриси    Честит рожден ден! Много усмихната и мноооого минусчета!
НА ПАТЕРИЧКИ ,АМА ,СЛУЧВА СЕ,ИЗВИНЯВАЙ,МИЛА!Зло да те забрави!

# 404
  • Мнения: 305
Аз пак питам:
Сега изчетах отново рецептите. Та! Момичета, колко яйца ядете на ден? Аз се притеснявам да не се натровя нещо и не ям повече от две. Даже, ако е възможно и ден прескачам без яйца.

Общи условия

Активация на акаунт