Дюканки хубавелки - изкукали лелки - 113 тема

  • 52 836
  • 998
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 3 363
rokipagane, мерси за информацията  Hug

Dahlia, не още . Мислех да почна с теб ,но реших да направя още едно завъртане  5 / 5 и мисля от 15- ти да вляза в 3-та . Явно последните кг. много ще ми се опънат. А пък и в тези жеги нещо хич не ми се яде. Браво, че сваляш и в 3-та  Peace

# 406
  • София
  • Мнения: 421
Здравейте,  Hug дами !
Честит рожден ден на Майката на Хриси  newsm51 !
Татит , много  ми хареса - и преди и сега - все страхотно излъчване! И...точно за такова обличане говоря непрекъснато. Заоблени форми, облечени с вкус.
Нещо не видях снимките на Катетоджин, а много искам.Някой ако може да помогне  Laughing .
Приси Simple Smile , само протеини в протеиновия четвъртък- така си направих извода от постовете на тези които минават в момента през това.
Целувки и прегръдки на всички !

ПП Видях снимките на  Катяджин - браво,браво,браво - 25 кг и красива чупка в кръста Simple Smile !

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 12:02 от La Fornarina

# 407
  • Мнения: 444
кремушана радвам се за теб, резултата ти е прекрасен, даже смайващ, поздравления   bouquet

ВК аз използвам по 1 яйце за палачинката сутрин- задължително и след това още 2-3 яйца ако ми се ядат, но вече спрях да ям чисти яйца- в смисъл без да са като съставка на крем или палачинка или заливка на ядене, защото няколко поредни дни когато ядох яйца ме болеше корема, аз го отдавам на това че сега е жега и с яйцата не бива да се прекалява, иначе преди никога не са ми пречили

Далия супер е че всичко върви при теб добре, но според мен си карай трета по устав, защото не напразно дюкан е казал какво да се яде, все пак е време организма да се адаптира и към други храни, но ти си знаеш какво ще правиш все пак, това е мое лично мнение   bouquet

Пух Мечо имаш нашата подкрепа, давай смело напред, ще видиш че ще успееш, аз благодарение на мацките тук съм много режимна и с тяхната подкрепа ми е много по-лесно

тадела браво   bouquet

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 11:50 от labello

# 408
  • Мнения: 469
Мама на Хриси, ЧРД на патерици. Да си жива и здрава и успех в режима!  bouquet
Татитт, имаш основание да се пофръцкаш, чудесна си!  bouquet
Жана Дарк, как се изрази - само 10 кг, ами това са цели 10 кг, чудесно, пожелавам ти завинаги да ги задържиш bouquet
Ансе, много добър резултат за 1 месец.
VK и Дюкан предлага 5/5, сигурна съм, че ще имаш по-добър резултат.
Таделе, честито ти минусче!
Перличка, много съм щастлива днес и за тебе Hug

# 409
  • Мнения: 305
labello -  благодаря за бързия отговор.
vani_nik   - ами започнах така, защото имаше само 7кг в +, но явно не са малко за мен и моя брой спазвани диети. Почнах 5/5 от вчера. Да видим. Абе ще върта, ще суча до 23 август трябва да съм ги кътурнала, че и аз искам да "стана права" с цветен бански на брега на морето Joy Не се предавам! Я! 6 ( вече) кг да не се повеч от моя 100 кг инат Joy

# 410
  • София
  • Мнения: 5 828
Катеджин, Татитт, изглеждате зашеметяващо  smile3501
Кате, откъде я извади тая талийка   Crazy

Аз, да ви кажа, си задържам, ама не се оплаквам, че си знам от какво е  Confused
А вчера понеже цял ден четох за тия пусти скариди, снощи след работа се юрнах да търся.
Купих си замразени сурими от скариди. Какво е сурими, някой знае ли?
Сварих ги и полях с лимон, не ми харесаха  Confused
Кажете какви да си купя, има най-различни видове  newsm78

Мама на Хриси, честит рожден ден на патерица    bouquet
Не се сърди, мила, ама не си си посочила годинките в профила и няма как да знаем, че имаш рожден ден  Hug

А, Цоци вчера спомена, че си е правила желирано мляко със степ пъпеш  Grinning
Намерих си степче и си направих, разкошно е, все едно истински пъпеш ядеш  Laughing
Цоци, мерси   bouquet

# 411
  • Мнения: 74
Поправих се
 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=261944   Embarassed

За да не е чист спам напомням за ОБЩОДЮКАНСКАТА СРЕЩА В СОФИЯ НА 27 ЮЛИ ОТ 13 Ч. - ПИЦА ЛЪЧОНИ, МЛАДОСТ 2.

Досега съм се записала следните участници:
Вещи
Перлитка
Нели
Катеджин
Славе
Халеева
Росченка
Пилито
ЦветиР
Кри
Лени
Фоли
Василики

Някой да съм пропуснала?!  newsm78

Мда... Мен  и newsm06   smile3516  smile3515  newsm61

# 412
  • Варна
  • Мнения: 3 363
La FornarinaHug
И аз така умозаключих  Wink, но  Дюкан има едно такова изречение " Приемате всеки ден по три супени лъжици овесени трици " , стр.139. Ей затова попитах за мнения .

VK и при мен 1 / 1 не подейства, затова се върнах пак на 5 / 5  Peace

# 413
  • Мнения: 5 026

Купих си замразени сурими от скариди. Какво е сурими, някой знае ли?

Думата сурими просто означава, че този продукт е направен от остатъци при преработката на бяло месо на различни риби, най-често треска. Месото се прави на нещо като кайма, добавят се пластификатори, допълнителни аромати и се формова и оцветява, за да бъде ефектът пълен. Но по-ненаблюдателните или по-неинформирани клиенти виждат избирателно само надписа "Щипки от раци", за тях терминът "Сурими" нищо не означава. И ето как една отпадъчна суровина се превръща в елитен гастрономски продукт.

# 414
  • Мнения: 256
Здравейте.
Нямам търпение утре да минавам на протеини, че това задържане в ПЗ ме побърква.
Татит, пиши ме и мен 2 бр за срещата - моя милост и майка ми - изпечена дюканка.
Мама на Хриси, ЧРД на патерици.

monica_g, честит ти един номер по-малко.

Ние в неделя ще правим кръщене на малкия Гого и познайте - ще има прегрешения, ама обещавам после да не се оплаквам от кантара де.

# 415
  • София
  • Мнения: 3 090
Присила  Hug в 3 фаза протеиновия четвъртък още не е толкова строг - може и трици, и десерти с подсладител, и мазни риби. Малко ти остана още във втора, а? hahaha
Пух Мечо, шегата за форумската зависимост настрана, но писането и четенето на темата наистина помагат да издържим на режима. Преди се майтапехме, че сред шеги и закачки неусетно се постигат целите. Успех!  bouquet
ВК, по възможност до две яйца на ден, за да не се получи алергия.  Peace
Далия Hug, в началото на трета фаза винаги има плюсове, които после се нормализират. Не се стряскай! Успех!  bouquet
Вани Ник  Hug
2в1  Hug
Мамс  Hug
Я, Деси Вал е на балкона  Hug

# 416
  • Бургас
  • Мнения: 361
Здравейте!    bouquet
Катеджин,Татит,прекрасни сте момичета! Браво за постигнатите резултати!  smile3501
Мама на Хриси,Честит Рожден Ден и от мен!   ura
Честито и на всички останали с поводи за празнуване!   bouquet  Hug
Ню Валя, и днес гласувах  Hug
БУРГАСКАТА СРЕЩА В ЧЕТВЪРТЪК В 19.00 В ПИЦАРИЯ ОРФЕЙ -СЛАВЕЙКОВ

А къде е тази пицария,че не съм много наясно с заведенията в този комплекс  Embarassed   

# 417
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Присила  Hug в 3 фаза протеиновия четвъртък още не е толкова строг - може и трици, и десерти с подсладител, и мазни риби. Малко ти остана още във втора, а? hahaha


Е , Кри , ти тотално ме обърка вече, че може това да се яде в протеиновият четвъртък. Довечера явно ще чета пак чичко Дюки за справка  Sad

и имам още доста излишно за сваляне, но пък много ми омръзна и затова реших да вляза в 3-та за малко почивка , пък наесен ще видим, може да продължа да се боря за още newsm73

# 418
  • Мнения: 1 365
Майката на Хриси, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Нека всяко твое желание, бъде мое пожелание!!!  newsm59
Катяджин, Татит - невероятен стимул сте!!!  smile3525
И накрая да се похваля, че преборихме с половинката първия си ден на Дюкан  newsm44
Имам един въпрос, ако сте го коментирали - ИЗВИНЯВАМ СЕ!!!
 5 дни на ударен режим достатъчни ли са? Аз искам да сваля общо 15 кг, а мъжа иска да свали биреното коремче... newsm78

Относно 00 - аз си правя масаж на коремчето в посока на часовниковата стрелка и до 10-15 минутки има ефект...   bouquet

Забравих да попитам - от къде в София мога да си намеря подсладител за сладкиши??? Свикнали сме да има нещо сладичко в хладилника  Embarassed

# 419
  • Мнения: 52
Привет на всички!  bouquet

Майката на Хриси Честит рожден ден на патерица.  hbday Много, много щастие, здраве и усмивки.

за ОБЩОДЮКАНСКАТА СРЕЩА В СОФИЯ НА 27 ЮЛИ ОТ 13 Ч. - ПИЦА ЛЪЧОНИ, МЛАДОСТ 2.                  включете ме

На всички усмихнат и отслабващ ден! Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт