Дюканки хубавелки - изкукали лелки - 113 тема

  • 52 837
  • 998
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 444
dorchester аз съм със зелевата супа, още вчера я направих и днес ще си хапна стабилно, защото този килограм ми е***а м****а, ще го гътна каквото и да ми се наложи да направя, май ми стана малко гъста супата, уж сложих доста вода, ама каквато е, ще я ям Simple Smile да ти е сладко

# 376
  • Мнения: 359
maikata na Hrisi
 Леле как съжалявам че сме те пропуснали, ама големи страсти голямо нещо вчера Embarassed
Да си жива и здрава, много обичана, всичко най добро ти пожелавам bouquet.

ПП. Татит виждат се вече. Браво и на теб-разликата е огромна и само напред. Hug

Ансе браво и на теб! Hug

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 10:41 от veneras

# 377
  • Варна
  • Мнения: 2 766
всички пропуснахте рожденият ми ден вчера

Ех, миличка, лично аз съжалявам за това... верно беше жежко в темата вчера. Ще приемеш ли поздравление на патерички  smile3525 Бъди здрава и усмихната, успехи с дюканстването и в личен план и не се сърди!  Peace

Лабело, да ти е сладко и на теб, моята сега се вари. Да видим дали ще става за ядене.  newsm78

# 378
  • Мнения: 305
Добро утро момичета!
 Cry Реве ми се! И си плача де...
Има нещо сбъркано в мен, да знаете...
5 дни - 1 фаза - 2 кг.
6 дни 1/1 и нито 1 кг надолу.
Спазвам всичко стриктно., пия над 2.5л вода на ден(студена при това). Единственото което е извън режимната храна е облизването на лъжичката на бебето, след като го нахраня, и то само ако съм на вън Cry
А нищо...
Ще продължавам с 5/5, та белкем помръдне кантарчето-гаднярчето
Лек и отслабващ ден ви желая

# 379
  • Мнения: 3 073
VK - горе главата!
Знаеш много добре, че има и такива периоди..
Аз затова не се меря всеки ден.. Само да се тормозя! Един път седмично ми стига! Peace

Мамата на Хриси - ЧРД на патерици мила!     bouquet
Вчера тука беше доста жЕжко и покрай мене са те забравили!
Само хубави неща ти желая и най-вече - здраве!

Россинка, и на мен ми трябваше доста време докато намеря търсачката пък съм с виШО  Mr. Green

Риен, аз на това не му казвам спам.. Пиша си бе кака...!!! Който не иска да не ме чете!  Peace

Относно ходенето до тоалетна, аз, за сега се справям с приема на много течности и задължително супа всеки ден!  Whistling

Отивам да си нагледам детето сега, че с температура и после пак ще нагледам и вас.... Мухахаххахха! The big brother is watching you!  Mr. Green

# 380
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Поправих се
 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=261944   Embarassed

За да не е чист спам напомням за ОБЩОДЮКАНСКАТА СРЕЩА В СОФИЯ НА 27 ЮЛИ ОТ 13 Ч. - ПИЦА ЛЪЧОНИ, МЛАДОСТ 2.

Досега съм се записала следните участници:
Вещи
Перлитка
Нели
Катеджин
Славе
Халеева
Росченка
Пилито
ЦветиР
Кри
Лени
Фоли
Василики

Някой да съм пропуснала?!  newsm78

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 11:07 от Tatitt

# 381
  • Мнения: 841
Здравейте момичета! Искам да ви почерпя с нещо, ама не знам как по повод първата ми месечинка , която е днес. Специално искам да благодаря на Зла Вещица, която ме е включила в табличката. Е за един месец на режима резултата в свалени килограми е следният: старт 89 кг., днес 80, 800 кг., а за сантиметрите не знам, тъй като още не съм се мерила - чаках да мине 1 месец и тогава да се измеря. Честито и на всички други момичета, които имат месечинка днес. Нека заедно да преборим ненужните ни килца, като се подкрепяме както до сега!

# 382
  • Мнения: 105
Момичета и момчета, горещи метъл-поздрави от Каварна!!!!!
Толкова беше яко, че нямам думи!!!!!!!
Вече се върнах и сега навеждам ниско главица от срам и търпеливо ще си изчакам задържането от "греха" ,а греха ми беше нережимен - по независещи от мен причини. Мидичките по сергиите свършиха много бързо - нови доставки нямаше, в магазинчето - то в цяла Каварна сигурно има 5 магазина - нищо режимно, да не говорим за кисело млясо 0,1% ...
Ядох. Пих. Няма да кажа какво - ама Дюкан не би одобрил. Никак.
Сега ще си мълча.
Добрата новина е, че съм си на 70 и ниго грам отгоре. Сигурно защото куфях яко и съм горила калориийки междурвременно, преди да ги трупна на дупето.

Може да ме праснете с тигана по голямата кънтяща от метъл глава Embarassed

Тунингмания,
Цитат
Само едно не разбрах - защо не допусна за миг и обратното (тоест, че може аз да съм прав).
Може и да си прав - но ако ти кажа, че си /при положение, че не знам историята ти и т.н./ - дали ще ти направя услуга? Супер много се радвам, че си ме разбрал, а не си се засегнал от поста ми в предната тема!!!! Поздравявам те искрено!!! Надявам се, че тези няколко дни кантарчето ти вече те е уверило, че си попаднал на правилното място Wink и като виждам какви готини момичета сме се събрали тук във форума - едва ли ще ти липсва още разбиране, подкрепа и /защо не/ дори приятелска обич - хващай тази вълна и давай, Тунингмания, натрий носа на високомерните мадами и направи най-доброто за себе си!!! Ако обаче честичко се връщаш към онези моменти отпреди година в живота ти - рискуваш да се самосъжалиш, което за един човек е най-голямото прегрешение, според мен. А от самосъжалението - към спорната "награда" - да си похапне човек както преди 2 мазни дюнера - крачката е малка - пак говоря от опита си... Embarassed
Пък и признавам, че ме засегна някак с мнението си за предишната си приятелка - просто защото нито дявола е толкова черен, нито има ангели по земята...Нещата си ги правим ние, и гледната ни точка често се оказва ...заслепение от собствената ни болка, щастие, или пък от собствената ни слънчева светлина...Ей, станах много метафорична...Та, така... Разчитай на мен за подкрепа и в бъдеще!


maikata na Hrisi , зло да те забрави, не се сърди и засягай,
че са ти пропуснали рожденния ден!!!! Ето ти поздрави и от мен - на патерица - но пък искрени -  стана ми мъчно като се замислих колко ли е тъпо да имаш рожден ден и близките ти хора да го забравят....

Честит рожден ден, бъди здрави и силна, бъди лъчезарна и усмихната, нека Хриси Те /имах грешка - лапсус клавиатура - много се извинявам/ радва, а живота да ти поднася най-неочакваните радости всеки ден!!!!Убедена съм, че ги заслужаваш, мила!

ance , честита месечинка - страхотен резултат за месец наистина - и аз свалих 9 килца за 30 дена - почнах от 80 - без много вяра и ентусиазъм, но после всички си дойде по местата...Голям кеф ще бъде на втората месечинка!!!! Там някъде сигурно вече ще сме стигнали още по-близо до целта ни!
Успех!!!!!!!!!!!!  bouquet и почерпка с режимна палачинка...ММММММ, вкусно......  chef

Дами, имам да чета почти две теми, затова просто ви поздравявам всички и млъквам.
 Peace Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 11:34 от Мишана

# 383
  • Мнения: 3 073
Здравейте момичета! Искам да ви почерпя с нещо, ама не знам как по повод първата ми месечинка , която е днес. Специално искам да благодаря на Зла Вещица, която ме е включила в табличката. Е за един месец на режима резултата в свалени килограми е следният: старт 89 кг., днес 80, 800 кг., а за сантиметрите не знам, тъй като още не съм се мерила - чаках да мине 1 месец и тогава да се измеря. Честито и на всички други момичета, които имат месечинка днес. Нека заедно да преборим ненужните ни килца, като се подкрепяме както до сега!

СУПЕР РЕЗУЛТАТ! Hug

# 384
  • Мнения: 252
maikata na Hrisi

# 385
  • Варна
  • Мнения: 2 766
Днес съм се засилила в писането, но след малко спирам.

Трябва да поздравя КатяДжин и Татитт, страхотни постижения имате и двете - отличнички!!!   bouquet

VK
, спокойно.  Hug Аз одобрявам решението ти да смениш схемата, 1/1 не действа добре при всички, които са пробвали.

ance, честито, имаш мноооого добро постижение за първия месец. Леко и безпроблемно да ти е и нататък.  Peace

Все ми се иска да споделя, че за 00 има дихателни упражнения. Нещо като тренировка за раждане. Комбинират се с топла напитка и действат безотказно. По-нататък след нормализиране на перисталтиката, е препоръчително да се става по едно и също време всеки ден и червата си знаят работата. Става нещо като настройка на биологичния часовник. Наблюдавам при себе си, че когато в няколко поредни дни ставам по различно време (с голяма разлика и то) работата с 00 се обърква.

Ох, Мишана... за прегрешенията не ти завиждам, ама за другото - да

# 386
# 387
  • Мнения: 305
skorpia ,dorchester   - благодаря за подкрепата
maikata na Hrisi - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  bouquet
да си жива, здрава, усмихната, обичана и много сбъднати мечти

tatitt - БРАВО!Продължавай все така Peace

# 388
  • Мнения: 841
Скорпия, благодаря! Нали всички се стараем за това, но все още далече е целта - според калкулатора на Дюкан най - лесно ще задържа 70 кг. - т.е. имам за сваляне поне още 10 кг.

# 389
  • Мнения: 359
Leo. Ама снимките в подписа ти ме размазаха просто Shocked.
Потекоха ми лигите какви са вкусотии. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт