Nail art-29

  • 31 466
  • 402
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 916
Благодаря ви, момичета за бързите отговори!  bouquet

# 331
  • Мнения: 115
Аз ги правя като ги очертавам с боичката и после запълвам .
Клиентка :http://img012.imgshare.eu/i/petia30/suc50067_d936b.jpg
Моите нокти :http://img012.imgshare.eu/i/petia30/suc50074_b8055.jpg

# 332
  • Мнения: 143
Скрита  Hug не съм си купила  Sad А като се разреждат с лакочистител....става ужас. Определено си права. А забелязвала ли си, че като лакираш на лампа става още по-зле. Поне аз съм обърнала внимание, че даже на четката, докато рисувам, почва да се сгъстява. Много гадно. А незнам дали има значение и това, че са от най-евтините.

# 333
# 334
# 335
  • Мнения: 410
мариянка , петя много хубаи модели

# 336
  • Мнения: 24
моделчето на марианка е уникално ! като цяло нейните декорации са ми слабост  Wink

# 337
  • Мнения: 8
Не бих искала да обидя никой, но да ви кажа честно 90% от публикуваните работи са катастрофа. не мога да разбера по какво толкова се прехласвате???
Всяка шаренийка предизвиква небивал възторг. Никой не обръща внимание на формата на самите нокти, а само на цапаниците върху тях. Много малко са работите с ясен контур, да не говорим за съчетание на цветове.
Не виждате ли, че повечето нокти са криви, прекалено широки, плоски и лопатести??? Не правите добро на момичетата с този всеобщ захлас. По-добре ще е за тях да бъдат критикувани, отколкото хвалени непрекъснато.

# 338
  • Мнения: 270
pero0505, я покажи твоите перфектни произведения, за да ги засрамиш тогава..Явно не си човек, който оценява наистина красивите неща, и тези, които са направени с труд...Коментара ти е напълно неуместен...А замисляш ли се, че клиентките си избират цветовете и съчетанието в повечето случаи..
Работите на всички момичета са перфектни и много добре направени и са положили труд за това и трябва да бъдат оценявани..Понякога човек трябва да помисли преди да каже нещо..

# 339
  • Мнения: 8
Той и паметника пред НДК е направен с много труд, но харесва ли ви? Оценявани за положения труд - да, но подобаващо.
Перфектни неща няма и за да се откроят наистина хубавите, трябва да престанете да наричате перфектни откровено бездарни изпълнения.
Щом клиентките избират и избора им не е добър, то не е необходимо да публикуваш неща, които самата не харесваш и смяташ че не са добри.

# 340
  • Мнения: 270
pero0505, за втори път - коментара ти не е уместен. И хайде покажи ти нещо изпипано, с ясен контур и да не е цапаница... И паметника пред НДК няма нищо общо с това тук... Мисля, че твоето е завист, защото не можеш да направиш красотите, които те правят!!! Не мисля, че има повече какво да се каже по този въпрос..

# 341
  • Мнения: 735
много са си ни хубави цапаниците даже  Mr. Green

# 342
  • Мнения: 8
Много има какво да се каже по въпроса, но дали има кой да го чуе и да вникне в това, което се казва.
Аз не съм маникюристка, така че няма защо да завиждам на никой. Писнало ми е обаче от самоуки и самозвани "професионалисти". Аз съм потребител на услугата и искам да получавам услуга от най-високо качество.  Много по-полезно за всички би било да се обсъжда критично и конструктивно нейл-арта, а и не само арта, а изобщо всичко свързано с маникюра, ноктопластиката, нови продукти, нови техники, нови форми. Вижте какво се прави по света. Да си седиш в тъмната стаичка без прозорци и да казваш "много си ми е добра стаичката" е ОК ако искаш цял живот да живееш в нея. Светът навън обаче е шарен и красив и трябва да излезеш  за да го видиш и да разбереш, че има и друго освен "мойто си".
Не искам да засегна никой.  Няма нужда сега всички да ми се нахвърлят, за да покажат солидарност и да натрият носа на "пришълеца". Ще се радвам ако някой разбере какво искам да кажа.

# 343
  • Мнения: 8
Тук има някои интересни неща. Не всички ми харесват, но има и добри.

http://www.professional-look.com/public-site/web/index.php/

# 344
  • Мнения: 3 319
момичета нека спазваме добрия тон  Peace  за да не стане темата ни като тази за грим  Hug

Общи условия

Активация на акаунт