Нисък хемоглобин и кръвопреливане при новородено

  • 13 323
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 231
Честито бебче  bouquet Ще се моля бебето и Лола бързо да се оправят и да се приберат вкъщи живи и здрави. Praynig Успокой я всичко ще е о.к.

# 16
  • Мнения: 236
Синът ми беше с хемоглобин 133 в болницата. Размина се с кръвопреливането, защото се вдигна на 146. Но...лекарите не бяха много загрижени от този факт, не го приеха за голям проблем. Спокойно, като излекувате инфекцията всичко ще се оправи! Hug

# 17
  • Мнения: 228
Стискам палци Лола,вярвам,че всичко ще е наред и ще гушкаш бонбоната скоро спокойна у дома! Hug

# 18
  • Мнения: 3 268
Честито бебенце на Лола!Всичко ще е наред!Скоро ще сте у дома с малката госпожица и всичко лошо ще е зад гърба ви.

# 19
  • Мнения: 540
Честито бебенце на Лола!Всичко ще е наред!Скоро ще сте у дома с малката госпожица и всичко лошо ще е зад гърба ви.
Peace

# 20
  • Мнения: 4 784
Привет на мама Лола! Честито бебче! да ти е живо и здраво!
Не се притеснявай. Щом сте под лекарско наблюдение и лекарите се грижат за вас, скоро нещата ще бъдат под контрол.
Аз имам позната, на бебчето на която правиха кръвопреливане и сега са добре и с тях всичко е наред. Само трябва да се поуспокоиш, за да не предаваш притесненията си на бебето. Чакаме те скоро да разкажеш за раждането.

# 21
  • Мнения: 2 231
Четох в една друга тема за кърменето, че бебето на Лола вече цица лакомо, така, че надявам се вече всичко да е о.к. Скоро тя да се похвали сама Heart Eyes

# 22
Честито бебче!Дано скоро се оправи и да се зарадва и майката

# 23
  • Мнения: 13
Здравейте, с дъщеря ми преживяхме същото - тя в кувьоз на системи с антибиотици 7 дни, аз я чакам за изписване ... разбирам притесненията Ви.
И тя беше с инфекция от раждането и с кръвопреливане на втория ден.
Вече всичко е наред - само следете за изследванията - на нея й взимаха кръв на 40 дни, 6 месеца и годинка.

# 24
  • гр.София
  • Мнения: 380
Здравейте, момичета! Още не съм прочела всички отговори, но много,много благодаря на отзовалите се. Днес се прибрахме с бебчето и всичко е наред! Наистина много се бях притеснила, като причината беше основно в пълната липса на информация от страна на лекуващия персонал. Много страшно ми звучеше това да преливат кръв на толкова малко бебенце. Слава Богу, всичко вече е наред. В интерес на истината така и не разбрах точната причина, поради която ни се случи всичко това. Имах много лека бременност, без никакви здравословни проблеми и изведнъж се оказа, че бебето има анемия. Но пак казвам-основната причина за паниката ми беше тоталната липса на информация и човешко отношение от страна на персонала. Обещала съм си, че като преминат малко еуфорията и грижите около изписването ми в отделна тема ще напиша мнението си за болницата, в която родих. В тези няколко дни, в които се чувствах напълно откъсната от света вашите окуражаващи думи, които ми бяха предавани от таткото, бяха наистина голяма утеха. Благодаря на всички и продължавайте в същия дух!

# 25
  • гр.София
  • Мнения: 380
Допълвам-родих в "Тина Киркова". Благодарна съм на екипа, който ми помогна при израждането-ще пусна отделна тема, може би в трябва да пиша в "Белия списък"-д-р Марта Дончева, анестезиологът д-р Стоянов и акушерките, чиито имена не научих. Ще споделя по-подробни впечатления, защото наистина го заслужават. Специални благодарности и на д-р Шумилина от детско отделение, която единствена от целия му персонал прояви човещина и ми каза няколкото окуражителни думи, от които имах толкова голяма нужда. За съжаление отношението на останалия персонал от детското отделение може би може да се сравни само с поведението на надзирателките в концлагер. Никаква информация, грубо, арогантно поведение, абсолютно бюрократичен подход при работата с майките, никаква човещина. За тях пък съм си обещала да пиша подробно в "Черния списък". Както и да е, не искам да помрачавам хубавия момент от днешния ден с негативни емоции. Важното е, че всичко завърши добре и още веднъж благодаря за съпричастността ви.

# 26
  • София
  • Мнения: 418
Добре дошла отново при нас!
Много се радвам,че вече всичко е наред с теб и с бебето!
Честито!Честито и пак Честито!   bouquet
Остави лошото зад гърба си и се наслаждавай на майчинството!

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 380
Благодаря! Вече почвам да се отърсвам от отрицателните емоции по престоя ми в болницата. Леко раждане на всички още неродили майки!

# 28
  • Мнения: 2 231
Лола Добре дошли на теб и бебката ти  smile3525 1stroller newsm30(момиченце е нали, а как се казва?)
Забрави за отрицателните емоции и се наслаждавай на мъничето. Най-важното е че всичко е отминало благополучно. Пожелвам Ви много здраве, радост и щастие  love001

# 29
  • Мнения: 540
ЛОЛА  честито бебче да ти е живо и здрано и за напред само хубави неща да ви се случват

Общи условия

Активация на акаунт