Ползвате ли овехтели дрехи за парцали?

  • 3 476
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Да. После ги хвърлям, защото парцали не пера.
Peace

# 16
  • Мнения: 97
Да, удобно и евтино .
И аз съм за!

# 17
  • Мнения: 9 903
когато приключи ремонтът и се видя, че ме чака яко чистене, установих, че най-добре ще ми послужат точно парцали от стари дрехи. А нямах, нали, къде ще ти държа парцали вкъщи. Та прегледах набързо гардероба и няколко дрехи отидоха за парцали, за тежко чистене са добро решение все още.

# 18
  • На село
  • Мнения: 873
Да, използвам.
И още едно приложение съм намерила на старите дрехи освен за чистене - слагам няколко в пералнята, когато пера маратонки и обувки.

# 19
  • Мнения: 2 197
Да, и след това хвърлям. Имам достатъчно и за парцали и за слагане до кофите. Иначе в няколко квартала съм виждала контейнери за дрехи, но са на майната си. А така или иначе парцали трябват, приятеля ми ги използва и като печата (занимава се със ситопечат). Там си трябва памук, микрофибъра не върши работа.

# 20
  • Мнения: 428
Овехтели дрехи не, но стари чаршафи и слипове и боксерки на мъжа ми - да. Вършат чудесна работа при по-мащабно чистене или при някакъв по-малък ремонт, и после ги хвърлям.

# 21
  • Мнения: 95
Много ясно, че ползвам.
Микрофибърните кърпи са за ежедневно чистене. Ако някой ми изчисти с такива новопостроената къща, ще му трябва около един камион от тях...

# 22
  • Мнения: 4 916
Да, ползвам. Имам една торба, в която събирам неща за парцали.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 603
Да, понякога ползвам парцалчета от чаршафи, тениски и разни такива памучки неща.
Бърша и хвърлям.

# 24
  • Мнения: 2 700
Да - всякакви памучни фланелки.

# 25
# 26
  • Мнения: 2 266
Ами да,ползвам.Така и така за нищо друго не стават.

# 27
  • Мнения: 800
Ползвам  Peace  събирам в чантички на тавана и когато потрябват-хоп

# 28
  • София
  • Мнения: 39 761
Не, изхвърлям.
Преди бършех пода със стари хавлиени кърпи, но сега има мопове и какво ли не.

# 29
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Да ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт