крем-депилатор

  • 10 810
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
Аз не виждам никакъв смисъл от такива пяни и кремове-по-добре се бръсни. Peace

да, ама аз като се обръсна, после ми се появяват много гадни пъпчици,
а, с тези кремчета, го нямам този проблем, също така гадните обърнати косми липсват  Wink

# 16
  • Мнения: 2 414
Е,да при всеки е различно. Peace

# 17
az ne si brasnq racete samo intimnite zoni Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 39 765
Аз ползвам крема на Вийт. Мама ми донесе пяна на Вийт от Испания и бях много доволна. Мислех пак да си купувам. Пратих мъж ми на пазар Simple Smile Не е намерил пяна и затова ми купил крем.

# 19
  • София
  • Мнения: 901
Оле, много се обърках! Не мога да реша - крем, пяна или крема за под душ да пробвам, а също и - Вийт или Стреп  Thinking Аз също имам проблем с врастналите косъмчета (от епилатора и колата ми излизат мноооого  и краката ми изглеждат ужасно  Cry Cry) и за това искам да пробвам с депилатоари. Дайте съвееееет! Цените им са между 12 и 17лв и не ми се иска да пробвам всички и да се окаже, че няма ефект!

# 20
  • Мнения: 1 243
Aз съм ползвала пяната на Вийт - ужасна е! Зачерви ми цялата кожа на краката, умрях от болка. Но за сметка на това пък крема им за под душа е ОК, ползвам го само за интимните зони. Нямам проблем засега. Чисти сравнително добре.
За подкожните косми - наистина са голяма напаст. Пробвай преди колата да си ексфолиираш кожата много добре и после да се епилираш.  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 901
Aз съм ползвала пяната на Вийт - ужасна е! Зачерви ми цялата кожа на краката, умрях от болка. Но за сметка на това пък крема им за под душа е ОК, ползвам го само за интимните зони. Нямам проблем засега. Чисти сравнително добре.
За подкожните косми - наистина са голяма напаст. Пробвай преди колата да си ексфолиираш кожата много добре и после да се епилираш.  Peace

 Hug Мерси за бързия отговор! Ще пробвам крема за под душ и евентуално обикновения депилатоар! А за ексфолирането - правила съм го, но няма ефект май....А и не знам защо, но при мен ефектът от кола или епилатор е няколко дена, не знам може би се късат косъмчетата и  за това по-бързо излизат...

# 22
  • Мнения: 1 529
Аз ползвам Елеа,става,нямам проблеми с кожата.Мирише сравнително добре.

# 23
a mahate li si kosmite na liceto  s depilator??????????????

# 24
  • Мнения: 4 053
a mahate li si kosmite na liceto  s depilator??????????????

да

# 25
  • Мнения: 1 170
Аз не виждам никакъв смисъл от такива пяни и кремове-по-добре се бръсни. Peace

И при мен не е така: след крем- депилатоара не се съдирам от чесане, както след бръснене Peace

Иначе съм доволна от Вийт- крема, който е с крем за след епилиране. Освен него ползвам и още един, но ще погледна и ще редактирам като се прибера Embarassed

# 26
  • Мнения: 2 386
Тези Стреп какво производство са? Има ли ги в САЩ се чудя и какво бихте ми препоръчали за там..

# 27
# 28
  • Мнения: 1 731
Аз да питам :Понеже се оформям с епилатор краката ама за интимните части искам да си взема крем някакъв обаче трябва ли да чакам много да пораснат космите и тогава да ги махна или и на късички става? newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 708
А какъв депилатоар бихте препоръчали за мъж, че милото иска д си махне космите? И има ли разлика изобщо?

Общи условия

Активация на акаунт