Тези храчки ме съсипват вече

  • 29 498
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
Трудно диша през нощта, силно запушен нос, а на сутринта започва да кашля тоест се откашля, за около 5 - 10 минути,няма никакви секрети.Много лошо спи,а сутрин става много рано,този нос го съсипва.
Правехме носен секрет - стерилен е .
Правехме снимка на синуси - няма нищо
Ностната сливица е добре,няма изкривена носна преграда.Правиха му тестове за алергия - отрицателни.
Утре чакам гърленият секрет.
Отгоре на това ,днес го заболя корема и вдигна температура.След малко отиваме при педито да го види.
А утре съм си поставила за цел да му направя някои други изследвания

# 16
  • Мнения: 7 201
Направи гърлен секрет и с резултата и със снимката на пулмолог...той от там си знае работата... Peace
Peace
И дано няма нищо сериозно при детенцето! Praynig
ПП:Все пак не пренебрегвай и себе си!На детенце му трябва здрава мама! Hug

# 17
  • Мнения: 1 877
Дода,пиши как се развиват нещата при теб?Направи ли си изсладвания?

# 18
  • Мнения: 1 645
Хелта,изследвания не съм правила защото до вчера бях нон стоп заета - просто нямах и секунда време.
Пия Гело Мертол,за отхрачване и голями дози витамин С.
Пръскам си и Алое Фърст в гърлото.По думите на петидо,сигурно съм направила хроничен фарингит.Но определено се чувсвам по - добре,и секретите не са толкова натрапчеви.
Хелта,Благодаря ти за вниманието  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 755
Аз пък мисля, че не си за пулмолог, а за Уши, нос и гърло. Добре е няколко дни преди да идеш на лекар за да ти вземат секрет да не пиеш и да не пръксаш нищо в гърлото.

# 20
  • Мнения: 1 877
Хелта,изследвания не съм правила защото до вчера бях нон стоп заета - просто нямах и секунда време.
Да бе,четох че и други проблеми са те налегнали...Мина ли ти крака? А пушач ли си - може и това да оказва влияние на отделянето на храчки...

# 21
  • София
  • Мнения: 565
doda, aз в момента имам хроничен фарингит. След около месец зачервено гърло и постоянни храчки реших да отида на уши нос гърло и ми го откри. При мен се случваше още, че все едно на моменти ми се повдигаше, но не съм повръщала. Друг път пък имах чувството, че нещо ми е залепено за гърлото. Аз нямах никакви други симптоми- нито хрема, дробовете ми бяха чисти, ушите са ок, лимфните възли също, дори гърлото не ме болеше, въпреки че е червено.  Това не е сериозно заболяване, възпаление на лигавицата е, но е задължително да ти вземат гърлен секрет, за да видят с какво да го излекуват. Не се моткай. Между другото пушиш ли? Може от това да са тези храчки

# 22
  • Мнения: 1 645
Пуша да му се не виде,как искам да ги откажа.............
Но храчките не са от това ,защото не пуша от миналата година Embarassed,а те тогава се появиха,след прекарване на бронхит.
Гърлен секрет ще дам,и съм сигурна че ще открият нещо..........
Хелта,изследвания не съм правила защото до вчера бях нон стоп заета - просто нямах и секунда време.
Да бе,четох че и други проблеми са те налегнали...Мина ли ти крака? А пушач ли си - може и това да оказва влияние на отделянето на храчки...

Сутринта не ме болеше,но преди малко пак ме заболя........
За нещастие много кратка ми беше радостта.
В петък се качваме до Велинград за 2 дни,дано минералната вода ми се отрази добре.

# 23
  • Мнения: 1 877
Едва ли за два дена ще има някакъв ефект от минералната вода.Знаеш ли преди време бяхме в Красновски бани на минералната баня.Там си говорих с една жена,която получила някаква атрофия или нещо подобно,което не могли докторите да установят от какво е.Препоръчали и да отиде именно на тези бани и да си направи един курс от 10-ина бани.Жената каза,че се чувства много добре и всяка година ходи за по 10 дена.Доколкото знам водата там лекува именно такива неща...

Общи условия

Активация на акаунт