Хайде на море и ПАЗАРДЖИШКОТО дете!(25)

  • 11 714
  • 307
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 938
Гери, това са чудесни новини!!! Hug

# 166
  • Мнения: 2 336
mother-of-pearlS с такива новини да продължаваш до края на бременността  Peace

# 167
  • Мнения: 319
Гери, браво, все така добре да се развива сладурчето Hug

# 168
  • Мнения: 2 577
Ехо, ехо!
Сонче, добре дошла Heart Eyes
Гери, браво на малкия човек, тренира от сега  bouquet

# 169
  • Мнения: 529
 ooooh! паролата - слави
Гери,браво   bouquet

# 170
  • Мнения: 1 938

Тъй кажи де! Laughing
Снимките са чудесни! Идва ми и аз да се бухна във водата. Grinning

# 171
  • Мнения: 305
soniamari, съжалявма че не успях да видя снимикте ти!Предполагам че са мнго хубави!

mother-of-pearlS, радвам се че бебчо е добре!Все с такива хубави новини да ни радваш! И за вече си взех направленията за изследванията и тази седмица трябва да ходя да ги правя и вече раздухах сред приятели и познати, че чакаме бебе!
Момичета искам да ви питам за кафето, при първата бременност направо ми ставаше лошо като сетех за него, но сега едва се сдържам да пия по едно слабо сутрин!
При вас как е било?

# 172
  • Мнения: 1 938
Кое как е било? За какво по-точно питаш - дали сме пили кафе или дали ни е ставало лошо от него?
Отговарям и на двата въпроса:
1. Всеки ден пиех по 1, а понякога и по 2 кафета. Аз ги пия дълги, независимо дали съм бременна или не. Grinning
2. Не, не ми е прилошавало от кафето. Ама пък то по принцип от нищо не ми е прилошавало.  Flutter

Лека работа на работещите и приятен ден на останалите!

# 173
  • Мнения: 2 336
Сонче, снимките са екстра   Peace

# 174
  • София
  • Мнения: 1 511
Малко снимки от нас,да не ни забравите. Grinning

# 175
  • Мнения: 1 938
Гвен, много пораснали тези деца! Heart Eyes

# 176
  • Мнения: 413
Ех, Gwen, направо ти завидях. Blush
Много са ти хубави децата! Hug
Жорко много е пораснал.Пу-пу!Тано помага ли?
Soniamari, страхотни снимки.Много добре изглеждаш. Peace
А къде е това?
Mother-of-pearS, браво за хубавите новини! Peace
Zora*, ще чакаме и от теб включване с добри новини.А за кафето не мога да съм ти полезна, аз кафе не пия.

# 177
  • Мнения: 2 336
Gwen страхотни снимки  Peace А за децата останах без думи толкова бързо растат отстрани Wink
Zora* по време на бременността ми кафе да не вия Sick За това смятам че всичко си е до организъм и ако не ти се гади от него можеш да си позволиш по едно на ден НО дълго
И както Ember писа чакаме добри новини и от теб  Hug

# 178
  • Мнения: 941
Сонче, страхотни снимки  Peace

Gwen, и децата пораснали и ти гледам си се възстановила напълно....на колко стана малкия  newsm78

За моя последен преглед - тръгнах към Пловдив напълно спокойна, че всичко ще е наред, че ще си видим бебо и ще му се порадваме - точно пред кабинета и стомах ме сви, и сърцето ме бодеше...корема дърпаше....бе "скрита паника" , и като влезнах не гледах в монитора, а само на доки в лицето, да му предвидя реакциите  Thinking ...евентуално..., за това сега мъжо вика, че бебо само на НЕГО махало  Crossing Arms


За кафето - с Никол нито го пиех, нито ми се пиеше, а сега много, ама много ми харесва аромата му...но вкуса - хич  Sick  Шантава работа....и ми се пуши...но като сложа НЕзапалена цигара в устата, само от аромата и пак  Sick

# 179
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря,момичета.
Вярно е,че отстрани бързо растат децата.
Тано помага,но не мога да го накарам да мълчи,когато оро спи. Милото все се буди. Ама така ще е като имам такъв бърборино. Устата му не спира. Майка ме пита дали не сме го правили на някоя мелница. Mr. Green


Перличка,
отпусни се,душа.
Не се стягай толкова....току виж бебето се разсърдило,че не го гледаш в монитора....а то маха ли,маха горкото. Hug

ted,
и аз не пиех кафе по време на бремеността,сега пак щото кърмя и така....има време ще пием. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт