Хайде на море и ПАЗАРДЖИШКОТО дете!(25)

  • 11 713
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 592
Привет и от мен ,
една нередовна и лятна пазарджишка мама  Wink.
Разбрах, 4е жегите все още не са ви оставили намира. Как я карте, къде се разхождате с мал4уганите в тези горещи дни?
Беладона, ти как си? Растеш ли? Приготвихте ли вси4ко за беб4о?
Нелина, тук съм  Wink, но нали ме знаеш не съм много активна и не пиша. Но сега се записах та да влизам по-редовно в темата и да разбирам, какво ново из Пазарджик и пазарджишките мами.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 511
Магазина го откриха обаче района не са улучили:(

Представям си мургавото нашествие....

# 272
  • Мнения: 2 214
Магазина го откриха обаче района не са улучили:(

Представям си мургавото нашествие....
Те хората си ходиха като на изложение натокани, нагласени със цялата си челяд:)

# 273
  • София
  • Мнения: 1 511
 Grinning
Е,не.....много съм изпуснала.

# 274
  • Мнения: 941

Че защо да не са улучили района за магазина?  newsm78

Eeeee стигате пък вие дееее - и там живеят бели хора  Crossing Arms

Моя апартамент е точно на 100 метра от там (кръстовището при сфетофарите), а родителите ми живеят в КАТ махала.....обидихте ме  Confused 

Та къде да го направят този магазин, така че да НЕ пречи нито на движението, нито да образува допълнително задсръстване, да има достатъчно място за паркиране....а?   Освен извън града  newsm78

Пък и където и да бяха го направили първата седмица винаги щеше да има нашествие от мургавите ни съграждани...забравяте БИЛЛА като я отвориха какво беше месец наред  ooooh!

# 275
  • Мнения: 2 214
Мисля че разликата между Билла и Кауфленда е това че тук цените са низки и затова съмнявамсе да спре нашествието.
По въпроса за белите хора:), приди да отида да работя в комплекса въобще не съм разделяла хората на бели и други.
Стигна ми 2 месеца работа да разбера че както винаги Петьо е бил прав.
Няма да ви разказвам неговата теория и методи за интеграция но мисля че повечето българи ще се съгласни с него.
Много съжелявам че в Българие циганите са така, в Украина учих висшото си образование с циганка и беше ми най добрата приятелка, такова чудо като "Интеграция на малцинства" въобще не съм чувала.
То у нас ако започнем да интегрираме малцинствата трябва 70% от Украина да интегрираме защото какви ли не националности живеят там. Много ми е странно това с циганите в България, то и други неща ми се странни, ама ще си мълча че веднъж критикувайки нещо, чух "Да си седяла в Украина". 

# 276
  • Мнения: 227

 
Мислите ви,цветни ли са днес през този августовски ден?!

# 277
  • Мнения: 1 938
Привет, момичета!  bouquet Завърнах се! Laughing
Бях в Бяла, Попово, с. Иванча, Дряновски манастир, "Етъра" - Габрово, Шипка. Peace
Ето малко доказателства:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=273628

# 278
  • Мнения: 529
Нели,страхотни снимки   bouquet
Я дай малко пояснение - къде се намира с.Иванча?  newsm78

Къде се изгубихте всички????  Thinking

# 279
май май през тез горещини никой не му се пише
а пьк аз реших да драсна некой ред 
mathar of pearlS как си миличка по добре ли си вече
нелина страхотни снимки
ние започнахме процедурите така че ви моля стискайте палци всичко да е ОК от 3 септември ще сам 10 дни в София
уф да минава по бьрзо че ми се е свило сьрцето а и колко инжекциии ме очакват та чак ми се плаче

# 280
  • Мнения: 1 938
Нели,страхотни снимки  bouquet
Я дай малко пояснение - къде се намира с.Иванча?  newsm78

Благодаря!  bouquet
С. Иванча е моето село. Ето малко инфо:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B … D0%B8%D1%89%D0%B5)


stelieli82, успех!  bouquet
mother-of-pearlS, добре ли си вече?
Ване, къде си?
П.П. Радвам се за ползотворната среща в подкрепа на кърменето, организирана от РИОКОЗ!!! Съжалявам, че не бях в Пазарджик и не успях да присъствам.
П. П.1 Не мога да дам верен линк от Уикипедия. 1000 пъти опитах...
Хм, намерих му цаката...Като чукнете върху линка, добавете една скоба накрая - ей такава ), та да се отвори инфото! Twisted Evil

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 00:15 от Nellina

# 281
  • Мнения: 941
Благодаря че питате   bouquet
Ами относително добре съм  Peace  Намерих му цаката да не ме дърпа долу ниско - като седя трябва да го правя точно като бременните - изпружена на стола и изпъчилка корема, и като не се свивам ми няма нищо. Във вториник съм на доки, да каже повече новини - надявам се и пола да може, защото от отчетните някои момичета вече си знаят  Thinking
ЗА моя изненада изследванията ми са СУПЕР , само малко еретроцитите са ми с половин единица под нормата, каквото и да значи това  newsm78  И не мога да си разгадая САМА изследванията за антителата, нали съм отрицателна кръвна група....

Стелиели възхищавам ти се на това което правиш миличка   bouquet

Нелка, липсваше ни, ама както се изказахме и на срещата за кърменето -  Ива те замести достойно  Peace

Ванчето си е взела дом. компютър ама още няма интернет...а пък и компютъра нещо и създава ядове...та за това не се включва, нали е вече в болнични

# 282
  • Мнения: 1 938
Почерпка от сина ми:
 

Честит имен ден на Мимипими, Мама Мери, Mariabutti, Mari_pz !  bouquet

# 283
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на МАРИО и на другите именници!  bouquet

Nellina, да ти е жив и здрав именника!
С удоволствие разгледах снимките, много хубава почивка сте си направили.
А кога бяхте в Шипка?Аз имам рода там (в Шипка и Шейново) и миналата събота и неделя бяхме там на гости.Да не сме били по едно и също време?
Stelieli82, ще стискам палци! Peace
Mother-of-pearlS, и аз съм с отрицателен Rh.След първото ти раждане не ти ли биха Анти Д Имуноглобулин?

# 284
  • София
  • Мнения: 1 511
Честит празник!

Общи условия

Активация на акаунт