Дали да си легна с него ?

  • 6 590
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
Че лягай, бре! Какво е едно незаангажиращо еб...
После като пуснеш тема "Хем еб..... не го биваше, хем съм бременна и не знам от кого, хем май най-много искам с мъж си да остана....", ние пак ще те подкрепим с разумни съвети. Дотогава  - да живее разнообразието, то в брака, не зависи от теб, нали?

# 16
Ако си сигурна, че съпругът ти няма да разбере, ако си сигурна, че няма да хлътнеш, ако вземеш всички предпазни мерки - може да се получи нещо красиво и обогатяващо, нямаш 100 живота все пак. Но наистина трябва да е еднократна и обезопасена забежка, че после се появяват теми от рода на : "Драмата на една майка", "Кой мъж е смотаняк" и други в стил "Олеле" "Жива да не бях, защо му дадох"...
Това да изневериш не е геройство, не е и осъдително. И никой не би могъл да ти каже "Давай, направи го", или "Не, стой си на дупето", защото никой не е в душата ти и никой няма да поняся последствията от действията/бездействията ти.
Лично аз за себе си знам, че падне ли ми чуждичко - не отказвам. Но не мога да знам за друг човек.

Ще пробвам, но ще е по моя начин. Имам нужда от един хубав, разкрепостен и запомнящ се секс с чужд мъж, че да ми държи влага дълго време. Дано господинът ми отговори на очакванията и цялото това чудене си е струвало.

П.С.  Моят съпруг е много добър в леглото. От семейния ни полов живот не мога да се оплача - често е и е качествено. Но .... знаете какво е продълженито.  

# 17
  • Мнения: 4 841
П.С.  Моят съпруг е много добър в леглото. От семейния ни полов живот не мога да се оплача - често е и е качествено. Но .... знаете какво е продължениeто. 

 newsm78 Нямам представа какво е продължението, честно.
Все си мисля, че човек търси разнообразие, когато нещо не му отърва. Как така хем всичко е супер, хем иска нещо друго?

# 18
@Labrador
Личното и семейно щастие са взаимно свързани. Но! много често в един брак жената е тази, която винаги прави жертви - заради децата, заради семейството, заради близките. Свидетелка съм на много такива семейства околко себе си, говоря за по-старата генерация. Жените на по 50 изглеждат като на 70, забравили през годините за собствените си желания.
Но сега като погледнах един от отговорите на авторката, тук става май дума, за чисто един вид 'забавление'. Не мога да дам съвет за това, защото аз винаги се обвързвам и емоционално.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 783

П.С.  Моят съпруг е много добър в леглото. От семейния ни полов живот не мога да се оплача - често е и е качествено. Но .... знаете какво е продълженито.  
Не го знам продължението аз.
Обаче знам, че "Често и качествено" не вървят с "но".

# 20
ako si legnesh s nego ste zagubish semestvoto si bez znachenie dali ste ti haresa ili ne

# 21
  • Мнения: 2 891

П.С.  Моят съпруг е много добър в леглото. От семейния ни полов живот не мога да се оплача - често е и е качествено. Но .... знаете какво е продълженито.  
Не го знам продължението аз.
Обаче знам, че "Често и качествено" не вървят с "но".

Oсвен в думичката "мНОго"  Mr. Green

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... че да ми държи влага дълго време.
Това не го вярвам. Сега си пред дилема, но вторият път ще е по-лесно. И все по-лесно става нататък.

ako si legnesh s nego ste zagubish semestvoto si bez znachenie dali ste ti haresa ili ne
Ти ясновидец ли си?

# 23
  • Мнения: 197
Хе-хе, каква дилема само. Ако ти хареса после да не врънкаш мъжо за тройка, да го препотиш човека.... Иначе не мога да разбера как така нищо не ти липсва, а пък ти се иска. Ама давай, щом няма да навреди на никой. Един живот живеем..
Мъжете принципно са с различно мислене, така че дори да се опиташ да реагираш като мъж в тази ситуация, емоциите ти пак ще бъдат женски след това...природа.

# 24
  • Мнения: 3 459
Искам просто секс с чужд мъж. В случая ме води единственно тръпката да направя нещо ново, различно и
погрешно.

Имам нужда от един хубав, разкрепостен и запомнящ се секс с чужд мъж, че да ми държи влага дълго време. Дано господинът ми отговори на очакванията и цялото това чудене си е струвало.

П.С.  Моят съпруг е много добър в леглото. От семейния ни полов живот не мога да се оплача - често е и е качествено. Но .... знаете какво е продълженито.  

От написаното си правя извода, че или искаш да си съсипеш семейството, или ти е адски скучно и се чудиш к'во да измислиш, или жегата те е ударила яко!

# 25
  • Мнения: 214
Enita pita, щом ти се иска - действай, ама после се върни тук да споделиш впечатления или главоболия.

Каквото човек сам си направи и Господ не може да му направи. ooooh!

# 26
  • Мнения: 139
П.С.  Моят съпруг е много добър в леглото. От семейния ни полов живот не мога да се оплача - често е и е качествено. Но .... знаете какво е продължениeто. 

 newsm78 Нямам представа какво е продължението, честно.
Все си мисля, че човек търси разнообразие, когато нещо не му отърва. Как така хем всичко е супер, хем иска нещо друго?


Понеже се чувствам по сходен начин ше се опитам да обясня: когато всичко ти е наред, "уважават" те редовно и не за по 30 секунди се чувстваш по-удоволетворен от живота, по уверен, излъчването ти е някак си хем спокойно, хем притегателно.....и възможностите някой да те пожелае в похотливия смисъл на думата са много повече. Ако обратното - мъжът до теб се сеща за ласки веднъж месечно, ако не те обсипва с комплименти, ако има проблеми с ерекцията, а ти обвиняваш себе си за това, ако те критикува....се сдухваш и последното, за което си мислиш е сексуална забежка. Виж, може да се замислиш да прекратиш връзката при такова положение, а не да изневеряваш.
Ох, айде, че се размечтах, ама за момента при мен желаещи няма.

# 27
  • Мнения: 22 436
За мен това е голяма простотия.
Но пък щом те влече - действай.

А от друга страна - хубав, разкрепостен и не знам си какъв секс с човек, когото изобщо не познаваш - не виждам как би могъл да се получи. Поне не и според моите разбирания. Но ако си от хората, на които не им пука да се чукат с когото дойде, ок.

# 28
ako naistina si udovletvorena ot sapruga si ne bi si zadavala vaprosa za drug maj newsm78

# 29
  • Мнения: 836
Enita, забавляваш ли се?


Много са ти ясни на теб мъжете  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт