Кое е най-странното ,,нещо,,което сте яли или пили?

  • 6 160
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 272
Салата от медузи  Sick с добавени някакви други морски "вкусотии", жълти на цвят, с вид на гумената обвивка на двоен електрически кабел и със същата възможност за сдъвкване  Sick Sick Няма такава гадост, а да не ви обяснявам как се дъвчат и преглъщат тези неща...
Турските пишманиета са ми любими на мен, изглеждат като кълбенца вълнена прежда Wink

# 76
  • София
  • Мнения: 7 210
Гел за коса, и то за мой срам преди половин година.
Просто установих, че дъщеря ми е "похапнала", и първосигналната ми реакция беше да го опитам.
Доста гадничък вкус.
За мое успокоение, 5 минути по-късно хванах и мъжа ми да го дегустира.

# 77
  • Мнения: 2 759
                        Абсолютна традиционалистка съм, и като изключим пастата 'Мечо пух', пръст, цветя, лекарства, еленско, мечешко и тем подобни съвсем стандартни неща се записвам с делфин. Делфинското също ми се струва съвсем стандартно (за разлика от охлювите и морските деликатеси), но понеже отдавна е забранено се надявам да влизам в критериите.

# 78
  • Мнения: 154
                        Абсолютна традиционалистка съм, и като изключим пастата 'Мечо пух', пръст, цветя, лекарства, еленско, мечешко и тем подобни съвсем стандартни неща се записвам с делфин. Делфинското също ми се струва съвсем стандартно (за разлика от охлювите и морските деликатеси), но понеже отдавна е забранено се надявам да влизам в критериите.

Аууу това за делфина ме натъжи! Как не те беше срам!  Naughty

# 79
  • Мнения: 4 586
Бих се чувствал канибал в известна степен.

# 80
  • Мнения: 154
Нещо такова ... Същото се отнася и за конете, макар че кой знае колко конско сме изяли с колбасите. В Казахстан това месо е много популярно, конското де. Все още се чудя защо един народ, който уж толкова уважава това животно, го яде  Thinking.

# 81
  • Мнения: 750
Чипс от скариди! Mr. Green

# 82
  • Мнения: 2 448
аз сам яла бели бъбреци  и когато ми казаха какво е направо ми се  Sick а веднъж си правехме състезание като по малки във вкъщи и със сестра ми трябваше да изядем агнешка главичка със всички екстри,очи езика ама целия и т.н.наградата беше 10лв.аз спечелих ама беше  ужас.

Прочетох заглавието и помислих,  че става дума за нещо наистина странно, а то за агнешки дреболии. Какво му е странното на това, за мен си е една от любимите храни.

# 83
аз сам яла бели бъбреци  и когато ми казаха какво е направо ми се  Sick а веднъж си правехме състезание като по малки във вкъщи и със сестра ми трябваше да изядем агнешка главичка със всички екстри,очи езика ама целия и т.н.наградата беше 10лв.аз спечелих ама беше  ужас.

Прочетох заглавието и помислих,  че става дума за нещо наистина странно, а то за агнешки дреболии. Какво му е странното на това, за мен си е една от любимите храни.
е да ама очите и онези малки костички в удебелената част на езика не са чак толкова вкусни,но все пак въпроос на вкус

# 84
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Козе виме Shocked
Свеки го беше направила и в началото помислих ,че е шкембе.Но като ми казаха какво е не можах да повярвам.Не беше много лошо.

# 85
  • Мнения: 2 759
...Аууу това за делфина ме натъжи! Как не те беше срам!  Naughty ...
                      Знам ли, не ме беше...

# 86
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Нещо такова ... Същото се отнася и за конете, макар че кой знае колко конско сме изяли с колбасите. В Казахстан това месо е много популярно, конското де. Все още се чудя защо един народ, който уж толкова уважава това животно, го яде  Thinking.

И тук в Испания ядат конско.Дори педиатрите го препоръчват за деца,че имало много високо съдържание на желязо и било по-хубаво от пилешкото и телешкото. Peace

# 87
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Пила съм водка, в бутилката на която имаше...змия Sick Естествено, показаха ми бутилката след като бях изпила чашата Rolling Eyes Действието се развива в Германия.

# 88
  • Мнения: 494
Да,и в Германия все още има заведения,където се предлага конско месо. За мене би било вътрешна борба,дали да го пробвам изобщо. Казват,че било вкусно. Иначе съм доста пощелива, щраус, змия,гълъби, октоподи,кенгуру,  newsm22

# 89
  • Мнения: 84
От месата - нутрия и катеричка. Също е крокодил, антилопа и щраус, но за Африка това е нормално.
От морските - стриди - за някои предполагам не е странно, но аз дори и риба не ям, та тез сурови лигави гадини в повече ми дойдоха. И като им изцедиш лимон отгоре се свиват и гърчат, блях....
за пиене - какво ли не, но най голямото достижение май си остава чистият спирт с вода и глицерин по време на алкохолната криза около 90та година. И спирта от вишничките за фламбиране на мама. А, и негърска домашно приготвена бира от едно странно растение с жълти топчета.

Общи условия

Активация на акаунт