Кое е най-странното ,,нещо,,което сте яли или пили?

  • 6 157
  • 116
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 154
Пила съм водка, в бутилката на която имаше...змия Sick Естествено, показаха ми бутилката след като бях изпила чашата Rolling Eyes Действието се развива в Германия.

Това, доколкото съм запозната, е корейски специалитет. В Търново навремето имаше магазин за корейски стоки. Там продаваха такава напитка, ама бутилките не бяха увити  Sick. Иначе са ми разказвали, че тояно така постъпват и в Корея - показват накрая.

# 91
  • Мнения: 7 605
Бондеги , пържени копринени 4ервей4ета, в Корея. Откаzах да ям пресния октопод, наряzан жив. Смелите консуматори твърдят, 4е се zасмукали в буzата.

# 92
  • София
  • Мнения: 2 271
Странни неща май не съм яла. Или поне не се  сещам...
Но веднъж си направих чай от смрадлика. Само смрадлика  Sick  Много е гадно и май в концентрация е и отровно.
Докато кажа на майка ми, че ще повърна, вече тичах към тоалетната. Повръщах цял ден. От тогава не обичам чай...

# 93
  • Мнения: 142
Странни неща май не съм яла. Или поне не се  сещам...
Но веднъж си направих чай от смрадлика. Само смрадлика  Sick  Много е гадно и май в концентрация е и отровно.
Докато кажа на майка ми, че ще повърна, вече тичах към тоалетната. Повръщах цял ден. От тогава не обичам чай...
Аз си го бях правила за гаргара докато бях болна от гнойна ангина. Е, познай дали и аз не повърнах на секундата... Ноиначе много обичам чай. Най-вече липов Simple Smile

# 94
  • varna
  • Мнения: 676
Суров охлюв! newsm62

# 95
  • София, България
  • Мнения: 5 608
камилски кебапчета  chef

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Яла съм живи охлюви.
Свински ташаци съм яла.

И с тая уста приказваш  Laughing

# 97
  • Мнения: 604
Веднъж пих чопито мисля се казваше, и в бутилката имаше
умрял гущер Mr. Green!
Обаче не беше лошо на вкус·

# 98
  • Мнения: 2 970
На Каварна -салата от месото на рапани -жилаво ми се видя, ама нали го изнасяли за Италия - да не се мина и да го опитам smile3534
Стриди и разни охлювчета в Франция - интересно беше...
А иначе майка събираше остатъци от хляб и закуски, каквито оставаха в къщи за кокошките на баба. И един ден сме тръгнали за село с моята братовчедка /тя по-голяма от мен / -и чакахме рейс и после пеша по пътя, че като отворихме торбата -ами то такива вкусни неща намерихме...След това много ни се подиграваха, още повече , че аз бях кльощава и злояда /и даже инжекции ми слагаха за  подсилване/ и майка ми се чудеше какво да сготви за да ми угоди. След този случай решиха , че съм здрава и като съм гладна ще ям...Вярно си е newsm78

# 99
  • Мнения: 265
уасаби , те такова нещо няма- разкихах се, сълзи ми потекоха , разцивкавих се накрая и стомах ме преряза  с някакво суши го сервираха . Тия дни се върнах от Тунис , екскурзовода когато бяхме в пустинята ни раздаде на всички някаква странна смес  , каза  да го пробваме било някакъв вид дрога , едни смъркаха ,други го близнаха аз също - накрая каза ,че било говно от камила  Joy newsm78 не знам наистина какво беше но има странен вкус , накрая един ни продаде на всички от въпросната смес по едно топче за левче - взех си ама си го пазя , знам ли може пак да се пробвам  Laughing

# 100
  • Мнения: 2 189
Солети от изсушено щраусово месо....

# 101
  • Мнения: 1 101

Супа приготвена с свинска кръв.... Sick
Но е много вкусна наистина bowuu

# 102
  • Мнения: 503
Преди години ядох язовец   ooooh!  с ориз ,сготвен от бременната ми братовчедка .Мъжът и го блъснал през нощта с колата.Казали му ,че е от породите дето ставали за ядене и тя милата решила да му го сготви.Аз и сега се чудя   newsm78 на акъла си,хем знаех ,че е язовец и пак  го опитах.Имаше вкус на заешко.
Хамела е голяма работа.

# 103
  • Мнения: 4 586
През 1977 ядох котка, но не знаех какво е.
Старите кучета в казармата добре я бяха докарали.
Знаейки съм ял смок и катерички.
Вярно ли е, че франсетата ядяли заешки приплоди?
Братовчед ми запържва боб с кръв. Много вкусно става.

# 104
  • Мнения: 1 212
Една розова детска паста за зъби ,ама не си спомням как се казваше 
Мечо Пух?

И аз към феновете на някогашните детски пасти за зъби  Peace .....  Laughing
Тъкмо им бях свикнала на вкуса и нашите ми пробутаха "Поморин" ..  Mr. Green
Яла съм и "череши с мръвка"  Wink Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт