Корместата тема - хайде на големите шкембета и на големите дупета - 2

  • 21 397
  • 505
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 686
Лили, аз за мен си бях харесала 13 като дата. Много ми се ражда на 13 Неделя. Та можем да се договорим нещо.  Hug


Дадено! Има някакви си 3 дни до тогава. Ще ги изтрая.

 Hug

# 31
  • Мнения: 686
Май всеки ден тази тема започва и завършва с нас  Mr. Green и ще започне да ви писва, (ако вече не ви е писнало Mr. Green)

Надявам се много скоро да ви оставим да си отдъхнете.

 Hug  Heart Eyes Hug

# 32
  • Мнения: 3 621
Лили , снощи те сънувах че си родила пред компа докато ни пишеш съобщение че отиваш да раждаш  Laughing
Твойта мома обича да кара всички да я чакат, да му мислят мъжете дето ще и определят срещи  Joy

# 33
  • Мнения: 686
Нефертити, аз с това киснене пред компютъра, може и да родя...ама...не днес
Поне се моля, момата като си стои толкова спокойно, после да продължи да бъде спокойно бебе

 newsm78 Рита не трябваше ли днес да води чипоноска на преглед?

 Hug Heart Eyes Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 1 098
Бяхме на лекар днес с малката ми чипоноска.
Мерихме пак таз, оказва се че съм с по сантиметър
по-тясна отвсякъде, бебето е с тиква 9,58 см. не се е
смъкнала в малкия таз, шийката е над 50 % скъсена,
плацентата не е почнала да зрее, но водите били почнали.
Заради стеснението и главата препоръчаха секцио.  Докторката
ми каза, че ще види дали главичката като я пипне ще си отиде нагоре,
и така се оказа че става, каквото и да значи това.
Аз като си помисля, че нещо може да навреди на детето
и полудявам. Милия се опитва да ме кара да чакам да пробвам
нормално да родя, и ако тогава не ставало , секцио.
Малка каша ми е в главата, но и да е планирано вие си
знаете , че няма да ви кажа.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 123
Ритка ,миличка не се притеснявай-важното е бебка да е добре.
Мен ме имаха за едра,щото тоя док тука не ме виждал като слаба и сигурно си мислеше,че съм широчка и даже не ме мери.
 При последният ни преглед ,няколко дни преди раждането, главичката ни беше 9,25 - не знам колко е пораснала после за 4 дни и колко е измерена точно,но при мен не можа да мине през таза.
 Дори да се наложи секцио-не се притеснявай - това е по-добре ,отколкото да започнеш нормално раждане и бебка да се мъчи.Жори се роди с много деформирана главичка,от това че не е могъл милия да премине.Това според мен е по-голям стрес от това да родиш направо секцио.
 С това не те агитирам за секцио разбира се,а просто ти казвам,че няма страшно ако това е по-добре за беба.
 Аз съм до към 2ч. на линия,ако нещо искаш да споделиш и утре сутрин също! Hug Heart Eyes

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Светле тук съм и ви чета всеки ден. Радвам ви се ден и нощ дет се вика и стискам палци на всички Heart Eyes но имам страшно много работа а времето не ми стига пуст. Ако деня беше 25ч. пак се съмнявам, че ще ми стигне.
Снощи диването стана и започна да реве...ами как няма да реве като гъза му пълен с пясък от детския кът...а той заспа в колата на прибиране Crazy
Ритко много е важна вярата в доктора.  Heart Eyes и характера на чипоноска де Mr. Green Щото и аз имах вяра на докторката....и се реших на секцио /тук страховете ми бяха, че няма да видя веднага Слави дали е добре и дали има десет пръста на ръцете и краката и дали има нос и уста Crazy/ но в крайна сметка характера на диването е важен...излезе си нормално един час преди часа за секицо...за едни час раждане Mr. Green
Целувки на всички Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 7 114
Ритко, знам че сама ще решиш как да родиш. Всичко ще бъде в името Чипоноска-Къдрокоска, но и заради теб самата. И я остави Хера какви ти ги говори  Mr. Green - нямало да видиш чипото копче веднага.  Mr. Green
 

# 38
  • Мнения: 3 166
Рита, и аз си мисля, че като тръгнеш да раждаш, ще решиш на момента. Инстинктът ти ще покаже кое е най-добре за бебонка. Знам, че всичко ще е наред и ти го знаеш, нали? Още мъничко и ще се гушате с малката кукла.  Hug

Херка, ма ние нали те пращахме на почивка, а ти какво - увеличи дозата работа. newsm78 ааа, ти си мод, ама за съм Класна и обичам да следя нещата изкъсо - айде на почивка!

Аз пък да се оплача - днес ме микат в болницата. Оказва се, че тъпата Здравна каса отново не е доизмислила нещата. Представете си за серклаж ми се полагат точно поределен брой дни болничен. Оказва се, че те изтичат сега, а до майчинството имам още 20 дена. и перспективата е или да ида на работа или да влезна в болница. На обед ме викат, ама с глваната акушерка си говорихме, че ще се помолим на завеждащия да ме приемат и да ме пуснат, а пък да си се водя там. Ама това са си наши пманове. Дано да стане, че никак не ми се лежи в болница. Е поне ще ми направят малко изследвания днес. Grinning

# 39
  • Мнения: 515
Рита  Hug ти решаваш миличка ,и каквото и да решиш то ще е правилното решение и в двата случая ти престои една незабравима среща с една малка чипоноса и къдрокоса красавица  Heart Eyes Hug

Струва ли ми се или  Лили  днес не се е отчитала тук  newsm78  Thinking

Светле важното е че няма причина да лежиш в болницата малко да размениш обстановката  Wink все пак дано уговорката с акушерката да стане  Hug Peace

Аз в Понеделник бях на преглед и казах на лекарката си че имам някакво течение ,тя ми взе ваг.секрет и вчера си взех изследванията оказа се че имам гъбички Sad #Cussing out много гадно ,и за мен това е достатъчно да се притеснявам както аз си знам  Rolling Eyes както и да е предписаха ми лечение и от днес започвам да се боря с гадовете дано накрая победителя да съм аз. Praynig

# 40
  • Мнения: 3 621
Рита сигурна съм че ще вземеш най-правилното решение, не е важно как малката чипоноска ще се появи на бял свят , важното е и двете да сте живи и здрави и да се гушкате скоро
Светле аман от безумия в здравната ни система, ама ако се налага малко хотел .... пък и това са бели кахъри както казваше баба ми
Хеленка дано ги пребориш гадовете
И на мене Лили ми се губи днес , дано е тръгнала да ражда  Praynig
 и тък като днес е пожелавам хубав  smile3558 уикенд на всички
Всички имате много поздрави от Хриска-писка, те са добре, бременее си на спокойствия и може би още днес тя ще се включи да разкаже самичка

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 11:24 от Nefertity

# 41
  • Мнения: 686
Не съм тръгнала..., записах се само в месечната.

Рита, мила - успокой се, когато момента дойде, ще вземеш най-правилното решение  Hug

Хелена, дано пребориш гадовете   Hug

Светълче, тъй като следват почивни дни, надявам се "да ви мине номера" и да те пуснат, но дори и да се наложи да останеш - приеми го като кратка смяна на обстановката или репетиция за септември.  Hug

Приятен уикенд и от мен!
 Hug Heart Eyes Hug

# 42
  • Мнения: 611
Ехооооооо кореми как сте  Heart Eyes

Разбрах че си имаме нова шкембелийка Laughing как се радвам самооооооо , направо се размазах от кеф Mr. Green
Яна и тук честито мило , всичко ще е наред този път нали знаеш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сега ще чакам скоро да ми се обадите за една бургаска среща Hug

Лиленце вчера те мислих теб , но виждам че още си с бебка в корема  Laughing Хайде дано да е тези дни радостта , че сигурно ти е много нервно вече Hug Hug Hug Hug
Светле ти си добре надявам се Heart Eyes Нови фобии има ли Hug Mr. Green
Ритке и при теб му се вижда края , другия път като пиша ти вече може да си гушнала чипоноска Heart Eyes

Чао за сега от мен и погал по коремите  Hug Hug Hug

П.п. Да кажа и нещо за мен все пак де  Mr. Green Ние с бебко сме добре , такива шутове ми раздава а аз му се радвам само и се хиля  Laughing
Другата седмица съм на преглед за да видим как расте и после на 25-ти заминаваме на морееее Grinning

# 43
  • Мнения: 1 008
Ритка, имай вяра в доктора, всичко ще е наред. Най малко искам да те обърквам, но ако ти препоръчват секцио, по добре според мен да е планирано. Защото ако чакаш да решиш на момента и тръгнеш да раждаш, а се окажа, че се налага секцио е най неприятния случай, ще изпиташ и двата вида болка - от контракциите при естественото раждане и от операцията после... Каквото и да решиш, с теб сме  Hug
Ели, дано бързо ги пребориш гадините  Hug Много положително мислене  Wink
Хриска, радвам се че сте добре с бебко. Приятно ви моренце!

# 44
  • Мнения: 686
Записвам се в темата и с дата 12-ти. Цял ден се дебна за симптоми smile3515

Общи условия

Активация на акаунт