Днес съм радостна защото...2

  • 92 113
  • 644
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 130
Честит Мартинко!   bouquet А това, че Дени се е ориентирал в отношенията ми стана много смешно.  Joy Heart Eyes
Имам си вече една голяма бърборана. Всичко обяснява, довършва стихчета и песни (само по текст без мелодия, защото в това че не може да пее прилича единствено на мен). Повтаря всичко.  Heart Eyes

# 571
  • Мнения: 3 621
Да е живо и здраво братовчедчето на Дени. И батко му да не го бие, а да му се радва.

п.п. В тази връзка, като се роди Шошко, сестра ми подготвяше племенника ми, че бебетата се пипат и се целуват само по крачетата. Все още нашия батко целува Шошко само по краката.  Joy

# 572
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Жив и здрав да е малкият Мартин!!! Hug

А Дени ще си смени мнението. Абсолютно съм сигурна.  Hug

# 573
  • Мнения: 1 056
Да са живи и здрави, Марти и Дени . Много да се слушат и обичат Party

# 574
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Силве да ти е жив и здрав племенника и много да ви радва!
Дано по-често има за какво да пишем в тази тема.

# 575
  • Мнения: 714
Силве, Hugчестит Мартин-да расте здраво,щастливо и умно дете!  bouquet

# 576
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
 Heart EyesБлагодаря ви много  Hug

# 577
  • Мнения: 3 016
Силви и тук да Ви е жив и здрав мъника!Много се смях на приказките на Дени .... Grinning

# 578
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Днес съм радостна защото...ами просто защото с моят съпруг имаме годишнина. Вече 29 години сме заедно!!! Създадохме дом. Обичаме се въпреки несгодите и животът ни, който все е назаем... Искам до него да остарея... Той е моята опора, сила и величие. Той ми дава любов и разкри пред мен тайните на живота. Той ме научи на толкова много неща... Обичам го безкрайно и си пожелавам да изживеем годините, които са ни определени в тихо и спокойно семейно щастие...

Мили момичета, едва изчаках да премине полунощ за да споделя именно с всички ВАС тази моя радост. Защото тук няма злоба и завист. Тук всичко е чисто и от сърце... Hug

# 579
  • Мнения: 1 056
 smile3501 smile3501 Карма,от сърце ти пожелавам да остареете заедно и все така да се обичате   bouquetЕдин ден да се радваш на внуци и да ни поканиш на Златна сватба Laughing bouquet  

# 580
  • Мнения: 714
Карма135 ,ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА!!!
Толкова топли и истински думи,извиращи от дъното на душата,където освен парещата мъка и болка ,виреят и такива прекрасни чувства!Бъдете щастливи,вървейки по своя път и нека той да е дълъг и обсипан с цветя,а ако се появи препядствие-да го преодолявате заедно!
    Ииииии,Карма-до всеки такъв велик мъж,стои една велика жена! Hug Hug Hug

# 581
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Карма, прекрасно е, че имате такава силна и благословена връзка! Желая ви още дълги години любов и щастие!   bouquet

# 582
  • Мнения: 7 130
Карма, и когато го докарате до диамантена сватба, все така да звучиш!   bouquet

# 583
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Благодаря ви момичета!!!!!!!!  bouquet Hug Hug

Разплакахте ме... Embarassed

Но този път сълзите са сълзи на щастие... Heart Eyes

# 584
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Денят на топлата любов...
Създадена от чистите ръце.
Денят на силната любов...
Събрана във едно сърце.
Денят на светлата любов...
Родена за едно лице.
Денят на вечната любов...
На тази дето ни влече.
Това е нашата любов.
Като безкраен лунен път.
Преминала по път суров.
Обичаща.През стон светът.
Безкрайна.Топла и една...
Любов, създадена за нас.
Обичаме се. И сега
тук го споделяме със вас...!!!


Лично творчество  Embarassed


Посвещавам го на мъжът, който 29 години неотлъчно е до мен в радост и болка... На моят прекрасен съпруг и баща!

Общи условия

Активация на акаунт