Днес съм радостна защото...2

  • 92 115
  • 644
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 131
Светланче, думите ми се губят съвсем! Но съм радостна, че не се предаде, че издържа на изпитанията и страховете си и даде живот на едно прекрасно малко човече!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 543
Здравейте, днес е хубав ден за мен! Вълнувам се страшно заради кръщането на ЕММА, а моят мил Тино за утрешния си имен ден си подари ЗЪБЧЕ!

Нямаше обичайните признаци на температура, рев, безсъние и пр. Беше само с една идея малко по - неспокоен и малко по - лигав.

Постоянно се моля и благодаря на Бог, че ми е дал повече, от колкото съм искала и чакала.

# 92
  • Мнения: 651
Днес съм направо щастлива на квадрат  Laughing. Току-що разбрах, че не само Светлето днес е станала мама, а и много близка моя приятелка. Е две дълго чакани бебета с две супер щастливи майки няма как да не ме карат да се хиля глуповато, макар и сама  Laughing.

# 93
  • Мнения: 1 369
...денят ми започна с един прекрасен смс, който ме направи толкова щастлива! Няма да забравя как Светлето преди 8-9 месеца ми каза по кюто, че има положителен тест... Зарадвах се много. Но и изтръпнах... от страх.  Защото бях прекалено близо до нея при втората й загуба. Защото видях щастието в очите й предишния ден и празния й поглед на следващия. Възхитих се на смелостта й въпреки всичко да опита отново.  И днес тя осъществи мечтата си!
...когато я чух следобеда, вече се кърмеха:) И вече се тревожеше като истинска майка дали на бебчо му стига коластрата Heart Eyes

И сега като пиша това ми се насълзяват очите. Наистина днес съм не радостна, щастлива съм за Светлето!!!

...радостна съм и защото прекарах няколко дни с една наша мама, която ми беше огромна опора по време на бременността и ми вдъхна огромна надежда в най-тежкия за мен момент тогава.  А сега и двете имаме децата си. Вървяхме една до друга в паркчето, бутахме колички заедно... понякога нещо толкова елементарно за едни означава толкова много за други. Само ние тук си знаем. И дано никой друг повече не узнае това...

# 94
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
щаслива съм
защото Светлето почти токри този форум с РОни, а сега ще видя бебето й и чакаме следващото
защото тук има и др момичета започнали този подфорум, които вече гушкат малките си
защото виждам как все пак Господ освен да взима и дава....
защото все пак има надежда за щастие дори в нещастието
защото ви обичам мили мои дружки и ще ви нося в сърцето си днес на кръщенето на моята щерка и ще се помоля да утеха и щастие за всяка една то вас
ще се помоля за бебе за тези, които исакт и за здраве и лека бременост и безпроблемно раждане на нашите мили бременлинки
за вас мили мои! за нас! за всички ни - по-хубви и светли дни!

# 95
  • София
  • Мнения: 1 941
Няма друго такова блаженство от първата прегръдка на две същества, копняли един за друг толкова дълго, търпяли и чакали... Всичко е толкова реално, а въпреки това трудно се възприема, та то само часове преди това е мърдало в корема на мама. Първото гушване...притихване в обятията на мама и тишината се нарушава само от звука на сладкото цокане на малки устенца... Светле, щастлива съм, че усещаш това щастие. Heart Eyes

# 96
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
Наде

# 97
  • Мнения: 825
щастлива съм за Светлето  Heart Eyes
Наде,  Hug Hug Hug

# 98
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Щастлива съм за Светлето  Heart Eyes

Щастлива съм, че най- накрая и намерих работа. Все още ми предстои обучение и оборудване на офис, но все пак съм одобрена за позицията. Вече се бях отчаяла...

# 99
  • Мнения: 226
Много, ама много щастие желая на бебче и на теб Светле!Благодаря, днес се чувствам щастлива благодарение на теб!
Благодаря на Бог за този БОЖИ(ДАР). Здрави и много щастливи да са всички, и мама,и тате, и бате! newsm51 newsm44

# 100
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Тарталета, честито! Дано си доволна от работата и заплащането, и случиш на колеги и шефове!

# 101
  • Мнения: 543
Днес празнувахме първия имен ден на моето единствено /за сега/ съкровище! Желая му само здраве, и на нас също, за да можем да му се радваме още дъъъъъъълги години!

# 102
  • Мнения: 656
Светле,днес съм изключително радостна за теб.Започвам седмицата с тази прекрасна новина.

# 103
  • Мнения: 7 131
Диманче, много се радвам за теб! Дано колективът ти бъде свестен, както и шефовете.

# 104
  • София
  • Мнения: 1 941
Щастлива съм, че най- накрая и намерих работа. Все още ми предстои обучение и оборудване на офис, но все пак съм одобрена за позицията. Вече се бях отчаяла...
Диманче, браво! Успех! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт