Комплекс "Петрелийски" - Огняново

  • 19 417
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
В Петрелийски се обаждах по телефона и за сумата от 78 лв за двойна стая е включено - паркинг, закуска, басейн, шезлонг, сауна, парна и турска баня. Изредих ги както ми ги изреди момичето на рецепцията

# 16
  • Мнения: 3 622
Днес направих резервация и изпратих капаро за хотел "Петрелийски" - като се върна ще кажа как е  Peace

# 17
  • Мнения: 1 072
Вчера се върнах от там. Влюбена съм. Специално наснимах апартамента, щото обожавам старинни мебели, а и вътрешната облицовка на стаята беше от лакиран, цепен камък. Много ми хареса обстановката. Всъщност липсва доброто обслужване, но на такова място това е последното нещо, за което се сещаш. Водата е вълшебна, топла е, но не гореща. Идеална за деца. СПА-центърчето е новичко, има едни специфични стенописи, нямаше компетентен, когото да разпитам. Абе, доволна съм и има какво да се види.

# 18
  • Мнения: 3 622
Летящата крава много ме зарадва с тези думи. Ние ще сме компания и сме запазили 4 стаи и два апартамента. Аз с мъжа ми и детето ще бъдем в апартамент и се надявам всичко да е супер  Hug

# 19
  • Мнения: 1 072
Пожелавам ви много приключения, приятни емоции и достатъчно време да се насладите на природата.

# 20
  • Мнения: 3 622
Пожелавам ви много приключения, приятни емоции и достатъчно време да се насладите на природата.

Благодаря  Hug
Ще пиша като се върна

# 21
  • Монтана
  • Мнения: 499
Огняново до Гоце Делчев ли  става на въпрос?
Вчера бях там по работа, но вероятно не съм разбрала за какво приказно място става на въпрос,същото е като да стигнеш Рим и да не видиш папата  newsm78

# 22
  • Мнения: 3 622
poliral същото е до Гоце Делчев  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
Разгледай и хотел Елиас. Ние бяхме там септември 2007 г. и останахме доволни.
Много харесахме Делта и дори мислим този септември да ходим там, но сега започвам да се чудя дали да рискуваме или пак да си ходим в Елиас на познатото.

Още един положителен глас за Елиас  Peace
Бяхме през април, хотела има нова и стара част, новата разбира се е по-хубава.
Бързо действат в сервирането, храната беше супер, ние бяхме голяма компания.
Поръчахме си гозби със заявка - пълнен заек и капама, ммммм като се сетя ми потичат лигите Laughing
Има два басейна навън, за април месец си беше добре водата и се къпахме.

Абе с две думи, пак ще ходим там  Peace

Хотела е съвсем близо до Делта.

# 24
  • Мнения: 331
Ние сме ходили в Петрелийски, ама беше доста отдавна... Явно доста неща са променили оттогава - нямаше СПА, имаше само един басейн и ресторантчето на хотела... Като цяло останахме доволни тогава, главно защото цените бяха поносими и защото басейнът беше хубав и водата топла както бяха обещали Simple Smile Това, което не ми хареса, беше, че и в стаите водата идваше явно от минералния извор и миришеше яко на развалени яйца (явно е богата на сяра таз вода) и къпането беше леко неприятно поради този факт. Другото беше ресторанта - нямаше голям избор в менюто (не е чак такъв недостатък), а по принцип в околността не видях да има къде другаде да се иде да се хапне - може би в другите хотели е имало ресторанти, но тогава всичко ми се видя ужасно запуснато и безлюдно там, не знам защо...

# 25
  • Мнения: 3 622
Дудинка благодаря ти за отговора, но както по горе писах вече пратихме капаро за хотел Петрелийски. Ние сме доста голяма компания и сме запазили повечко стаи там. Оказва се че се обаждам много късно и на някой места няма толкова стаи за да ни поберат - вече са заети Peace
dan.dim  по принцип ние сме на 6-дневен поход в Пирин и решихме за релакс да останем още три дни в Огняново. Мисля, че ще го преодолеем това с мириса на водата, като се има предвид че по хижите на места даже няма и вода. За яденето смятаме да отскочим до Лещен  и Ковачевица, че там имало хубави кръчми пък и да разгледаме наоколо

# 26
  • Мнения: 331
Tasha, тогава предполагам, че ще останете доволни  Peace Това с мириса на водата наистина не е кой знае какъв проблем, просто като си тръгвахме всичко вече ми миришеше. Приятна почивка!

# 27
  • Мнения: 3 622
dan.dim благодаря  Hug
Като се върнем ще пиша впечатления

# 28
  • Мнения: 2 255
 Joy там в района и в тоалетните тече мин.вода  hahaha мирише и е леко хладка, не става за пиене  #Crazy но това не е проблем  Peace
рестораната на хотел Рай е супер поне досега винаги е бил  Praynig ние предимно там се храним като ходим  Rolling Eyes
в лещен и ковачевица няма кой знае къде да се яде - май по 1 кръчма ...  2  newsm78
иначе мястото е страхотно за почивка и релакс ...а за разходки вълшебно  Hug
така ми се ходи пааакккк
много приятно изкарване  thumbsup и пиши после как е в Петрелийски, че там не сме отсядали  Thinking

# 29
  • Мнения: 3 622
много приятно изкарване  thumbsup и пиши после как е в Петрелийски, че там не сме отсядали  Thinking

Благодаря  Hug
После ще пиша как е било

Общи условия

Активация на акаунт