За нас-жените над 40

  • 8 662
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
И аз да се включа - на 18 миналия месец навърших 40, но съм вдвете групи на майки с поотраснали деца и на майки с малки деца - чисто по мой избор Simple Smile

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Все още не съм на 40. До ноември има време.
Когато навърших 30, изпаднах в криза. Отдадох се на самосъжаление. Сега се чувствам далеч по-добре от когато и да било. Според децата ми съм най-красивата майка, но според мен аз съм единственото, с което разполагат Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 762
shazi , хем сме наборки, хем една зодия, пък и голямите деца са ни почти на една възраст  Peace За второ детенце не се престраших. Пък и се разведох. Ще се радвам на тези на приятелките ми. Повечето гонят 40, някои ги подминаха дори, но всички са с малки дечица.  Hug Много им се радвам  Hug

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Аз от години се каня да си родя трето,но вече май ми мина мерака.

# 19
  • Мнения: X
Хайде и аз в кюпа...На 41,ама не ми пречи... newsm44 newsm68. Като се погледна в огледалото,не виждам това,което преди 20 години,но се чувствам на 15.
Всъщност как трябва да се чувства жена на 40 и ....?

# 20
  • Мнения: 265
Eй ме на и мен  Simple Smile На 42 , е ще ги навърша края на декември ( най- малка съм от набора ) Sunglasses имам син на 18 г , неговите приятели викат "и твоита майка също "- песента на Ъпсурд  , и дъщеря на 10 г  - според целия клас съм най -хубавата и модерна майка  Rolling Eyes пък и карам джип , което хептем впечатлява децата  newsm78 Казвам си смело набора които съм и хич не ми пука , изглеждам страшно добре за възрастта си , е от към гръдна обиколка съм зле ,но не е болка за умиране  Simple Smile Работата ми е такава ,че  изисквам лична карта  , като видя някоя с 10 пък и 15 год по малка от мен как изглежда ..... направо ми е мило на мене си  Simple Smile  ( не можеш да се понасяш , чак ти идва да си посегнеш ,както се шегува колегата )
Чувствам се страхотно на 42 - с пораснали деца , хубава работа , независима ,  хубава фигура , нямам брада и мустаци  .......  какво да иска повече човек а ?

# 21
  • Мнения: 2 700
То, кажи-речи и аз при вас. Ще обърна 40-така след няма и месец. Laughing
Не знам дали съм в криза или не.  newsm78 Понякога съм преизпълнена с енергия, понякога ме обхваща меланхолия. Не го свързвам с възрастта, защото подчертано не се замислям за нея. Но загубих родителите ми, дъщеря ми порастна (не много, но вече достатъчно) и някак ми остана повече време за размисъл...

# 22
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Няма да пиша много, защото съм от тези, които се ужасяват от ЕГН-то.
Да не съм аз приятелката, която си описала? Wink
И аз съм май от тези,които се ужасяват от първите две цифри в ЕГН-то.Въпреки че не изглаждам на 42,но има моменти,в които
се питам-дали ще мога пълноценно да отгледам децата си ...ей такива глупости са ми в главата.
В последният брой на сп."Жената днес" имаше тема за жените,които са в предклимакс,климакс и се изказваше мнение,че е най-трудно една жена да си признае,че е в този етап от живота си и състоянието ,в което се намира-душевно и физическо.
Възрастта е наречена втори пуберитет.
Не искам да се оплакваме,но и не искам да си крием главите в пясъка.Браво на тези,които са заредени с оптимизъм и се чувстват добре. Peace
И аз съм много оптимистична пред колеги,ведра,с чувство за хумор,но остана ли сама със себе си се чувствам не на 42,а на 100.

# 23
  • Мнения: 461
Такаа значиии - и аз съм за тука. Mr. Green
Аз пък симулирам с най-артистичните си способности на които съм способна критическата  Mr. Green и съм ЗАБ-РА-НИ-ЛА на всеослушание да  ми се мяркат пред очите, ако някой реши да се "разболява"  пак от пуберски изцепки, или пък другия да ми се прави оттук нататък на 50-годишен плейбой с любовници на възрастта на щерката.
Кой, каквото иска да прави, ноооо ... без аз да научавам и най-важното - да се оправят сами и да не ме намесват в бъркотии!!! Laughing
Няма цял живот да вървя след тоз и след оня  Naughty
Пък и някой беше казал, че животът започва след 40-те и повече от естествено е, че трябва да започне  с привилегиите ми.
Смятам да се възползвам от това, като депутат от приватизационна сделка. Sick



# 24
  • Мнения: 532
Записвам се и аз тук! Преди дни станах на 43! И какво? все тая:)Аз съм си Аз!:).....Търпя промени ,но поносими,после им свиквам и така...до 100..най малко Joy

# 25
  • Dobrich,Mariazell/ Österreich/
  • Мнения: 10
И аз се присъединявам към мамите на 40.Може би с наи-малкото беб4е на 6 месеца и друго дете на 12.Малко ми идват нанагорни6те пубертетски вълнения и смяна на памперси но това е от друга страна страхотна лудница LaughingПросто нямам време да се замисля,4е едва преди няколко дни станах по-голяма с 1 година Simple Smile

# 26
  • Мнения: 25 647
Търпя промени ,но поносими,после им свиквам и така...до 100..най малко Joy

Аааа, 100 стигат! Naughty
 Не ща повече, че много ще се сбръчкам, пък аз съм суетна...  Flutter

# 27
  • Мнения: 761
Хайде и аз да се включа на 45 и с 7 годишна дъщеря:))

# 28
  • Мнения: 265
Браво на всички   bouquetПовечето са позитивно настроени  на тази възраст , което значи много . Така трябва . Аз лично се почувствах зле когато навърших 40г , нали не се празнува рождения ден ....близките ми знаеха ,но повечето хора не , родена съм  на 30 декември , знаете еуфория покрай празниците ,всеки пазарува , срещах познати честитяха ми и искаха да ги почерпя по едно ....а аз казвах -не мога правя 40г и не се празнува ..... повечето се изненадаха , но го приеха , аз също  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 187
С удоволствие се включвам и аз! Скоро ще навърша 47, а синът ми 6. Доскоро бях рядка птица, но вече не е така. Все повече жени раждат след 40, а от опит ще кажа ,че децата ни подмладяват и се чувстваме супер!  supermama

Общи условия

Активация на акаунт