слънцезащитен крем на коя фирма за 2г дете - Vichy, Mustela, Spirig или Avene !

  • 10 069
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Мога да направя сравнение между Виши и Гарние. Та от опит - Вишито отпадна от ползване.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Страшно съм доволна от Виши

 Peace

# 17
А какъв трябва да е минималния слънцезащитен фактор за беличко, 2-годишно момченце?

# 18
  • Мнения: 4 784
Незнам, ако не сте го излагали на слънце преди това, може би ще е добре да започнете с 30 или 50 фактор.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 122
Защо не си купите Дейлонг 50 фактор за морето и готово.
Щом понася добре на детето така или иначе.
И ние ползваме в момента 40 фактор на фирмата, за морето навярно 50 ще взема.
И миналата година бяхме с него на море и съм доволна.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Vichy Peace Peace Peace

# 21
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Аз бих продължила със Spirig ,50 ти фактор обаче.  Peace

# 22
  • Мнения: 521
Имам два - единия ни го изписа педиатъра, защото е с нежна и бяла кожа - на Spirig - 30 фактор.Плътен е, остава като с маскал
А другия го ползвам откакто се е родила - и е на Uriage - 50 фактор, той попива и е по мазен
Има избор, посъветвай се с педиатъра ви

# 23
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Момичета, благодаря на всички!
Спрях се на Daylong extreme 50+, но нещо не мога да го намеря в търговската мрежа!
Ще съм благодарна, ако някой знае в коя аптека го има, да сподели?!

# 24
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Може да ги попиташ http://spirig.bg/

# 25
  • София
  • Мнения: 1 155
в аптека Ремедиум ги видях Peace

# 26
  • Мнения: 1 227
За такова малко детенце вземай 50+ фактор на която и да е марка.Аз съм много доволна от виши,но последно мазах моите деца с La Roche 50+.Ние сме с много бяла кожа и изобщо никой не изгоря.Освен това попива добре и не белее на кожата.
Моят съвет е,когато детето не е във водата,да бъде винаги с тениска.Много е опасно слънцето за такава нежна кожа.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Тази година бяхме с Виши, доволна съм. Иначе мин. година с Юсерин 40 фактор и почти не почерня.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 155
Моят съвет е,когато детето не е във водата,да бъде винаги с тениска.Много е опасно слънцето за такава нежна кожа.
добър съвет.  Peace Ние като влизаме във водата шапката (с широка периферия) ни е на главата. А
някъде четох, че и през шапката кожата на главата изгаряла и е добре да се маже и главата  newsm78... това за момченца с по-къса коса добре, но за момиченца не е много удобно.

# 29
  • Мнения: 177
Не е от изброените в заглавието на темата, но моя избор е Seba Med 50 фактор(има и фактор 30). Малко е странен за разнасяне(седи върху бебо едно белосано и ако го разтъркам става на топчета  newsm78), но съм доволна. Въпреки, че мажа обилно, гледам да е винаги на сянка и голите части завитички с лека тензухена пелена - не съм почитателка на директното излагане на слънце. Като проходи ще му мисля  Peace

Общи условия

Активация на акаунт