Най_хубавият ви момент в 4ужбина?

  • 3 786
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 521
Доста са като се замисля...Може би най-хубавият беше, когато Сърфов ми предложи да се омъжа за него.
Лянцахме се по един хълм насред едно баварско село по средата на зимата(25 януари). Беше тъмно, снежно, студено и безумно тихо...На цялата тази идилия  моят човек извади и запали 20тина свещи, коленичи в снега и ми стана ясно, че този път няма да се отърва само с едно "Някой ден..." Laughing

# 16
  • Мнения: 846
Доста са като се замисля...Може би най-хубавият беше, когато Сърфов ми предложи да се омъжа за него.
Лянцахме се по един хълм насред едно баварско село по средата на зимата(25 януари). Беше тъмно, снежно, студено и безумно тихо...На цялата тази идилия  моят човек извади и запали 20тина свещи, коленичи в снега и ми стана ясно, че този път няма да се отърва само с едно "Някой ден..." Laughing

Еххх, колко романтично  Heart Eyes

Щастлива, дата е 27 септември. стискайте палци за хубаво време  Flutter

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Много са...Преди време беше, когато си взех дипломата за владеене на език. Бях много горда със себе си.
Преди известно време с една моя преподавателка се заговорихме как мисли по въпроса, че много състуденти все още учат, а аз успях в срок да завърша и то при факт, че в началото хич ме нямаше с езика. Стана ми хубаво, като каза, че се възхищава за хъса и желанието, което винаги съм имала да се справя и да покажа най-доброто от себе си....

Всеки един момент, когато пътувам с влака и съзерцавам природата.....Зеленина, кравички и  вода....Тази връзка с природата е всеки път един хубав момент.....

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 11:12 от Kalinka

# 18
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 638
Не знам дали имам Един Голям Хубав Момент. По-скоро са множество дребни, които събрани заедно ме правят щастлива (предложението за брак, раждането на Камбанка, кафето на "терасата" на кaфенетата при първото пролетно слънце...).
Eдин от най-впечтляващите ми, обаче, беше зарята над Айфеловата кула при посрещането на 2000-та година.

# 19
  • Мнения: 801
Връщането ми у дома след отпуск е винаги най- хубавият и емоционален момент. Като кацне самолета в Хамбург се разплаквам от щастие и си давам оценка, колко ми липсваше Германия.

# 20
  • Мнения: 52
Кой по горе беше написал 4е хубавите моменти се разделят .ми вярно е.
Ето например :по комунисти4еско време много пътувах по 4ужбините(с фолклорния танцов състав) и спомените са ми с все хубави моменти.Например когато вземахме първо място и представяхме България в международни фестивали.
А сега и на малко се радвам и се опитвам да оценявам мига.Ми как няма да е най хубавият ми момент когато синът ми мина в по горен клас(ей много му е трудно на това дете в у4илище,даже и повтаря една година).
А и за най хубавият може и да мине това 4е моето съпруже ми купи апартамент ,ама толкова голям и такъв какъвто съм си го сънувала,най хубавият момент когато си обзаведох и си направих апартамента така както искам аз.Как няма да ми е хубав този момент 4е аз в София си нямам на мое име нищо а сега 4ак в Италия. hahaha

# 21
  • Мнения: 3 371
всеки път, когато напускам потискащо мрачната, сива и тъжна /според моите усещания/ холандия се чувствам безумно щастлива.
и всеки път когато видя синьо небе, слънце и топлина се чувствам не само безумно щастлива, но и жива.

благодаря ти господи, аллах, буда, целият гръцки и римски пантеон и де що има светии, светици и малки светчета, остават ми тук само още 5 дни да вегетирам в сивота и да се превърна в нормален човек.



# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
моя най момент тук е прозаичен-раждането на детето Rolling Eyes

# 23
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
 
моя най момент тук е прозаичен-раждането на детето Rolling Eyes

Peace
И всичко свързано със сина ми.

# 24
  • Мнения: 1 121
Най-хубавият ми момент е раждането на синът ми Wink и разбира се всички съпътстващи го семейни мигове след това Heart Eyes Имам и още няколко хубави момента, свързани с дребни професионални успехи, взимане на някой и друг изпит (като шофьорският, например), посещаването на някое интересно място, ваканция до островче или град, който преди да дойда тук само съм си мечтала да видя. Общо взето това е.

# 25
  • Мнения: 3 988
В моята първа чужбина Германия, съм имала много хубави моменти - началото на връзката ми, после решението да се оженим, и всеки един път, в който просто съм "маала" крачоли по Цайла (главната улица на Франкфурт). И всяко връщане в Германия, точно както го е написала рила11.
Връщането ми у дома след отпуск е винаги най- хубавият и емоционален момент. Като кацне самолета в Хамбург се разплаквам от щастие и си давам оценка, колко ми липсваше Германия.


Във втората чужбина - кацането на JFK (рев), първия ми нощен Манхатън от прозореца на таксито (рев), първия път в Манхатън през деня (рев), поканата в XXX за интервю за работа на мъжа ми (рев), първия ми път във Флорида - измитках го тоя щат за нула време (кеф!)...

И много искам да се присъединя към момичетата с "прозаични" моменти.
моя най момент тук е прозаичен-раждането на детето Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 83
Най-щастливия момент и на мен беше раждането на децата ни.Най-емоционалния оба4е беше когато 500 4овека(българи и испанци) заиграхме  българско хоро насред плоЩтада.Гледката беше невероятна!!!!

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
И много искам да се присъединя към момичетата с "прозаични" моменти.
хей cubbit, пожелавам ти го от все сърце!

# 28
  • Мнения: 352
След едва няколко месеца връзка с мъжа ми решихме да се заживеем заедно, той купи малък апартамент и едни работници трябваше да му направят основен ремонт за една седмица. В петък вечерта мъжът ми ми се обади да отида да видя как са свършили работата. Апартаментът беше абсолютно празен, само ламинати, прозорци и баня. От старите собственици беше останало само хладилник, печка и чаши за шампанско. Мъжът ми беше донесъл 2 одеала, шампанско, една кутия сладолед и 2 лъжички.  Simple Smile  Седяхме на земята, пиехме шампанско и ядяхме сладолед цяла вечер.  Heart Eyes  Нощта спахме там, а на сутринта решихме, че това е нашият дом и вече няма да го напуснем.  Heart Eyes  Цял месец спахме на тези одеала на земята, докато дойде леглото и останалите мебели. 

Този петък вечер беше началото на безброй щастливи мигове за мен! Имам хайлайти естествено: един прекрасен следобед в парка на Гауди, сватбата ни кораб,където бяха всички мои приятели от България, невероятно красивото пътешествие по реката Доуро с чаша портско вино в ръка, естествено раждането на Мишока и всеки един ден с него, обажданията на мъжа ми към 10 ч сутринта с думите "Липсвате ми... искам да съм при вас."...

# 29
  • T"A
  • Мнения: 2 515
И моите са много... предложението за брак в един февруарски следобед, когато се връщах от дълъг път, а у дома ме очакваха балони, цветя, един обичан мъж и пръстен с диамант; взимането на изпита по местния език с най-високата оценка за цялото училище - първото и най-важното признание, което получих на местна почва; влизането в първия нает от нас като двойка дом (където живеем до ден днешен) и няколко незабравими моменти на плажа - не нещо специфично, просто безгрижие, спокойствие и романтика - но това са незаменими неща  Heart Eyes а сигурно има още доста такива  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт