Тайната на дългата и здрава коса- 39

  • 24 727
  • 390
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 496
Аз пък да похваля шампоана Тео Ботаникъл с яйце и невен. Косата ми се начупва много красиво от него.  :

Това яйце сигурно е яйчен прах. Не, че нещо, ама би се развалил за отрицателно време, ако имаше яйце вътре. Всъщност какво исках да кажа: не изсушава ли косата? newsm78

tony_t, тъй вярно, Дюкан! pletka

Фиатаджия, и аз искам снимка! Може и на ЛС, ако нямаш снимка в гръб. Mr. Green

# 331
  • Мнения: 1 282
Така де... и аз не вярвам, че има яйце вътре, ама така се води шампоана и аз нямаше как да го обясня по друг начин.  Crazy Ми не ми се изсуши косата.  Thinking

# 332
  • Мнения: 1 671
Здравейте, момичета!
Добре дошъл на първия мъж в темата!   bouquet
Изчезнах за малко, че баткото си дойде от море, пък в неделя кръстих Маги.
Исках да отида на фризьор за събитието, но моята фризьорка е отпуска и нямаше как. Само я измих и сресах. Ето снимки на косата ми, макар че тя става все по-късичка:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266139
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266139&pid=6572527
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266139&pid=6572539
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266139&pid=6572634

# 333
  • Мнения: 4 496
Жива коса с прекрасен блясък! Grinning
И много сладко момиченце! Hug

anastangelche, утре ще си взема от този шампоан. Да го пробвам. Къдри се косата, казваш.... Thinking Mr. Green

Ако знаете каква картинка съм ви приготвила за следващата тема.... Joy

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 23:15 от мис арк

# 334
  • Мнения: 1 282
Бе чудех се дали да го пробвам, защото е 1.30 лв за 400 мл.  Shocked В първия момент си казах "Боклук", ама айде да не остана назад.  Party

Ох, надявам се да ти понесе. Дано не ти се изсуши косата на теб. Че тя твоята капризна.  Hug А пък шампоана е 1.30 - ко му плащаш.  Mr. Green

Да се стегна да изпиша 20 страници, та да видим новата снимка, а?  Flutter

# 335
  • Мнения: 152
Благодаря на всички дами, които ме приветствахте с "добре дошъл"... искам да Ви кажа, че засега се чувствам прекрасно сред вас...
пускам снимка..., но тук съм малко рошав... имаше вятър! Обещавам Ви по нататък да пусна и някоя по-прилична снимка! Wink  Hug

# 336
  • Мнения: 5 173
Фиятаджия, типичното лошо момче Wink .

# 337
  • Мнения: 152
Фиятаджия, типичното лошо момче Wink .
чудя се сега...дали и от плажа да пусня някоя?  Crazy

# 338
  • Мнения: 4 496
А, Фиатаджията, май сме съграждани с теб? Варна, морето, сините вълни... Mr. Green
Казах аз, че ти е такава косата. Брей, върна ме в тийн годините, имаше една група в техникума, където учех, /ха сега де, как се казваха?/, единият имаше като твоята коса. Ех, спомени, спомени... Sunglasses
И какво, само с шампоанче. Ееее, ние тука какво ли не мацаме по косите си, а ти ... Crossing Arms Hug

Ето малко инфоза една рожденичка днес!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315939.0


Ха ха, недей от плажа в тоз късен час! Crazy


# 339
  • Мнения: 152
А, Фиатаджията, май сме съграждани с теб? Варна, морето, сините вълни... Mr. Green
Казах аз, че ти е такава косата. Брей, върна ме в тийн годините, имаше една група в техникума, където учех, /ха сега де, как се казваха?/, единият имаше като твоята коса. Ех, спомени, спомени... Sunglasses
И какво, само с шампоанче. Ееее, ние тука какво ли не мацаме по косите си, а ти ... Crossing Arms Hug
Ха ха, недей от плажа в тоз късен час! Crazy

и аз имах група...преди години...  Crazy
А за плажните... ще направя изключение само на лични...и то ако е бартер! Wink  Peace
Освен това.., радвам се, че срещам и градски!  Hug

# 340
  • Мнения: 4 496

А за плажните... ще направя изключение само на лични...и то ако е бартер! Wink  Peace
Освен това.., радвам се, че срещам и градски!  Hug

 Joy Аз от 10 години не съм стъпвала на плажа. Много  е далеч. И ремаркето много пълно. Цели три броя. Mr. Green
Иначе желание не ми липсва. Ама само с желание не ставало, казват... Thinking

# 341
  • Мнения: 152
Joy Аз от 10 години не съм стъпвала на плажа. Много  е далеч. И ремаркето много пълно. Цели три броя. Mr. Green
Иначе желание не ми липсва. Ама само с желание не ставало, казват... Thinking

Владиславово? Иначе и аз бих те завел на плажа...само дето още не съм измислил как да го представим пред съпругът ти!  Crazy

# 342
  • Мнения: 4 496
Чаталджа.
Забрави таз песен, съпругът чете тук. Joy
Спаам, спам. Извинете, дами.  Hug

# 343
  • Мнения: 338
Здравейте!
Добре дошъл на Фиатаджия!
С риск да повторя думите на някой друг - крайно време беше и някой мъж да се включи. Имах едно гадже преди години, който беше с дълга къдрава коса (е не чак като мойта къдрава) и забелязвах, че полага много малко грижи за нея и пак му беше хубава. А аз с какво ли не се клепех само и само да е здрава и добре изглеждаща.
Снощи си правих маска само с бадемово масло, коксче и жожоба. И резултат никак не е лош.
Пожелавам ви усмихнат ден   bouquet

# 344
  • Мнения: 152
Здравейте!
Добре дошъл на Фиатаджия!
Добре заварила Мише Hug

Общи условия

Активация на акаунт