заспа докато.....

  • 7 395
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 564
 Shocked
Аре стига бе! Да не би да си улучила не Г точката ами неква точка за мигновенно отцепване  newsm78

# 16
  • Мнения: 5 001
Не се бъзикайте,положението е плачевно!На 45 е!И трябва да ви кажа,че го правим всеки ден,поне по-два-три пъти,винаги е бил много импотентен!

2-3 пъти на ден импотентен ......

Хммммм,на 40 години да бъркаш ПОтентност с ИМпотентност........ hahaha hahaha hahaha



Айдееее,честита ни нова пързалкаааааааа.... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 2 448

Съвсем в началото,дори точно правех някои нестандартни,за мъжете неща,които обаче на повечето бях забелязала,че им допадат и доста се бях разгорещила!.........човека,захърка Tired

Ми то по 2 - 3 пъти на ден , всеки ден, ти си го уморила от секс, провери ли дали  диша?  hahaha

Кажи сега за нестандартните неща, да ги пробваме на нашите мъже да видим дали така действат, както си мислиш?  Wink

# 18
Исках да кажа:потентен,разбирате ме! Хей хора,не е майтап,случи ми се! Не ми пука и да го прави 100 пъти на ден,това заспиване направо ме сгромоляса,вярно,лекар е,става в 5,работи цял ден,това беше след работа,пийна малко бира,ама.............ЗАСПААААААААААААААА #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре де , какъв е проблема? На ли не заспива всяка вечер .....
да те събудят със свирка е прекрасно, да заспиш също ще да е хубаво .... ще видя да ли жената ще се навие да пробваме.

# 20
  • Мнения: 139
Не се бъзикайте,положението е плачевно!На 45 е!И трябва да ви кажа,че го правим всеки ден,поне по-два-три пъти,винаги е бил много импотентен!

newsm62 newsm65 Hands Clap
Пробвай да оставиш човека да се наспи. Когато си на предела на физическите си сили и Господ да дойде да ти врътне една св..ка все тая.

# 21
  • Мнения: 152
Не знам темата за къде е ...пиша тук,ако трябва изместете я......

Та бях го гледала само по-филми...в "секса и града май беше" ooooh!
Хубава жена съм,правя мисля newsm78 доста добър секс,нищо не ми е чуждо...винаги са ми правили комплименти...с него съм от година...всичко е жестоко...и той и аз си действаме ...уж...възбуждащо,но.......вечра той заспа докато аз се намирах м/у краката му и то доста разпалена...бях поела инициатива ,за неща,от които трудно можеш да заспиш,но уви случи се............той заспа,че и дори хъркаше ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Не ви питам случвало ли ви се е,защото то това нещо #2gunfire как ще се случи,явно само на мен и в "секса и градът",но защо така...как така,аз обожавам секса и той-е,вярно забелязала съм че е мноооого изморен,много и докато легне започва да хърка,ама това.......... Naughty

и аз обожавам секса... хайде да се вземем!  Hug (за секса само де)  Crazy

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Приспиваща, тук умеят много добре да се подиграват. На мен не ми се е случвало, но някъде гледах по една Тв онзи сексолог Румен Б... забравих му фамилията, който обясняваше, че е нормално от преумора да се случи . Тялото е отпуснато , а особено щом е пил и малко бира съвсем му се е доспало. Съдя по себе си  преумора + бира или друг алкохол и съм сънчо  baby_neutral   Остави го да се наспи

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Признавам шокиращо е! На мен ми се случи веднъж и няма да описвам как се почувствах, добре, че беше със съпруга ми та не го приех, чак толкова трагично. За негово оправдание може да се смята, че беше пийнал доста и действието се развиваше по много късна доба, а той си е "сънчо".
Та мисълта ми е да не правиш трагедии, нали не е системно!?
Аз доста бъзиках мъжа ми, но на него изобщо не му дремеше, знаеше си цената и възможностите.  Grinning

# 24
Приспиваща, тук умеят много добре да се подиграват. На мен не ми се е случвало, но някъде гледах по една Тв онзи сексолог Румен Б... забравих му фамилията, който обясняваше, че е нормално от преумора да се случи . Тялото е отпуснато , а особено щом е пил и малко бира съвсем му се е доспало. Съдя по себе си  преумора + бира или друг алкохол и съм сънчо  baby_neutral   Остави го да се наспи


Благодаря ти мацка,аз съм редовна във форума,ясно ми е ...нека се се посмеем,но уви това което се случи ме накара да се озъбя!
Не вярвах,че е възможно,ако си изморен,просто кажи и аз не съм от желязо,но ако една готина мацка ти е легнала в краката ,целува те,че и дори ....ти стимулира едно местенце,което е по-такова...абе разбирате ме и си мисли в този момент,че едвяа ли не си на седмото небе,там горе да чуеш че човека хърка!!!! ShockedМайко мила!!!!

# 25
  • Мнения: 152
...а може би не си толкова добра...  Rolling Eyes newsm78

# 26
...а може би не си толкова добра...  Rolling Eyes newsm78

Може...явно е така,щом ми се случи.........

# 27
  • Мнения: 539
Пробвай да оставиш човека да се наспи. Когато си на предела на физическите си сили и Господ да дойде да ти врътне една св..ка все тая.


Подкрепям! Не е чак болка за умиране... По-скоро може да стане ваша лична шегичка...

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
90% от списващите в темата ме приспаха и мен. Толкова са весели и оригинални
с една дума да обобщим - човекът е уморен.

# 29
  • Мнения: 830
да го беше целунала може да е бил спящият красавец Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт