От август се правят резервации за Нова година, но къде...?

  • 18 594
  • 168
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 173
Цитат
И на мен ми харесва комплекса, на ние мислем за Коледа да ходим някъде с хлапетата.
Kато например дай идея,че ние сме с две хлапета и нищо засега несъм измислила

Спряла съм се на спа хотел Орфей в Девин или Пирих хотел в Сандански....24,25, 26.12....засега само те ме устройват, т.к. имат детски кът без ограничения за възраст. А то с деца на 1 г. и на почти 3 голяма почивка, ама кво да правим.. newsm78

# 76
  • гр.София
  • Мнения: 219
Ние сме се замислили да отидем някъде  на топло. Дайте идеи. Миналата година бяхме в Малта и времето беше чудесно. 

# 77
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ние сме се замислили да отидем някъде  на топло. Дайте идеи. Миналата година бяхме в Малта и времето беше чудесно. 

mirena71
сподели моля те за Малта малко повечко  Praynig
Какъв беше хотела, цени, оферти?  Hug

# 78
  • гр.София
  • Мнения: 219
Ние сме се замислили да отидем някъде  на топло. Дайте идеи. Миналата година бяхме в Малта и времето беше чудесно. 

mirena71
сподели моля те за Малта малко повечко  Praynig
Какъв беше хотела, цени, оферти?  Hug

Ние бяхме за 4 или 5 дни пред българска туристическа агенция. Мисля, че се казваше Малта травъл или нещо подобно. Платихме маса пари и организираните им екскурзии бяха под всякаква критика. Преди да  заминем обаче се свързахме със семейство българи живеещи в Малта и с тях си планирахме 2 екскурзии от които сме много доволни. Когато споделихме за цената те ни предложиха много по изгоден вариант ето ги и сайта /само не знам как става с билета, дали сам си го купуваш/ http://marianatravel.hit.bg/
Ние бяхме в Golden tulip и останахме доволни от хотела.

# 79
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
mirena71 много мерси за подробното инфо  Laughing

# 80
  • Мнения: 658
Маалее, всичко заето за НГ, бре, вече 4 часа търсим свободни места и все  ни отказват Twisted Evil
   На Беклемето всичко е заетохотели, къщи хижи Shocked

# 81
  • София
  • Мнения: 6 580
Маалее, всичко заето за НГ, бре, вече 4 часа търсим свободни места и все  ни отказват Twisted Evil
   На Беклемето всичко е заетохотели, къщи хижи Shocked
http://www.sturs.net/oferta/2574/да-посрещнем-новата-година-в-беклемето-до-троян!  тук има места, вчера питах

# 82
  • Мнения: 759
Ох, тъкмо се бях притеснила, че съм една от малкото, които се оглеждат за Нова година, но виждам, че сме много на клона Simple Smile Мисля, че не са вече на мода Гърция и о-в Тасос, но силно се интересувам от оферти за там... Много малко ми се струват из сайтовете още, но ми се ще да резервираме по-рано. Много се надявам, че тук някой ще ме посъветва за фирма, хотел... Не съм ходила досега извън страната за Нова година и ми се иска да си прекарам добре Simple Smile Ще очаквам всякакви съвети и препоръки Simple Smile

# 83
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
xtna няма никакво значение кое е на мода и кое не, важното е на теб къде ти се ходи.  Peace

На Тасос бях май месец и беше претъпкано с българи.
Ако искаш ще се разровя да намеря сайта на хотела, аз съм много доволна от него.
Не знам цените за НГ как ще са обаче  Thinking
Също така е важно дали ще ходите с кола, тъй като хотелът е извън столицата на Тасос и за да обикаляте ще ви трябва кола.
Другият вариант разбира се е Rent-a-car има няколко офиса на острова.

# 84
  • Мнения: 759
И ние това се чудим как да отидем (ако отидем въобще), че като се сетя колко сняг имаше миналата година из цялата страна тук... Там ок, но докато стигнем Wink Иначе за цените не се притесняваме, едва ли е много по -скъпо от БГ Wink И аз гледах доста инфо из нета, но всички говорят и предлагат летни екскурзии и почивки, а пък съм сигурна, че за Нова година ще има някаква разлика. Може да дадеш данни ако ти се рови Simple Smile Най-много се притеснявам от менюто, защото на места пишеше какво съдържа и приятелят ми се поначумери... Някак си не си го представя на шведска маса или с морски деликатеси, че никак не ги яде Wink Май още малко ще изчакам да пуснат оферти...

# 85
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Определено ще сме някъде в чужбина.
Гърция, Чехия, Австрия. Ще видим какво ще се доразберем с останалата част от компанията.

# 86
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Ние се отказахме от Австрия, бях започнала да търся места още в началото на август и всичко беше заето. Най-накрая успяхме да намерим една къща чрез агенция и се оказа, че заради НГ е на три пъти по-висока цена от обикновено. Затова решихме да отидем в Австрия февруари месец. А за НГ ще ходим в Египет. Сега тепърва започнаха да пускат офертите по българските агенции. Ще бъдем цяла група приятели, мъжете искат да се гмуркат, жените ще се печем.

# 87
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
gadamer внимавайте с Египет, че с това отвличане на туристи там си е малко страшничко  ooooh!

# 88
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Мъжът ми ходи преди 2 години, каза, че няма проблем. По принцип, когато се пътува с автобус до някои от обектите, примерно пирамидите, Луксор, туристическите автобуси са с конвой. В самите курорти обаче си е напълно безопасно (доколкото може да се твърди нещо подобно де). Ние ще бъдем в Шарм-ел-Шейх, с една екскурзия до Кайро и пирамидите, и до планината Синай.

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 10:07 от gadamer

# 89
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мъжът ми ходи педи 2 години, каза, че няма проблем. По принцип, когато се пътува с автобус до някои от обектите, примерно пирамидите, Луксор, туристическите автобуси са с конвой. В самите курорти обаче си е напълно безопасно (доколкото може да се твърди нещо подобно де). Ние ще бъдем в Шарм-ел-Шейх, с една екскурзия до Кайро и пирамидите, и до планината Синай.

Да, вярно е че автобусите са в конвой, защото те и повечето забележителности са доста отдалечени - някои на 200 км от курортите  #Crazy

Приятно прекарване, после и снимки да покажеш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт