за ЖК и за тази в Шейново-май там не е много добре????

  • 2 046
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз не съм доволна от ЖК в Шейново

# 16
  • Мнения: 4 070
А можете ли да ми кажете, ако ходя, чрез ЗК има ли някакво направление, което мога да взема от Личната и да си ходя с него при една лекарка до края, а не всеки път да вземам ново????

# 17
  • Мнения: 1 949
Да, и на мен КОвачева ми се стори малко груба и като ме пита има ли проблем, а аз има разстройство и й казах, тя чак се засмя и ми вика "Е от какво пък това разстр."???? Добре, че имам странична литература да прочета............може ли такова отношение??

МАЛКО ГРУБА????? Сигурна ли си, че не смегчаваш нещата???? Тази освен, че прилича на касапин (винаги е с мръсни престилки), е и ужасно груба и невъзпитана  #2gunfire Бременността ми я следеше д-р Ризова в Торакс а в 8м отидох при д-р Попов от Шейново, който ме следи до края и после направи секциото ми. От Ковачева имам впечатления от престоя си в Шейново преди и след раждането - нЕма такъв ужас. Мисля че просто не си попаднала на правилният лекар. Но аз не бих ходила на ЖК в Шейново (на дригите места не знам как е). По добре да си плащам за всеки преглед и да са внимателни с мен и да се държат с мен кто с човек, отколкото като на .... поточна линия  Sick

# 18
  • Мнения: 1 483
предишната бременност бях в Шейново-и ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ОТИДА ТАМ

# 19
  • Мнения: 85
Аз ходя на ЖК консултация в "Шейново" и да ти кажа наистина се чувствам като на поточна линия Sad Май е по-добре да си ходиш да ти следят бремеността на частно, същите пари ще ти излезе и най-важното ще имаш отношение.Това което ме дразни най-много там е, че  ако недай си Боже имаш някъкъв проблем няма на кой лекар да звънеш и да попиташ Sad Няма лично отношение Sad А при нас сега това е много важно. За Ковачева нямам наблюдения, аз досега попадах все на Герджиков, от който (не мога да си кривя душата), съм много доволна.Желая ти успех, лека бременостт и здраво бебенце на края! Hug

# 20
  • Мнения: 117
ЖК в Майчин дом е само формална, за обработка на документите, ако се запишеш правят прегледи, но .........
Аз и при двете бременности ме следи гинеколог извън болниците и по негова препоръка се регистрирам към здравната каса в ЖК на някоя болница и там раждам.

Мога да ти препоръчам д-р Гиздов във поликлиниката на Военна болница, работи със здравната каса, няма да ти иска пари за прегледи, прави и преглед на 4D.

# 21
  • Мнения: 1 671
Аз ходех в поликлиниката на МД на консултации по ЗК - там нищо не съм плащала, само веднъж 4 или 6 лв. за някакви изследвания. Не бях особено очарована от консултациите. Но си отидох паралелно на ФМ и при проблеми ходех при други лекари от болницата за преглед, записите на тоновете също си ги правех в болницата, а не там. Общо взето консултациите протичаха с мерилки и теглилки, докторът настояваше да ме прегледа на няколко пъти, което му отказвах категорично (и без това си имах разкритие и контракции) и 2 пъти ме гледа с ехограф, макар че аз не исках. Общо взето беше старателен, акушерката също, приблизително си спазваше и часовете. Аз обаче ходех там само заради болничния и документите за раждане.

# 22
  • София
  • Мнения: 607
С първата си бременност бях в ЖК в Шейново, родих там. Ами никой не ми е викал, не мисля, че са ме претупвали, правиха ми всички необходими изследвания. Честно казано - Ковачева не ме е гледала, явно съм имала късмет. На мен също никак не ми допада как се държи. Но това се отнася и за други лекари в други болници....

Сега пак съм записана там. До сега само на Герджиков съм попадала - ами човекът е изключително свестен, търпелив, обяснява ти, гледа ме на видеозона и двата пъти.


Общи условия

Активация на акаунт