Отговори
# 750
  • Мнения: 17

 Най-добрата клиника е тази, в която си успял

Аз когато избирах гледах да се насоча към голяма и утвърдена клиника.

Благодаря много !!  този отговор мисля, че търсех   bouquet

# 751
  • Мнения: 364
На този въпрос еднозначен отговор няма как да получиш. Най-добрата клиника е тази, в която си успял и обратното. За мен е "Щерев", защото успях от първото ИКСИ и за много други момичета е така. Някои обаче са страшно недоволни, най-вече тези с повече неуспешни опити. За всички клиники ще чуеш и хубави, и лоши неща. Аз когато избирах гледах да се насоча към голяма и утвърдена клиника.

Аз бях в голямата и утвърдена Надежда и останах с един яйчник. Толкова ме е страх, че за следваща процедура се замислям за донорска яйцеклетка. Вече няма да се доверя на сляпо, търся клиника, където да ми обясняват подробно, да са на  разположение  и аз да съм част от взимането на решенията.

# 752
  • Мнения: 17

Аз бях в голямата и утвърдена Надежда и останах с един яйчник. Толкова ме е страх, че за следваща процедура се замислям за донорска яйцеклетка. Вече няма да се доверя на сляпо, търся клиника, където да ми обясняват подробно, да са на  разположение  и аз да съм част от взимането на решенията.

към коя клиника се насочваш ?

# 753
  • Мнения: 346
Първи стимулиран опит юни 2013г., постигната биохимична бременност. Следват три замразени трансфера на перфектни бластоцисти, резултат - кръгла 0. Опитите са правени при д-р Владимиров. Сменихме клиниката с Надежда и този месец започваме отново стимулация. Знам че ще ме разкъсате, но да си кажа - не съм доволна от Владимиров, за пет години лечение не пожела да направи нищо за тънката ми лигавица, освен естрофем в огромни дози, но без резултат. Никакво алтернативно лечение, никакви добавки  Cry

# 754
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Знам че ще ме разкъсате, но да си кажа
Защо да те разкъсаме?Всеки е свободен да изрази позицията и мнението си.Не се притеснявай.Темата е различна от повечето теми във платформата.
Пожелавам ти успех в новата клиника. Peace

# 755
  • София
  • Мнения: 9 131
Аз също се разочаровах от д-р Владимиров и сменихме клиниката. Много му вярвах, много го харесвах, вярвах, че ще успеем там, но постъпи некоректно с нас. Два пропиляни опита с изключително силни стимулации.
Както и да е. Продължаваме напред другаде.

# 756
  • Мнения: 578
На този въпрос еднозначен отговор няма как да получиш. Най-добрата клиника е тази, в която си успял и обратното. За мен е "Щерев", защото успях от първото ИКСИ и за много други момичета е така. Някои обаче са страшно недоволни, най-вече тези с повече неуспешни опити. За всички клиники ще чуеш и хубави, и лоши неща. Аз когато избирах гледах да се насоча към голяма и утвърдена клиника.

Аз бях в голямата и утвърдена Надежда и останах с един яйчник. Толкова ме е страх, че за следваща процедура се замислям за донорска яйцеклетка. Вече няма да се доверя на сляпо, търся клиника, където да ми обясняват подробно, да са на  разположение  и аз да съм част от взимането на решенията.
Извинявай ако въпроса е неуместен,но защо остана с 1 яйчник,кое наложи това? Може и на лични да ми отговориш ако искаш  Simple Smile

# 757
  • Варна
  • Мнения: 10 683
Моля да не е на лични,мен поне ми е важно да знам,благодаря!

# 758
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте,  аз съм с  4 неуспешни опита.
Първи опит в Плевен - неуспешен.
Три опита в Надежда  при Стаменов - неуспешни.
След четвъртия, операция в Пирогов.



Операцията защо се наложи?

Наложи се защото получих тежка форма на асцит и торзия на яйчниците.
Назад в темата е писала  Rolling Eyes

# 759
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
На този въпрос еднозначен отговор няма как да получиш. Най-добрата клиника е тази, в която си успял и обратното. За мен е "Щерев", защото успях от първото ИКСИ и за много други момичета е така. Някои обаче са страшно недоволни, най-вече тези с повече неуспешни опити. За всички клиники ще чуеш и хубави, и лоши неща. Аз когато избирах гледах да се насоча към голяма и утвърдена клиника.
Аз явно съм изключение! Родих дъщеря ни след 4 опита в Щерев. И за миг не съм била недоволна от персонала в клиниката и не съм се замисляла да я сменям. Имам 5 стимулирани опита, 2 хистероскопии и какво ли не още.От опитите имам 2 биохимични, една приключила в 8 г.с, една с чхг -0  и последната бременност, която е успешна и е вече на почти 7 месеца. Безкрайно сме благодарни на д-р Коновалова, която нито за миг не престана да вярва в успеха ни! Безкрайно търпелив и всеотдаен човек!
За нас беше важно да не се отказваме през всичките тези безкрайно дълги месеци...Вярвахме на докторката, вярвахме че имаме право да бъдем щастливи. Същевременно осиновихме и 2 дечица. В деня на трансфера на последният ни опит ни се обадиха с предложение за тях. И така в момента имаме 3 деца и пълна къща със смях и усмивки:) Пожелавам на всички успех и вяра в положителния изход на опитите за бебе!

# 760
  • Мнения: 1 622
betray, откога чаках твоя разказ тук!   bouquet Пропусна обаче дакелите във вашата менажерия!  Grinning

# 761
  • Мнения: 364

Аз бях в голямата и утвърдена Надежда и останах с един яйчник. Толкова ме е страх, че за следваща процедура се замислям за донорска яйцеклетка. Вече няма да се доверя на сляпо, търся клиника, където да ми обясняват подробно, да са на  разположение  и аз да съм част от взимането на решенията.

към коя клиника се насочваш ?

Още не съм избрала, но няма да е от големите. Вече изискванията ми са високи, моето здраве е заложено и като давам парите ще искам пълното внимание на доктора и целият екип.   

# 762
  • Мнения: 379
Ако отидеш в малка клиника, там вече не е ясно съвсем какво ще стане. Надежда не е клиника от ранга на Щерев. Все пак там има 3-ма доктори, в Щерев са над 10, да не говорим, че доц. Щерев стои зад клиниката и тя съществува от над 20 години. Да, вярно е, че болницата е голяма на конструкция, ама за мен нищо повече. Пък и гледам там ходят девойки, където в провинцията меко казано са се гаврили със здравето им, като например да им правят по 5 опита с тръби с хидросалпингс. Е много ясно, че като идат в Надежда първото нещо ще е да им махнат тръбите и да ги забременят, като са с тубарен фактор само  Laughing . Лични наблюдения.  Peace

Аз дълго време ги мразех, защото загубих бременност в ранна седмица, заради недиагностициран генетичен проблем. Станах пациент на Надежда, там се сблъсках с организационен хаос и неуспешна стимулация, за последното може би аз съм си причината. След това тръгнах на думи за Истанбул, реших да пробвам и в Малинов. В момента съм пациентка на Малинов, само защото съм се зарекла да не се върна в Щерев, но с времето и ходенето напред назад, осъзнах, че там всъщност никак не беше лошо.  Peace

Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 13:46 от Maraya not Carey

# 763
  • Мнения: 379
На този въпрос еднозначен отговор няма как да получиш. Най-добрата клиника е тази, в която си успял и обратното. За мен е "Щерев", защото успях от първото ИКСИ и за много други момичета е така. Някои обаче са страшно недоволни, най-вече тези с повече неуспешни опити. За всички клиники ще чуеш и хубави, и лоши неща. Аз когато избирах гледах да се насоча към голяма и утвърдена клиника.
Аз явно съм изключение! Родих дъщеря ни след 4 опита в Щерев. И за миг не съм била недоволна от персонала в клиниката и не съм се замисляла да я сменям. Имам 5 стимулирани опита, 2 хистероскопии и какво ли не още.От опитите имам 2 биохимични, една приключила в 8 г.с, една с чхг -0  и последната бременност, която е успешна и е вече на почти 7 месеца. Безкрайно сме благодарни на д-р Коновалова, която нито за миг не престана да вярва в успеха ни! Безкрайно търпелив и всеотдаен човек!
За нас беше важно да не се отказваме през всичките тези безкрайно дълги месеци...Вярвахме на докторката, вярвахме че имаме право да бъдем щастливи. Същевременно осиновихме и 2 дечица. В деня на трансфера на последният ни опит ни се обадиха с предложение за тях. И така в момента имаме 3 деца и пълна къща със смях и усмивки:) Пожелавам на всички успех и вяра в положителния изход на опитите за бебе!

Много опити...  Rolling Eyes Млада ли си, на колко започна първия? Аз ако направя 5 ще остана без яйцеклетки.  Peace Какъв проблем борехте?

# 764
  • Мнения: 39 521
Надежда не е клиника от ранга на Щерев.

Марая, понякога е хубаво да си четеш глупостите, които пишеш.

Общи условия

Активация на акаунт