Отговори
# 300
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Ан4ето желая ти всичко да протече без усложнения и да сбъднете мечтата си Успех.Да те питам Янакиева вече не е в Т.Киркова така ли?Защото чух ,че Вакрилов се е преместил в частна клиника.

# 301
  • Sofia
  • Мнения: 113
Ами да и двамата са напуснали болницата още миналата година мисля.....въпреки, че д-р Янакиева не е изоставила напълно Тина Киркова.....Направо се чудя на издръжливостта й и безкрайната енергия.

# 302
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Благодаря за отговора.Ако може да кажеш какъв е фактора при теб?

# 303
  • Sofia
  • Мнения: 113
 На 23 г. (сега съм на 34) имах диагноза тубарна непроходимост. Направиха пластика.....забременях извънматочна.....Последваха два опита ин-витро (IVF) и на второя забременях. При секциото, докторът каза, че няма да стане да имаме деца по нормален път. Факт, 7 години не сме се пазили.....без резултат. Сега....пак ин-витро (нестимулирано, защото почти не реагирам на стимулациите - правя по 1-2 яйцеклетки).

# 304
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Ан4ето благодаря ти.Може ли на ЛС за да не спамим темата,че аз съм със същия проблем,да ми кажеш как точно протече процедурата/за естествения цикъл,че и аз нещо не реагирам много,само по 1-2 яйцеклетки/?

# 305
  • Мнения: 2
Вече имам 5неуспешни опита .Незнам какво да правя вече .Остава ни един опит от фонда ,но зависи сега какво ще ни каже д-р Саменов.вече не реагирам добре ,все по една яйцеклетка ,а исъм на 40 години.

# 306
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Запис  Flowers Four Leaf Clover

# 307
  • София
  • Мнения: 1 079
1.ИКСИ 2010 г. Репробиомед-аборт 4 г.с.
2.ИКСИ 2011 г. Репробиомед-аборт 4 г.с.
При мен тубарен фактор,тромбофилия и разни други неща за разкош,а при мъж ми увредена У-хромозома.Имаме последен опит по фонда и се чудим на къде да хващаме.Трябва ни ПИД,за да подберем само дами newsm78
Борбата продължава Praynig

# 308
  • Русе
  • Мнения: 571
Икси - септември 2011год., първи опит, успешен, в клиника "Свети Иван Рилски" - Тутракан

# 309
  • Варна
  • Мнения: 801
Ин-витро 1ви опит АГ Варна неуспешно
Сега съм на прага на 2ри опит надявам се да е успешен

# 310
  • Мнения: 104
Два опита ин витро в б-ца Щерев. Първия на лимитиран цикъл, не успешен. Втория след три месеца на естествен цикъл - успешен.
Имам две извън маточни бременности в следствие на които ми премахнаха и двете тръби.

3xi за ЕЦ сме писали в http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=611104.0
Аз също много го мислих и в крайна сметка се получи от точно този опит. Успех

# 311
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Да взема и аз да се разпиша в тази тема,да не остана назад Mr. Green
Първи опит ИКСИ-биохимична бренност.
Втори опит ИКСИ- абсолютно неуспешен.
И двата опита са в клиниката на д-р. Владимиров. С мъжки фактор сме. Имам си три замразени ембриончета,в тях ми е надеждата и се надявам следващият път да се отчета с положителни вести. Praynig
За статистиката да се допълня:
юли месец 2011- ЗЕТ на две бластоцистчета-отново неуспех
ноември 2011-трето ИКСИ-биохимична бременност-все в същата клиника са опитите;
надеждите ми отново са насочени към замразени ембриончета и се надявам в близко бъдеще да си ги прибера Praynig

# 312
  • София
  • Мнения: 16 691
Надявам се повече жени с успешни опити да се впишат в темата, за да дадат кураж на другите.

# 313
  • Мнения: 6 730
И аз се надявам Praynig
За себе си- един ин витро опит септември 2011, къс протокол АГ Варна- неуспешен, лапароскопия декември 2011, сега започнах противозачатъчни, на 2.02.2012-блокаж и същинската стимулация- дълъг протокол пак АГ Варна. Моля се да успеем този път. Ако не стане, ще пробваме в Истанбул, ако пак не стане- спирам (не мисля, че психиката ми ще издържи)
Успех на всички  bouquet

# 314
  • Мнения: 4 660
1 неуспешно в КИРМ Плевен при д-р Стефанов #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт