Отговори
# 405
  • Мнения: 670
Да ви върна към статистиките

КИРМ дълъг протокол, 5 ембриона ИКСИ, 2 върнати, 3 недоразвити, без имплантация

# 406
  • Мнения: 382
Момичета, извинете , че се намесвам в спора, но не ми става ясно защо смесвате качеството на родилната помощ в болницата с качеството на репродуктивните процедури Peace

# 407
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Доста оспамихме темата мисля да спреме  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Да взема и аз да се разпиша в тази тема,да не остана назад Mr. Green
Първи опит ИКСИ-биохимична бренност.
Втори опит ИКСИ- абсолютно неуспешен.
И двата опита са в клиниката на д-р. Владимиров. С мъжки фактор сме. Имам си три замразени ембриончета,в тях ми е надеждата и се надявам следващият път да се отчета с положителни вести. Praynig
За статистиката да се допълня:
юли месец 2011- ЗЕТ на две бластоцистчета-отново неуспех
ноември 2011-трето ИКСИ-биохимична бременност-все в същата клиника са опитите;
надеждите ми отново са насочени към замразени ембриончета и се надявам в близко бъдеще да си ги прибера Praynig
видях,че темата се поразмърда и се сетих да се допиша Mr. Green
февруари 2012-ЗЕТ на три ембриона замразени на 3ти ден-едноплодна бременност-мисед в 8ма г.с.
за да напиша нещо по същество ще си допълня статистиката:
юни 2012 поредният ЗЕТ- отново неуспех Tired

# 409
  • Мнения: 24
Да си допълня поредния пост:
1-ви опит -октомври -2009-дълъг протокол, ин-витро, ИКСИ-2 ембриона на пети ден-неуспешен
2-ри опит-януари 2010-къс протокол-7 яйцеклетки,само ин-витро-отново неуспешен.
3-ти опит- април 2010, ин-витро/ИКСИ-върнати 3 ембриона на пети ден- биохимична бременност

Всички опити са в клиника Щерев , при д-р Тимева
Пропуснала съм да отразя и 4-ия си опит-юли 2010- ин-витро на ЕЦ- мисед-видяхме точица и ни се изплъзна сърчицето  Cry
5 опит,отново ин-витро-февруари 2011-прекъснат,заради хиперстимулация. Предстои ми връщане на двете замразени ембриончета от него,като този път си искам двете точици,двете сърчица  и двете бебета  Mr. Green
Хайде още една редакция-ембрионите не преживяха,нямаше трансфер, изобщо изключвам този опит от статистиката. И,пореден ,пак пети опит  Mr. Green-юни 2011, ин-витро/ИКСИ -дълъг протокол,върнати 2 ембриона на трети ден,с идеята за двоен трансфер на пети,но поради хиперстимулация,си останах само с тях-за кратко имплантация и отново отрицателен тест накрая  Close

Според мен трябва да смениш клиниката. Аз лично съм силно разочарована от Щерев - всичко е на конвейер, с цел по-голяма печалба, но не и задоволителен краен резултат. И на всичкото отгоре когато реших да се преместя оттам дори ми отказаха да ми дадат копие на всички документи от първата ми процедура, за които така или иначе съм си платила като съм си правила изследванията там. Е, в крайна сметка и без тяхната подкрепа успях да забременея в Първа САГБАЛ Св. София и искрено ти препоръчвам да опиташ там.



bonbolina08 ти днес се ригистрира и почна да даваш оценки,  съвети и препоръки към момичетата.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Не е коректно към момичетата. Те имат по n-наброй неуспешни опити и  са прекарани през " иглени уши" за да успеят.
А клиниката, която РЕКЛАМИРАШ я знае цяла БГ.
Там съвсем наскоро починаха няколко родилки, при това с диагнози, които в 21 век и при днешното ново на развитие на Медицината не могат да бъдат проблем даже и в България.

А според теб колко поста трябва да имам преди да си изказвам мнението?!?!?! Всеки има право да изкаже мнение тук и това е моето. Разбира се никого не задължавам да се съобразява с него - просто за мен нещата стоят така. А що се отнася до качеството на родилните услуги - там не съм запозната, тъй като още нямам опит, но в момента коментираме Ин витро процедурите, а не раждането. Сигурна съм, че и в други клиники стават инциденти - дори и в частните.

# 410
  • Мнения: 24
bonbolina 08, толкова лоши неща знам от девойки пострадали в бившата тина киркова, че ако трябва да споделя ще те надмина по "изливане на помия". дори последният /който е проверен дори, че е така/ е за изпуснато бебе родено в 8-ми месец, поради некомпетентност на доктор и поради липса на техникая. дори мацката си беше разказала и историята тук във форума. ако случайно открия линка ще го постна. и честно казано всички се наслушахме, на едно и също твое мнение в поне "сто" теми. неискам да съм груба и не те нападам, ама айде да смениш темата вече. като пишеш по темите напиши и наистина някаква полезна информация. да плюе всеки знае!

Hut, само ще ти кажа, че в Тина Киркова работят едни от най-добрите специалисти - факт, че са спасили и Николета, за която стана въпрос. И това не е само мое мнение, защото преди да се насоча към тази болница за моите процедури съм се консултирала с доста хора.

# 411
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Доста оспамихме темата мисля да спреме  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Момичета тук не е мястото където да си мерим клиниките  Crossing Arms Темата е за съвсем друго нещо. Моля прочетете заглавието Crossing Arms
bonbolina08 радвам се, че си успяла дано и ние успеем независимо от това в коя клиника Praynig Praynig Praynig

# 412
  • Мнения: 2 153
Първи неуспешен опит в клиниката на доц. Щерев. Стимулация по дълъг протокол, върнати 3 бавно делящи се ембриона и резултат от ЧХГ на 11ти ден 0,79.

# 413
  • Мнения: 39 713
клиника Надежда, първи опит, къс протокол, високо ФСХ-успешен

# 414
  • Мнения: 296
6 инсе - та от които само 1 успешно до 28 г.с
1 инвитро от м. юни 2012 по къс протокол - неуспешно - 2 замр. ембриона
и сега подготовка за ЗЕТ . Praynig Praynig Praynig
 И всичко това в клиника Щерев.

# 415
  • Мнения: 1 146
1ви опит - клиника Репромед (гр. Плевен). Дълъг протокол, 7 оплодени яйцеклетки, пресен трансфер на 3 ембриона - 1 на стадий бластоцист и 2 на стадий морула (на 5ти ден). Без имплантация.
2ри опит - клиника Bahceci (Истанбул). Къс протокол, 18 оплодени яйцеклетки, 12 бластоциста, всички замразени. Едноплодна бременност от замразен трансфер на 2 бластоциста, 2 месеца след стимулацията.

# 416
  • Мнения: 9
1-ви опит - дълъг протокол - 15оплодени - 2 върнати - 2 замразени - неуспешен.
2-ри опит - ЗЕТ - 2 замразени - неуспешен
3-ти опит - къс протокол - 9 оплодени - 2 върнати - 4 замразени - успешен!  Simple Smile
Всичките опити са в клиника Надежда - д-р Стаменов

# 417
  • Мнения: 137
Не знам тук ли е мястото да попитам,но някой чувал ли е за ин витро на остатъчен цикъл?

# 418
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Не знам тук ли е мястото да попитам,но някой чувал ли е за ин витро на остатъчен цикъл?
Аз не съм,но ако имаш някаква информация пусни тема,че да разберем за какво става въпрос.

# 419
  • София
  • Мнения: 6 232
Не знам тук ли е мястото да попитам,но някой чувал ли е за ин витро на остатъчен цикъл?
Да не би да става въпрос за естествен цикъл  newsm78 Има отделна тема за това

Общи условия

Активация на акаунт