ЮЛСКИ сладурковци (тема 79)

  • 13 239
  • 287
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 30
Кърмата се усвоява за доста по-малко време от 3 часа, а и на всяко кърмене бебето поглъща различно количество, с каква цел са точно 3-часовите паузи newsm78

Нали казват,че ако искаш някакъв режим нахранене,на 3 часа е най-добре.А с каква цел са ,честно казано и аз не знам! newsm78

Астрата и при нас е така с храненето-на 2-2,5 часа.От както сме си в къщи,яде към 9 и се буди към 2-2,30.
Кафе и аз си позволявам само едно  и то сутрин,след кърмене.Не съм забелязала да му влияе......
За коликите-чук-чук на дърво,за сега май още няма.....,но съм си взела Саб симплекс за всеки случай,да е под ръка.

И пак да питам-смътно си спомням,че някой беше споменал,че от пълнозърнестия хляб ,бебока ще има колики-сънувала ли съм или е така?

Докато пиша и....

Честито бебче на Весито!Само щастие и радост!!!

Майра, Peace!!!


# 196
  • Мнения: 4 371
Черен хляб и круши аз знам като коликообразуващи(има ли такава дума Laughing).

Пърли пак мае гащи Simple Smile

# 197
  • Мнения: 9 912
честито на Весито! дано всичко е минало добре и е спокойна!!

честито на амаринова и марияг/Яни, типично бургаско име  Wink харесвам го/!!

елена, много здраве и любов на теб!

Дуци, значи шоши допълнително ти показва десени и модели? Понеже в блога й не намерих нищо.

е как круши и колики? Аз така обичам круши  Rolling Eyes

# 198
  • Мнения: 1 427
Честито на Весито!
Дано всичко е минало леко и безпроблемно. Нещо Сисони ми се губи днес-да не е влязла да ражда?

# 199
  • Варна
  • Мнения: 1 243
ЧЕСТИТО ГОЛЯМО МОМЧЕ НА ВЕСИТО!
ДА Й Е ЖИВО И ЗДРАВО, ДА СЛУШКА И ДА ПАПКА!  Simple Smile
БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ, ВЕСИ!  Hug


Аз отивам на консултация.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 1 107
ЧЕСТИТО НА МАМА ВЕСИ Simple Smile ДА Я РАДВА ГОЛЕМИЯ ЮНАК!

Инка, мен майка ми ми е разказвала, че сестра ми е отказвала еднта гърда и се скъсвала от плач, след време се е оказало, че боли ушенце и като се завърти я боли и пищи, ако иска и двете гърди с преместване, без да го въртиш, помисли за ушенцето.

# 201
  • Мнения: 152
Честито голямо момче на Веситоооооооооо!!! Hug  bouquet
Моите маймуни така са захитрели покрай тези коликииииииии, от днес се възпитаваме!  Crossing Arms
Беше едно безкрайно носене на ръце и говорене от страна на баба им и дядо им и сега дребните маймуни не искат да си лежат в кошарата! Дерат се без причина и чакат някой да ги гушка, ама аз мога ли да сваря и за 2-те!  Crazy Снощи ги пробвах- не го боли нищо, щом лапнат бибата и млъкват. А като чуят гласа на баба си и ревват като на умряло и плюят бибите!  #Cussing out Сега има стягане на дисциплината на баби и внучета! Naughty

# 202
  • Мнения: 2 171
Честито на Весито! Да й е жив и здарв големия юнак! Бързо възстановяване на мама!

# 203
  • Мнения: 2 763
Ехаааааааа,  Party

Честит мъж на Весито- да и е жив и здрав   bouquet

# 204
  • София
  • Мнения: 2 925
ЧЕСТИТО НА ВЕСИТОООООО   Hug Hug Hug
МНОГО РАДОСТИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ

Ааааа, много се прецаках. До сега ни и давах вода и си бяхме ОК. Вчера лекарката ми каза да и давам по малко, да и мине жълтеницата, че да може да и сложим ваксина CrazyИ аз и се вързах. Еми дадох и вода днес......последва огладняване и мрънкане, а трябва да изчакам поне половин час Crazy Нахраних я,    повърна и се хранихме още 3 пъти Crazy и я болеше коремчето. мамка и и вода, няма да давам вече Crossing Arms


Пърли знам че имаш чувство за хумор и за това ще си позволя да ти кажа  Laughing Днес съм решила, че ще раждаш и това е  Whistling Не знам защо newsm78 А и това е моята дата-много харесвам числото 11 Heart Eyes Така, че може да ни зарадваш Heart Eyes
Нали не се сърдиш, че дрънкам глупости, ма ми е влязла някаква муха Thinking

# 205
  • Мнения: 219
честито момче на весито! да расте весел и засмян!

# 206
  • Мнения: 195
Веси честито! Да ти е жив и здарв големия юнак! А на теб бързо възстановяване!

# 207
  • София
  • Мнения: 18 679
Нали казват,че ако искаш някакъв режим нахранене,на 3 часа е най-добре.А с каква цел са ,честно казано и аз не знам! newsm78
Най-добре е, ако даваш формула, защото са изчислили, че за толкова време се усвоява от стомахчето. Но кърмата се усвоява по-лесно, затова и бебето ти не издържа по 3 часа.

Честито на Весито Hug

# 208
  • Мнения: 66
Честито юначе на Весито!Живи и здрави да са,бързо възстановяване на мама и много щастие на цялото семейство!  newsm07 bdbaloni,Елена!Пожелавам ти от здраве да не се оттървеш ти и твоето семейство!Много щастие и любов да огряват дните и нощите ви!

# 209
  • Мнения: 2
Честито голямо момченце на Весито!!!Да расте и много да я слушка! Hug
Пумичке, като гледам май си тук, ще ти пратя на лични нещо... Wink

Общи условия

Активация на акаунт